o beni seviyor mu aşk testi

[Aşk Testi] O Beni Seviyor Mu ?

Aşk, dünyanın en güzel ve en nadir yakalanan bir duygusu. Eğer içinizde aşkın kıvılcımları oluşmaya başladıysa ona sımsıkı sarılın ve sakın başka bir yere gitmesine izin vermeyin. Aşkı korumak için kocaman açın kalbinizi ve onu kucaklayın…

Dikkatinizi Çekebilir: Aşk Testi

Ama tabi gelgelelim ki aşk sadece tek kişi ile yaşanmıyor. İnsan doğal olarak karşı taraftan da aynı ilgi ve sevgiyi bekliyor. Ama bunu tahmin etmek bazen ne kadar da zor oluyor değil mi? Ama unutmayın ki her hareket bir duygunun temsilcisidir ve önemli olan onları nasıl yorumladığındır… Eğer hareketlerini doğru yorumlayabilirseniz karşı tarafın gizlediği tüm duyguları tereyağından kıl çeker gibi anlayabilirsiniz. Böylece o beni seviyor mu diye düşünüp durmanıza da gerek kalmamış olur.

Aşkı anlatabilmek için sizce en çok ne yapabilir bir insan? Bazıları bayraklar asar, uçaklar uçurur, fırtınalar kopartır, bazıları da sadece susar… Bazılarının aşkını kilometrelerce öteden hissetmeye başlarsınız, bazılarının aşkı ise öyle derinden öyle sessizdir ki dibine gelseniz bile zor anlarsınız. Bazıları aşkını öyle reklam eder ki koşar koşar kaçamazsınız, bazıları içine öyle bir gömer ki kazar kazar bulamazsınız… Eğer karşınızdaki duygularını belli etmeyen birisi ise de o beni seviyor mu diye düşünüp durursunuz.

Herkes vücut dili ile karşı tarafa bir şeyler anlatmaya çalışır. Bunu aslında çoğu zaman istemsiz olarak yapar ama aslında ağzıyla söyleyemediklerinin altında öyle çok kelime saklıdır ki… Önemli olan bu hareketleri doğru okuyabilmek ve doğru yorumlayabilmek… O beni seviyor mu test ile cevap bulunabilecek bir soru…

Şimdi önünüzde bunu doğru yorumlayabilmek için bir fırsat var; o beni seviyor mu aşk testi… Şimdi testi dikkatlice çözün, bakalım aşkınız tek taraflı mı yoksa karşılıklı mı? Onun saklamaya çalıştığı duyguları açığa çıkarmaya hazır mısınız? Hadi başlayalım ..

Sonucu görmek için quizi paylaş !


Sonucu görmek için kim olduğunu söyle !

O Beni Seviyor mu ? I'm %%personality%%