Nişanda Dağıtılacak Hediyeler

Nişanda Dağıtılacak Hediyeler

Dikkatinizi Çekebilir ► Nişan Hediyeleri

Sevmek, bir insana aşk dolu duygular beslemek, onun mutluluğuyla mutlu olmak ve hüznüyle üzüntüye boğulmak demektir. Sevmek bencilliklerden kurtulup artık “biz”li cümleler kurmaya başlamaktır. Sevmek ve sevilmek insana yaşamı sevdiren ve kendisini iyi hissetmesini sağlayan çok güzel duygulardır. İnsan sevildiğini hissettikçe yalnızlığın düşüncesinden bile kurtulur. Hal böyle olunca da her zaman sevdiği insanla birlikte olmayı, onunla daha fazla güzel anı yaşamayı ve hatta bir evde birlikte yaşlanmayı arzurlarlar.

İnsanların hayatlarında en mutlu günlerini sorduğunuzda genellikle düğünlerinden bahsederler. Sevdikleri insanla bir ömrü birlikte geçirmeye söz verdikleri muhteşem gün onların hayattaki en mutlu günleri olarak kayda geçer. Evlilik iki kişinin bir yastıkta yaşlanmayı arzulamasından doğan harika bir olgudur ve insanların artık ayrı ayrı değil her zaman birlikte anılmaları demektir. Artık bir aile kurulması ve iki tarafın da büyük sorumluluklar yüklenmesi demektir. Çünkü evlilik güzel olduğu kadar taraflar tarafından karar verilmesi zor ve bazen sıkıntılı bir süreçtir. Ama sıkıntılar giderilir, imkanlar zorlanır; gönüller bir olunca her engelin üstesinden gelinir.

Türk kültüründe düğünden önce söz ve nişan gibi gelenekleri vardır. Nişan artık kişilerin evlenmeye karar verdikleri, ailelerin yakından tanıştıkları ve karşılıklı görüşmelerle sıkı bir kaynaşma yoluna girdiği evlilik hazırlıklarına başlanan adımdır. Nişan ile yüzükler takılır ve artık kişiler arasındaki duygusal bağ ciddi bir boyuta ulaşır. Evlilik için gerekli temel hazırlıklara başlanır. Düğünde olduğu gibi nişan töreninde de çiftler sevdikleriyle bir araya gelir. Yakın akrabalar, dostlar ile buluşulan nişan törenleri müzikler eşliğinde eğlenceli ve coşkulu bir şekilde geçer. Danslar ve eğlenceli oyunlar ile yüzükler takılırken unutulmaz bir gün yaşanır. Bu unutulmaz günü daha akılda kalıcı kılmak için gelen davetlilere ufak nişan için hediyeler verilebilir. Bu hediyeler ile sevdikleriniz sizi anımsarlar, eğlenceli nişan gününüzü hatırlar ve gülümsetici anıları düşünürler. Ufak ama değerli hediyeler sizin nişan gününüzün arda kalan kanıtı, hatırası olur ve evliliğe attığınız adımı simgeleyen değerli eşyalar olarak sevdikleriniz tarafından uzun yıllar özenle saklanır.

Peki nişanda dağıtılacak hediyeler neler olabilir? Nişan hatırası hediye vermek, davetlilere sizi anımsatacak hatıralar bırakmak istiyorsanız daha çok küçük ve anlamlı seçeneklere yönelmelisiniz. Sevdiğiniz insanla aranızdaki duygusal bağı yansıtabilecek derin anlamlı hoş bir nişan hatırası hediye alarak veya hazırlatarak davetlilerinize sunabilirsiniz.

nişan hediyesi

Nişan Hediyesi Ne Alınır?

Nişan töreni gibi özel bir gün söz konusu olunca davetli tarafından da bakmak gerekiyor. Nişan törenine davet edilen kişiler sevdiklerine değerli takılar takarak evlilik hazırlıklarına maddi açıdan destek olabilecekleri gibi nişanlanan çifte takı veya para dışında farklı hediyeler sunmayı da tercih edebilirler. Bu hediyeler sevilen çifte siz davetlileri anımsatacak, anlamlı ve özel seçenekler arasından tercih edilmelidir. Onların evlilik kararlarını desteklediğinizi ve her zaman yanlarında olduğunuzu hissettirmelisiniz. Sevdiklerinizin bu özel gününde onların mutluluğuyla mutlu olurken ayrıca onlara her zaman sizi gülümseyerek anmalarını sağlayacak bir nişan hediyesi verebilirsiniz.

Peki nişan hediyesi ne alınır? Nişan töreninde genellikle davetliler çiftlere para, takı veya altın takmayı tercih edebilirler ancak kimi insanlar da evlilik yolundaki çiftin bu hazırlık sürecindeki ihtiyaçlarına yardımcı olabilecek hediyeler getirirler. Mesela bayan arkadaşın çeyizine koyabileceği değerli eşyalar, evlilikte mutlaka ihtiyaç duyulabilecek eşyalar veya yeni düzenlenecek evin dekoruna aşk dolu bir hava katacak eşyalar tercih edilebilir. Çifte bu kararlarında yanlarında olduğunuzu hissettirebileceğiniz ve her zaman desteğinizi esirgemeyeceğinize dair mesaj verebileceğiniz anlamlı bir hediye vererek onlara güzel bir hatıra bırakmış olursunuz. Böylelikle dostluğunuz ve sevginiz devam ettiği sürece kullandıkça sizi anımsayacakları, sizinle geçen güzel anıları gülümseyerek yad edecekleri hatıralarınızla onların hayatına bir iz kondurmuş olursunuz. Nişan için hediyeler arıyorsanız evlilik yolundaki dostlarınıza özel olacak isimleri ve fotoğraflarıyla hazırlanabilecek özel hediyeler de tercih edebilirsiniz. Bu hediyeye farklılık katan ayrıntılar dostlarınızın sizin için ne kadar özel ve değerli olduklarını hissetmelerini sağlayacaktır.

Davetlilere Darısı Başına İlaç Kutusu

Davetlilere Darısı Başına İlaç Kutusu
Davetlilere Darısı Başına İlaç Kutusu

Davetlilere Darısı Başına İlaç Kutusu
Nişan töreninize renk katacak çok sevdiğiniz dostlarınıza, yakınlarınıza, akrabalarınıza sıra dışı bir nişan hatırası hediye vermek istiyorsanız “darısı başına ilaç kutusu” harika bir tercih olacaktır. Coşkulu bir şekilde eğlencelerle geçen nişan töreninizde davetlilerinizi şaşkına çevirecek esprili darısı başına ilaç kutuları bu özel gününüzün neşesini arttıracak günü daha da unutulmaz kılacaktır. Eğer farklı kişiliğinizi nişan töreninizde de vurgulamak ve sevdiklerinize eğlenceli nişan hediyelikleri vermek istiyorsanız kısmet açıcı tabletlerden oluşan görsel amaçlı darısı başına ilaç kutuları herkesi gülümsetecek bir seçenek olacaktır.

Davetlilere Darısı Başına İlaç Kutusu
 

Nişan Hediyelikleri: Resimli Bardak Altlıkları

Nişan Hediyelikleri: Resimli Bardak Altlıkları
Nişan Hediyelikleri: Resimli Bardak Altlıkları

Nişan Hediyelikleri: Resimli Bardak Altlıkları
Nişan törenlerinde olmazsa olmazdır nişan hatırası hediye. Nişan töreninizde bulunan çok özel ve değerli davetlilerinize güzel bir fotoğraf bastırabileceğiniz şık bardak altlıklarından dağıtabilirsiniz. Nişanda dağıtılacak küçük hediyeler arayanlar için ahşap malzeme ile hazırlanan baskılı bardak altlıkları hem farklı hem de bir süsten öteye gidecek kullanışlı bir seçenek olacaktır. Sevdiklerinize anlamlı ve kalıcı nişan hediyelikleri vermek ve özel gününüzü daha da anlamlı kılmak istiyorsanız müstakbel eşinizle fotoğrafınızı bastırarak yazı yazdırabileceğiniz veya isteğinize göre herhangi bir fotoğraf bastırabileceğiniz bardak altlıkları ideal bir tercih olacaktır.

Nişan Hediyelikleri: Resimli Bardak Altlıkları
 

Nişan Hediyesi Gümüş Ayna

Nişan Hediyesi Gümüş Ayna
Nişan Hediyesi Gümüş Ayna

Nişan Hediyesi Gümüş Ayna
Sevdiği adamla evlilik yoluna ilk adımı atmaya karar vermiş, sizi nişan töreninde görmek isteyen çok değerli bayan arkadaşınıza, dostunuza veya akrabanıza verebileceğiniz etkileyici bir hediye seçeneği… Evlilik yolundayken hazırladığı çeyizine severek dahil edebileceği papatya motifli gümüş ayna nişan için hediye olarak tercih edildiğinde bayan arkadaşınızı çok mutlu edecek ve yıllarca severek kullanacağı değerli bir eşyası haline gelecek, her kullandığında gülümseyerek sizi anımsamasını sağlayacaktır. Nişan hediyesi ne alınır diye arayış içerisindeyseniz ve etkileyici, değerli bir nişan hediyesi seçmek istiyorsanız papatya motifleriyle süslü şık gümüş ayna ideal olacaktır.

Nişan Hediyesi Gümüş Ayna
 

Nişanlılar İçin İsimli Çift Tişörtü

Nişanlılar İçin İsimli Çift Tişörtü
Nişanlılar İçin İsimli Çift Tişörtü

Nişanlılar İçin İsimli Çift Tişörtü
Hayatının aşkını bulan ve evlilik yoluna girmeye karar veren çok değerli dostlarınıza, arkadaşlarınıza, yakınlarınıza verebileceğiniz anlamlı bir nişan hediyesi arıyorsanız çiftin isimleriyle hazırlanan ikili tişört seti onları gülümsetecek ve farklılık yaratacak bir hediye olacaktır. Siz de nişan hatırası hediye bırakmak, onlara sık sık sizi hatırlayabilecekleri hoş bir hediye vermek istiyorsanız nişanlı çiftlere özel isimli tişörtler sıradanlıktan uzak ve etkileyici bir seçenek gibi görünüyor. Bu esprili tişörtler mutluluklarıyla mutlu olduğunuz dostlarınızı çok güldürecek.

Nişanlılar İçin İsimli Çift Tişörtü

Nişan Hatırası Hediye Ahşap Foto

Nişan Hatırası Hediye Ahşap Foto
Nişan Hatırası Hediye Ahşap Foto

Nişan Hatırası Hediye Ahşap Foto
Evlilik kararına varmış ve bu yolda ilk adımlarını atarak nişanlanan sevdiğiniz iki insanın bu özel gününde onlara destek olmanın yanında bir de nişan hatıranızı harika bir hediyeye dönüştürmeye ne dersiniz? Evlendiklerinde evlerinin dekoruna hoş bir hava katacak ahşap fotoğraf nişan anısı olarak etkileyici bir hediye olacaktır. Nişan için hediyeler arasında sıradanlıktan uzak ve değerli bir tercih. Güzel zamanlarınızı yansıtan anılardan oluşan ahşap fotoğraf evlenmeye hazırlanan sevdiklerinizi çok mutlu edecek sizden kalan çok değerli bir hatıra haline gelerek uzun yıllar özenle saklanacaktır.

Nişan Hatırası Hediye Ahşap Foto