Erkeğe Doğum Günü Sürprizleri

Erkeğe Doğum Günü Sürprizleri

Dikkatinizi Çekebilir ► Erkeğe Doğum Günü Hediyeleri

İnsan hayatının en özel zamanları arasında sayılır doğum günleri. Hem yıl içerisinde herkes en azından bir kez hatırlanmış olur, hem de eğlence ile geçen, kişinin kendini özel hissettiği bir gün olur. Bu sebeple doğum günü kutlamaları, özen gösterilmesi gereken zamanlardır. Sonuçta herkes hatırlanmak ve değer verilmek istenir. Doğum günlerini sürpriz kutlamalar ve hediyeler ile özel hale getirmek ise doğum günlerinin olmazsa olmazıdır. Eğer doğum günü sahibi erkekse işiniz biraz daha zorlaşıyor diyebiliriz. Çünkü erkeğe doğum günü hediyesi fikirleri, bayanlar için mevcut olan seçeneklere göre daha kısıtlıdır. Doğum günü hediye fikirleri erkekler için daha fazla kullanışlılığa dayanmalıdır. Bu sebeple de erkeğe doğum günü hediyeleri seçerken, çok daha özenli olmak gerekiyor. Hediyeleri harika bir sürpriz haline getirdiğinizde ise sevdiğiniz kişinin mutluluğunu gözlerinden okuyabilirsiniz. Kim özen gösterilmek, sevilmek ve düşünülmek istemez ki? Söz konusu sevgilinizse hele, erkeklere doğum günü hediyesi ne alınır sorusu ile boğuşmanın sonunda, en güzelini ve en çok mutlu edecek olanı seçeceğinize şüphemiz yok. Biz işinizi biraz kolaylaştırmak adına sizin için harika doğum günü hediyelerini bir araya getirdik. Buradan seçiminizi yapabilirsiniz ve en özellerini seçtiğimiz önerilerimizi de dikkate alabilirsiniz.

Daha fazla, erkeğe doğum günü hediyesi seçenekleri için sayfamızı ziyaret edin

 

İsme Özel Siyah Zippo Çakmak

İsme Özel Siyah Zippo Çakmak

Zippo çakmak genellikle erkeklerde bir tutkudur. Orijinal ve mekanik parçaları ömür boyu garanti altında olan ürün, üzerine isim yazılması ile özel bir hediye haline gelirken, günlük yaşamda da kullanılabilecek bir seçim olacaktır. Kaliteli ve gösterişli bir ürün olan çakmak, rüzgârda sönmüyor olması sebebi ile de tercih edilir ve bu anlamda en başarılı markalardan biri olan Zippo’ya aittir. Erkeğe doğum günü hediyesi ne alabilirim sorusuyla karşı karşıya kalanlar için de basit fakat özel bir hediye seçeneğidir.
İsme Özel Siyah Zippo Çakmak


USB Kalem Kartvizitlik Seti

USB Kalem Kartvizitlik Seti

Çalışan erkeklerin mutlaka ihtiyaç duyacağı üç gereci bir araya getiren set, kullanışlı olmanın yanında yine isme özel olması ile anlamlı bir hediye haline gelmektedir. Doğum günü hediye fikirleri erkekler için genellikle daha sıkıntılı bir süreç olduğu için, bu tip bir hediyeyi tercih ederek, sorunsuzca kutlamaya hazırlanabilirsiniz. Özel kutusunda teslim alacağınız hediye, 8 GB kapasiteli USB içerir ve renk seçenekleri ile birlikte satışa sunulmuştur. Erkeklere doğum günü hediyesi ne alınır diye soranlar, çok fazla düşünmeden bu seti almayı tercih edebilirler. Böylece zaman kaybetmeden özel bir hediye almış olacaklar.
USB Kalem Kartvizitlik Seti


Eşinize Özel Highland Viski Seti

Eşinize Özel Highland Viski Seti

Ben çok daha özel bir hediye istiyorum deyip, erkeğe doğum günü hediyesi ne alınır sorusu ile karşı karşıya olanlar için el işçiliği, isme özel yapım, kalite ve şık sunumu bir araya getiren bir önerimiz var. Erkeğe doğum günü hediyeleri, kullanışlı olmalı dedik. Bu viski seti özel zamanlarda kullanmaya kıyabileceğiniz niteliktedir. El işi şişe ve bardaklardan oluşan set, viski taşı, Premium çikolata ile desteklenmiştir ve ahşap kutuda sunulmaktadır. Yani kısaca erkeğe doğum günü hediyeleri alınırken aranan tüm özellikler bu sette mevcuttur. Siz de erkeğe doğum günü hediyesi fikirleri ile bunalmışsanız, daha fazla zaman kaybetmeden aradığınız tüm özelliklere sahip olan bu seti tercih edebilirsiniz.
Eşinize Özel Highland Viski Seti


Kalem Kol Düğmesi Kravat İğnesi Hediye Seti

Kalem Kol Düğmesi Kravat İğnesi Hediye Seti

Erkek arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak bu seti vermek ister misiniz? 2 adet özelleştirilebilen kalem ve 2 adet özelleştirilebilen kol düğmesi ve 1 adet kıravat iğnesi bulunan bu özel set çok karizmatik bir doğum günü hediyesi olacak. Erkeklere hediye seçerken dikkat etmeniz gereken tek şey, güzel bir görünüme sahip olması değil aynı zamanda işlevsel olmasına da özen gösterilmesi gerektiğidir. Genelleme yapmak gerekirse erkekler için en önemli şey görüntü değildir. Tabi hem görsel hem işlevsel bir hediyeye hiçbir erkek hayır diyemez. Öyleyse daha fazla vakit kaybetmeden sayfamıza gelin ve siparişini verin

Kalem Kol Düğmesi Kravat İğnesi Hediye Seti


VIP Zippo Hediye Seti

VIP Zippo Hediye Seti

Bir erkek için klas bir hediye mi arıyorsunuz? Eğer zippo gibi bir seçeneğiniz olduğunu farkına vardıysanız bu iyi demektir. Her erkeğin mutlaka bir kere sahip olmak isteyeceği bir hediye olan zippoya ne dersiniz? Ayrıca içerisinde zippo benzini ve yedek çakmak taşı bulunan bu özel set bu doğum günü için çok iyi düşünülmüş bir hediye seçeneği olacak. Ömür boyu garantili zippo herhangi bir problem olduğunda ücretsiz bir şekilde sorunun giderilmesini sağlamakta. Şık kutusunda gönderilecek olan bu seti hediye ederken büyük heyecan duyacaksınız

VIP Zippo Hediye Seti


İmza Tasarımlı Kemer Ve Cüzdan Seti

İmza Tasarımlı Kemer Ve Cüzdan Seti

Kemer ve cüzdan, erkeklerin en gözde aksesuarlarıdır. Kişiye  özel hediyeler ise sahibine her zaman daha özel hissettirir. Biz de bu iki büyük etkeni bir araya getirdik ve bir erkeğe doğum günü hediyesi olarak alınabilecek en iyi seçeneği çıkardık. Üzerine dilerseniz imza tasarımlı dilerseniz diğer yazı tipi modelleri ile yazılabilecek isim ile çok şahane bir armağan hazırlamış olacaksınız. Sevgiliye ne hediye alınır diye kara kara düşünerek zamanınızı boşa geçirmeden hediye sepeti üzerinden en uygun hediyeyi belirleyebilme imkanını kaçırmayın. Kemer ölçülerini de dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.

İmza Tasarımlı Kemer Ve Cüzdan Seti


VIP Hediye Kişiye Özel Tavla

VIP Hediye Kişiye Özel Tavla

Bazı insanlar için tavla hayat tarzıdır. Eğer erkek arkadaşınız da o insanlardan ise çok fazla ne hediye alacağınızı düşünmenize gerek yok. Üzerine ve tavla pullarına isim yazılarak özelleştirilen bu tavla fevkalede bir doğum günü hediyesi seçeneğidir. Hele birlikte oynanacaksa değmeyin keyfinize. İlerleyen zamanlarda çok özel anılarınızın kalacağı anlar yaşamanıza olanak sağlayacak bu oyunu hemen sevdiğinize alın. Doğum günü hediyesi seçmenin ne kadar  zor bir iş olduğunu biliyoruz ve işlerinizi kolaylaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz. Daha fazla hediye için sayfamıza uğrayın

VIP Hediye Kişiye Özel Tavla


Kişiye Özel Kristal 8GB USB Bellek

Kişiye Özel Kristal 8GB USB Bellek

Günümüz teknolojisi bütün dosyalarımızı yanımızda taşıyabilme kolaylığı sağlıyor. Resimler, müzikler ve önemli klasörleri her an yanımızda bulundurabileceğimiz bu minik aygıt ile artık hayatımız çok daha kolay hale geldi. Öyleyse sevdiğimiz bir kişinin hayatını kolaylaştırabilmek adına bu usb belleği alabilirsiniz. Üzerine isim yazılarak kişiselleştirilen hediyeler çok daha özel olacağından bu hediyeyi kesinlikle değerlendirmeye almalısınız. En özel teknoloji ürünleri için hediye sepeti sayfamıza muhakkak uğramalısınız.

Kişiye Özel Kristal 8GB USB Bellek


Kişiye Özel Cross Kalem

Kişiye Özel Cross Kalem

Orijinal Cross marka kalem bu doğum gününde sevgilinize alınacak en gösterişli hediye olarak kabul edilecek. Ayrıca pahalı hediyelerden hoşlanan bir sevgiliye sahipseniz kesinlikle tercihinizi bu kalemden yana kullanmalısınız. Hediye sepeti sizin için en uygun hediyeleri seçiyor ve hedefi tam on ikiden vurmanıza yardımcı oluyor. Kalem üzerine lazer işleme yöntemi ile yazılan isimler uzun seneler boyunca silinmeden ilk günkü gibi kullanılabilecek. Kişiye özel bir hediye olduğu için çok daha fazla kıymetli olan cross kalem sevgiliniz için enfes bir doğum günü hediyesi olacak

Kişiye Özel Cross Kalem


VIP Lazer Pointer Sunum Kalemi

VIP Lazer Pointer Sunum Kalemi

Eğer erkek arkadaşınız ya da eşiniz toplantıdan toplantıya ya da sunumdan sunuma koşturmak zorunda olduğu bir işe sahipse bu hediye mükemmel bir tercik olur.Son derece şık tasarımı ile göz dolduran sunum kalemi siyah ve gümüş tasarımı ile çok beğeniliyor. Eğer çok kararsız biriyseniz kendinizi bize bırakın. Bu hediye hem tasarımı hem kullanımı açısından çok etkili bir tercih olacaktır. Ayrıca sunum sırasında bile aklına sizi getirerek tebessüme sebep olacak ve büyük bir özgüvenle sunumunu sonlandırmasına yardımcı olacaktır.

VIP Lazer Pointer Sunum Kalemi