Birbirinden Güzel Ev Partileri Hediyeleri Seçenekleri

Birbirinden Güzel Ev Partileri Hediyeleri Seçenekleri

  Birbirinden Güzel Ev Partileri Hediyeleri Seçenekleri
  Dikkatinizi Çekebilir ► Parti Hediyeleri

  Arkadaşlarınızın düzenlemiş olduğu ev partileri için siz de ev partileri hediyeleri mi almak istiyorsunuz? Partiye giderken elim boş gitmek istemiyorum diyenler için birbirinden güzel ev partisi hediye seçeneklerini bir araya getirdik. Böylece size arkadaşa hediye fikirleri arasından en eğlencelilerini sunmuş olacağız!

  Yılın soğuk günlerinde kalabalık arkadaş gruplarını bir araya toplayan organizasyonlardan olan ev partileri hepimizin vazgeçilmezlerindendir. Bu yüzden arkadaşlarınızın evine partiye gitmeden önce onlar için ev hediyesi alabilir ve arkadaşlarınıza ufak bir jest yapmış olursunuz. Hafif atıştırmalıklar, en sevilen hit parçalar, bol dans ve tabii ki çeşitli alkollü içecekler… O çok sevdiğiniz ev partilerinin en gözde ismi olmanın yollarını merak ediyorsanız önerilerimizi dikkate almalısınız. Arkadaşlarınızın evine partiye giderken yanınızda götüreceğiniz kişiye özel resimli hediyeler ile arkadaşlarınızı da son derece mutlu edeceksiniz!

  Öncelikle ev partilerine davet edilmek istiyorsanız mutlaka siz de bir gün evinizi açmalısınız. Ayrıca parti öncesinde ve sonrasında parti sahibine yardımcı olmanız da sizin ne kadar iyi bir dost olduğunuzu gösterecektir. Bir diğer konu da davetli olduğunuz partilere giderken eliniz boş gitmemenizdir. Ev partileri hediyeleri seçme konusunda kararsızsanız işte bu noktada size yardımcı olmak için hazırız. Nasıl ki siz arkadaşlarınızın yanına giderken ev partileri hediyeleri almayı unutmuyorsunuz, arkadaşlarınız da aynı şekilde size partiye gelirken sizin için en güzel hediyeleri alacaktır.

   

   

  Arkadaşa Hediye Viski Kadehi Seti
  Arkadaşa Hediye Viski Kadehi Seti

  Arkadaşa Hediye Viski Kadehi Seti

  Favori içkisi Chivas Regal olan birine alınabilecek en şık hediyelerden biri adına özel tasarlanan Chivas Regal viski seti olacaktır. Bu şık setin yanında bir şişe de viski götürürseniz hediyeniz daha da değerli hale gelecektir. Arkadaşınızın yanına gitmeden hediye olarak alacağınız bu özel  viski kadehi setinin üzerine arkadaşınızın ismini de yazdırarak hediyenizi kişiye özel bir hale getirebilirsiniz. Arkadaşınız alacağınız bu hediyeye asla hayır diyemeyecektir. Siz de bu güzel hediye seçeneğini hemen almak istiyorsanız daha fazla beklemeden şimdi tıklayın!

  Arkadaşa Hediye Viski Kadehi Seti
   

   

   

   

  Sevdiklerinize Özel Hediye Kahve Kupası
  Sevdiklerinize Özel Hediye Kahve Kupası

  Sevdiklerinize Özel Hediye Kahve Kupası

  Parti evinin sahibi arkadaşları olmadan yaşayamayan sosyal bomba bir kız arkadaş mı? O zaman daha fazla düşünmeye gerek yok. Bu kahve kupası tam da onu ifade ediyor. Bu hediyeyle arkadaşınız kendini çok özel hissedecek. Ayrıca kupada yazan mesajla duygularına tercüman olacaksınız. Hatta partideki diğer arkadaşlarınızın da üzerlerine alınmalarında bizce bir sakınca yok. Ev partisine gideceğiniz kız arkadaşınıza hediye olarak alabileceğiniz en özel seçeneklerden olan bu kahve kupası kız arkadaşınızı son derece sevindirecektir.

  Sevdiklerinize Özel Hediye Kahve Kupası
   

   

  Eğer hediye alacağınız arkadaşınız bayan ise, bayanlara özel hediye seçeneklerine de bir göz atabilirsiniz.  Öte yandan ev partileri hediyeleri arıyorsanız hediyelerinizi unisex olarak da seçebilir ve arkadaşlarınıza jest yapabilirsiniz. Mesela bayan arkadaşa ev hediyesine gitmeden önce alabileceğiniz kişiye özel tavla hediyesi bayan arkadaşınızla birlikte o geceyi dolu dolu geçirmenize yardımcı olacaktır. Aynı zamanda kendisini oldukça özel hissedecek olan arkadaşınızla da aranızdaki samimiyeti güçlendirmiş olacaksınız.

  Bunun yanı sıra eğer ev partileri hediyeleri alacağınız arkadaşınız erkek ise ve erkek erkeğe bir gece geçirmeyi düşünüyorsanız arkadaşlarınız için rakı bardağı setlerinden 6lı shot bardağı setlerine kadar bütün bir gece eğlenmenizi sağlayacak birbirinden güzel hediye seçeneklerinden birisini isim baskılatarak sipariş edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla geçireceğiniz partiyi doya doya ve eğlenerek yaşamak istiyorsanız sizlere özel birbirinden güzel ev partileri hediyeleri seçeneklerini bir araya getirdik. Siz de bu önerilerden beğendiklerinizi arkadaşlarınız için alabilir dilerseniz daha fazla seçenek için de hediye sepeti adresine uğrayabilirsiniz.

  Sevdiklerinize Özel Hediye Rakı Seti
  Sevdiklerinize Özel Hediye Rakı Seti

  Sevdiklerinize Özel Hediye Rakı Seti

  Bu hediye çılgın partilerdense fasılları tercih edenler için! Zorla da olsa parti düzenleyen ev sahibine, ona yakışır bir hediye almak istiyorsanız isminin baş harflerinden arma yapılmış bu kişiye özel rakı setini tercih etmelisiniz. Hiç şüphesiz ev sahibinin gönlünü fethedeceksiniz. Karşılıklı içeceğiniz rakılarda ve oluşturacağınız rakı sofralarında sizin de bir katkınız olsun istiyorsanız bu rakı bardağı seti sizin ve arkadaşlarınız için çok iyi bir seçenek olacaktır. Ürün hakkında detaylı bilgi edinmek için hemen tıklayın!

  Sevdiklerinize Özel Hediye Rakı Seti
   

   

   

  Arkadaşa Hediye Shot Bardağı Seti
  Arkadaşa Hediye Shot Bardağı Seti

  Arkadaşa Hediye Shot Bardağı Seti

  Partinin ilerleyen saatlerinde ortama hareket katan shotları unutmamak lazım. Ev sahibini partiye teşvik edecek shot bardak ve tepsi seti isme özel oluşuyla da ilgi çekiyor. Buraya parti sahibinin ismini yazdırabileceğiniz gibi günün tarihini ya da ekibinizin en çılgın parti severlerinin isimlerini de yazdırabilirsiniz. Bu shot bardak setiyle partiler uzun sürecek! Üzerine arkadaşınızın ismini de yazdırabileceğiniz bu özel shot bardağı seti ile partileriniz hiç olmadığı kadar eğlenceli geçecektir.

  Arkadaşa Hediye Shot Bardağı Seti
   

  Sevdikleriniz için ev partileri hediyeleri almak istiyorsanız onlara alacağınız hediye seçeneklerinin kişiden daha çok partiye ve parti konseptine uygun olması gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Mesela maskeli bir parti düzenlenmişse ve sabahlara kadar eğlenilecekse arkadaşınıza gitmeden önce 6lı shot bardak seti alabilirsiniz. Öte yandan kız kıza ya da erkek erkeğe bir parti söz konusuysa eğer, kişiye özel bir tavla ya da diğer oyun setlerinden birisini alarak arkadaşlarınızla birlikte o geceyi son derece eğlenceli bir şekilde geçirebilirsiniz.

  Siz de hemen hediye sepeti adresinin sizlere sunmuş olduğu fırsatlardan yararlanarak birbirinden güzel hediye seçenekleri arasından sevdiğinizi en uygun fiyatlara alabilir ve hızlı kargo sayesinde hediyenizi hiç gecikmeden kapınızdan teslim alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın asla hayır diyemeyeceği hediye seçenekleri ve daha fazlası için siz de şimdi hediye sepeti adresine uğrayın!

  Arkadaşa Özel Hediye Bira Bardağı
  Arkadaşa Özel Hediye Bira Bardağı

  Arkadaşa Özel Hediye Bira Bardağı

  Herkes bilir, partilerin olmazsa olmaz içkisi biradır. Siz de buradan yola çıkarak parti düzenleyen ev sahibinin adına özel bir bira bardağı alabilirsiniz. İsme özel oluşu kendini özel hissetmesini sağlayacak ve parti coşkusunu artıracaktır. Ev partisine katılacağınız arkadaşınıza özel olarak ev partileri hediyeleri içerisinden bu özel bira bardağını alabilir ve bardağın üzerine arkadaşınızın ismini baskılatabilirsiniz. Arkadaşınız kendisini oldukça özel hissetmesinin yanı sıra size olan samimiyetini de güçlendirecektir. Siz de bu hediye bardağı sakın kaçırmayın!

  Arkadaşa Özel Hediye Bira Bardağı
   

   

   

   

  Partiye Özel Harika Hediye Sepeti
  Partiye Özel Harika Hediye Sepeti

  Partiye Özel Harika Hediye Sepeti

  Ev partilerine katılırken yanınızda bir hediye götüreceğinizin farkındasınız ancak ne alacağınızı bilmiyor musunuz? Ev partisine giderken tabi ki alacağınız hediye bu harika hediye sepeti olacaktır. İçerisinde birbirinden güzel oyunlardan lezzetli mi lezzetli cips ve çikolatalara kadar bir partide olması gereken her şey var! Siz de arkadaşınızın ev partisine davetliyseniz eğer ev partileri hediyeleri arasından bu hediye sepetini gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ürün hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için hemen tıklayın!

  Partiye Özel Harika Hediye Sepeti
   

   

   

  Partilerin Vazgeçilmezi Emoji Yastık
  Partilerin Vazgeçilmezi Emoji Yastık

  Partilerin Vazgeçilmezi Emoji Yastık

  Ev partilerinin artık vazgeçilmezi olan emoji yastıklardan siz de bir tane alın ! Arkadaşlarınızın evinde parti düzenleniyorsa sizin alacağınız emoji yastık hediyesi onları çok sevindirecektir. Siz de ev partileri hediyeleri arasından oldukça eğlenceli bir seçenek olan bu emoji yastığı gönül rahatlığıyla alabilir ve hediyenizi partinin simgesi haline getirebilirsiniz. Siz de bu özel hediye seçeneğini arkadaşınıza hediye olarak almak istiyorsanız hemen tıklayın!

  Partilerin Vazgeçilmezi Emoji Yastık
   

  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply