En Güzel Sözler

En Güzel Sözler

Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgliye En Güzel Hediyeler

En Güzel Sözler

Sevdiklerinize duygularınızı kısa ve öz şekilde ifade etmek için en güzel sözler burada!

“Sevinci, güzelliği, mutluluğu herkesle rahatlıkla paylaşabilirsin ama gözyaşını, derdini, acını paylaştığın insan özeldir. Sen de benim için çok özelsin.”

En-Güzel-Sözler-1


“Bu gün seni üzen ve mutsuz eden şeyleri düşünerek kalkma yataktan, bir gün çok mutlu olacağına inan. Çünkü bir gün mutlaka hak ettiğin gibi çok mutlu olacaksın.”

En-Güzel-Sözler-2


“Ben senin olmadığın hiçbir hayal kurmadım, ben senin olmayacağın hiçbir günde yaşamaya yeltenemedim. Ben senin olmadığın bir dünya düşünemedim. Benim yerim senin yanın, bunu sakın unutma sevgilim.”

En-Güzel-Sözler-3


“Kim olmamı istiyorsan o olurum, sen yeter ki bir gül; bir ömür senin yanında dururum. Sen benim en çok huzur bulduğum, sen ben benim tüm karanlıklardan koruduğum. Doğum günün kutlu olsun. Birlikte nice mutlu anlara…”

En-Güzel-Sözler-4


“Önüne çıkan engelleri engel olarak değil de hep bir basamak olarak gör. İşte o zaman yükselirsin. Başarılar dostum…”

En-Güzel-Sözler-5


“Dilerim ki hayat senin için bir fotoğraf makinesi objektifinden farksız olsun, her karesinde gülümse.”

En-Güzel-Sözler-6


“Yanında olamadığın, sarılamadığın birini özlüyorsan; o senin kalbine çoktan dokunmuş demektir. Sen de benim kalbime okkalı bir şekilde dokundun, işte bu seni deliler gibi özlememe yetiyor…”

En-Güzel-Sözler-7


“Gerçek dostlar yıldızlara benzer ve karanlıkla birlikte ilk önce onlar ortaya çıkarlar. Sen benim sadece iyi günümde değil en kötü günlerimde de yanımda olan hiç unutmayacağım en gerçek dostumsun. Doğum günün kutlu olsun.”

En-Güzel-Sözler-8


“Yanımda olmadığın her dakika seni kaybetmekten, bir daha görememekten çok korkuyorum. Seni hiç tahmin edemeyeceğin kadar çok seviyorum.”

En-Güzel-Sözler-9


“Bazen zamana yenik düşerek esir olduk anlamı olmayan koşuşturmalara. Ama gönlümüzde yeri olan dostumuzu hiçbir zaman unutmadık. Seni hiçbir zaman unutmayacağım dostum, her zaman desteğin, her zaman yanında olacağım.”

 

En-Güzel-Sözler-10


“Beni iyileştiren şefkatine, hayata sarılmam için kollarıma güç veren sevgine çok teşekkür ederim. Mutlu yıllar her şeyim!”

En-Güzel-Sözler-11


“Ben her zaman bir adım yakınındayım. Kendini mutsuz hissettiğinde dokun yüreğine, ben hep oradayım.”

En-Güzel-Sözler-12


“Acıların minicik, mutlulukların kocaman olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da sevinçten olsun. Doğum gününü en güzel dileklerimle kutlarım canım arkadaşım. İyi ki varsın.”

En-Güzel-Sözler-13


“Bu herkesin imrendiği aşka hüzün yakışır mı hiç sevgilim? Seni kırdığım her an için binlerce kez özür dilerim. Lütfen hüzne dolayıp da yok etme bu sevdayı, gör canımın acısını ve affet beni. Seni bu dünyadaki her şeyden daha çok seviyorum.”

En-Güzel-Sözler-14


“Mutsuzluğa tutsak ve mutsuzluğa ketum yüreğimde aşk şarkıları fısıldayan varlığınla iyi ki varsın aşkım. Sen benim için çok özelsin.”

En-Güzel-Sözler-15


“Biz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz, bunu sakın unutma. Bir karanlık çökerse aniden biliyorsun yanındayım o anda.”

En-Güzel-Sözler-16


“Seni sevgilim… Dar sokaklara sıkıştırdığım gülüşünü, duvarları renklendirdiğim gülüşünü, derbeder halime çare olan gülüşünü… Yüreğime ilmek ilmek işleyen gülüşünü, tüm güzelliklerle yarışan gülüşünü… Ve en aydınlık gülüşlerle dünyamı karanlıktan kurtaran seni… Seni seviyorum!”

En-Güzel-Sözler-17


“Bir gücüm olsaydı yoksulluğu bacağından, kaybetmeyi kalbinden ve sensizliği alnından vururdum…”

En-Güzel-Sözler-18


“Bir insan gülerken yanında olmak kolaydır ama ağlıyorsa? Bir insanın başarısına ortak olmak kolaydır ama yenildiyse? Sen öyle güzel bir dostsun ki biliyorum, ne zaman kötü bir gün çalsa kapımı benden önce sen koşarsın çalan zile. Seni çok seviyorum dostum, iyi ki varsın…”

En-Güzel-Sözler-19


“Zaman sen yokken hiç geçmiyor. Sen olunca da yetmiyor. Sana doyamıyorum aşkım.”

En-Güzel-Sözler-20


“Dostluk, hiçbir zaman unutulmayacak kadar özel, sadece nadir insanlarla yaşanacak kadar güzeldir. İyi ki benim dostumsun. Gülmek senin için alışkanlık olsun, tüm kötülükler senden uzak olsun; bunu en içten halimle diliyorum…”

En-Güzel-Sözler-21


“Arkadaşlık birlikte gülmek, birlikte ağlamaksa, yüreğindeki her şeyi paylaşmaksa hiç tereddüt etmeden… Üzüntüde sıcak bir omuzsa ve her fedakarlığı göze almaksa, nefesimin son zerresine kadar arkadaşımsın.”

En-Güzel-Sözler-22


“Aşk uğrunda her şeyi göze almak kolay fakat buna değecek aşkı bulmak zordur. Ben ne yaparsam yapayım sonunda buna değeceğini biliyorum. İyi ki varsın aşkım.”

En-Güzel-Sözler-23


“Gerçek aşk, iki bedendeki tek ruhtur. Sen benim ruhumun yarısısın. Benim dünyamın aydınlık tarafı ve günlerimin gündüz kısmısın. Sen benim en güzel yanım, sen benim en iyi yanımsın. Varlığına binlerce kez şükürler olsun. Hep benimle kal…”

En-Güzel-Sözler-24


“Sen benim en masum hallerim, çocukluğum, gençliğimsin. Sen yıllardır benim en değerli varlığım biricik dostumsun. Kardeş olmak için kan bağı olması gerekmiyormuş, bunu sayende anladım. Dostluğun yerini hiçbir şey tutmuyormuş bunu da sen anlattın. Seni her zaman çok seveceğim ve hep dostun olarak kalacağım.”

En-Güzel-Sözler-25


“Sen benim hayatımdaki eksiklikleri gideren bir yapboz parçası gibisin. Seni bulduğum zaman tıpkı o şekilde mutlu oldum. Aniden girdin hayatıma seni aniden sevdim, elimde olmadan aşık oldum. Yalan olsan yalanı da severim aşkım… İnan elimde değil.”

En-Güzel-Sözler-26


“Ne kadar uzakta olursan ol asla unutmam seni. Benim yanımda olduğun için ve en iyi dostum olduğun için hiçbir mesafe bize engel olamaz. Ben her zaman yanındayım, bunu her zaman aklında tut.”

En-Güzel-Sözler-27


“Anlatması zor duygular, kalpten taşan sevgiler, hiç yıkılmayan dostluklar vardır. Tabii bir de hiç unutulmayan insanlar… Her zaman aklımda ve yüreğimdesin canım dostum. En kötü günümüz böyle olsun, gözyaşların mutluluktan olsun. Doğum günün kutlu olsun. Nice yaşam dolu senelere…”

En-Güzel-Sözler-28


“Her gün sana yeniden aşık oluyorum. Her gün seni ilk günkünün kat kat fazlası kadar seviyorum. Bu sevgi hiç bitmeyecek.”

En-Güzel-Sözler-29


“Sayende hayatım ritmini buldu, sen adeta kalbime fısıldanan bir müzik oldun. Ben her şeyim, canım oldun. İyi ki doğdun.”

En-Güzel-Sözler-30


“Sadece bir kere güldüğünü görmek için her şeyi feda edebilirim. Seni öyle çok seviyorum ki, bunun için bir dakika tereddüt etmem. Seni her an görmek, her an yaşamak istiyorum. Seninle yaşlanmak istiyorum. Bir ömür benim yanımda olur musun?”

En-Güzel-Sözler-31


“Hayatım boyunca aşkı aradım, ta ki seninle göz göze gelinceye kadar. O an işte buldum dedim, işte hayatımın aşkı. Ve inan seninle yaşadığım hiçbir şeyden pişman olmadım. Seni öyle çok seviyorum ki, beni bırakırsan umutsuz, huzursuz, mutsuz ve karanlıkta kalırım.”

En-Güzel-Sözler-32


“Yağmur damlası seni sevdiğimi ifade etseydi, her yeri sel götürürdü. Seni çok özledim aşkım.”

En-Güzel-Sözler-33


“Her şeyi ertelersen yaşamın tadı kaçar. Kızdıysan bağır, sevindiysen haykır, özlediysen peşinden koş.”

En-Güzel-Sözler-34


“Çölde bir gül kadar mucizevi ve harikasın. Ben de o gülü gözümden akan yaşlarla sulamaya hazırım. İyi ki varsın aşkım!”

En-Güzel-Sözler-35


“Dinlediğim her şarkıda, okuduğum her şiirde sen varsın. Peki neden yanımda değilsin? Seni o kadar delice, o kadar çok seviyorum ki, sensizliği hiçbir zaman kabul etmeyeceğim.”

En-Güzel-Sözler-36


“Seninle tanışınca anladım yaşamın anlamını. Sen bana gülünce anladım hayattaki amacımı. Benim amacım seni mutlu ederek, o gülüşü tekrar tekrar dudaklarına kondurmak oldu. Benim tek hayalim seninle yan yana yaşlanmak oldu.”

En-Güzel-Sözler-37


“Gözlerine bakayım derken, esir oldum. Seni seveyim derken sensiz yapamaz oldum. Sen benim her zaman su gibi muhtaç olduğumsun. Sensizliği düşünemiyorum, hep benim biricik aşkım olarak kalır mısın?”

En-Güzel-Sözler-38


“Seni gördüğüm an, kalbimle düşünmeye başladım. Ve kalbimin sesini dinleyerek peşinden geldim. Şimdi nur topu gibi bir aşkımız oldu. Birlikte nice senelere hayatım…”

En-Güzel-Sözler-39


Sevdiklerinize en güzel sözler ile birlikte harika bir hediye de verebilirsiniz. Hediye de, sevgimizi ifade etmenin en güzel yollarından biridir. Sevgilinize, dostunuza, iş arkadaşınıza, kardeşinize, annenize, babanıza en güzel sözler , doğum günü sözleri eşliğinde anlamlı hediyeler vererek onları çok mutlu edebilir, hayat boyu saklayacakları güzel hatıralar bırakabilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Aşk Bahçesi

Sevgiliye Hediye Aşk Bahçesi

Sevgilinize doğum gününde, yıl dönümünüzde, yılbaşında verebileceğiniz harika bir hediye seçeneği! Sukulent bitkiler, doğal taşlar ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler ile tasarlanan bu aşk bahçesi sevgilinizi çok mutlu edecek bir hediye olacaktır. Üzerine sevgilinizin ismini yazdırarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirmeniz ona kendisini özel hissettirecektir. Aşkınıza klişe bir davranış ile sıradan çiçekler hediye etmek yerine böyle hoş bir aşk bahçesi hediye ederek onu şaşırtabilirsiniz. Bitkileri seven ve çiçeklerle uğraşmaktan hoşlanan kadınlar için ideal bir hediye tercihi olacaktır. Zarf içerisinde sevgiliye aşk sözleri eşliğinde veya doğum günü sözleri ile birlikte verebileceğiniz bu aşk bahçesi biricik sevgilinizi çok mutlu edecektir.

Sevgiliye Hediye Aşk Bahçesi


Aşkınıza Hediye Ahşap Foto

Aşkınıza Hediye Ahşap Foto

Sevgiliniz yanınızda olmazsa zaman hiçbir şekilde geçmek bilmez. Ama onunla birlikteyken de zaman yetmez. Onunla geçirilen zaman hep çok özel olur. Ve bu anları ölümsüzleştirmek için fotoğraf çekilmek iyi bir yoldur. Sevgilinize yıl dönümünüzü kutlama amacıyla veya doğum gününde böyle ahşap bir fotoğraf hediye edebilirsiniz. Bu ahşap foto üzerine aşkınızla birlikte resminiz kalıcı bir şekilde işlenmekte, üst kısımda desenler arasına isimleriniz, alt kısma da yıl dönümü tarihiniz yerleştirilebilmektedir. Aşkınıza özel olarak hazırlanan bu ahşap fotoğraf onu çok sevindirecektir. Sevgilinize vermek için seni seviyorum sözleri ile birlikte özel günlerinizde böyle bir hediye tercih edebilirsiniz. Bu hediye manevi değeri yüksek ve anlamlı bir hatıra olacaktır.

Aşkınıza Hediye Ahşap Foto


Nostaljik Masa Mikrofonu

Nostaljik Masa Mikrofonu

Dostlarınıza veya sevgilinize değişik bir hediye vermek istiyorsanız nostaljik bir masa mikrofonu hoş bir tercih olabilir. Özellikle klasik hediyelerden hoşlanan birine verirseniz çok mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Bu hediye sesinin güzelliğine güvenen arkadaşlarınızın da çok hoşuna gidecektir. Dostlarınızla en güzel doğum günü sözleri ile birlikte böyle bir hediye verebilirsiniz. Bu nostaljik masa mikrofonu her bilgisayarla uyumludur ve 2,5 metre uzunluğunda bir kablosu vardır. Toplantılarda veya bilgisayarla iletişim sırasında kolaylıkla kullanılabilir. Yani bu nostaljik masa mikrofonu hem kullanışlı hem de masalara hoş bir hava katacak bir hediye olacaktır. Dostlarınıza doğum gününde, en güzel sözler ile birlikte böyle anlamlı bir hediye verebilirsiniz.

Nostaljik Masa Mikrofonu


Kişiye Özel Cep Saati

Kişiye Özel Cep Saati

Klasik hediyelerden hoşlanan sevgiliniz, dostunuz veya iş arkadaşınız için etkili bir hediye seçeneği de kişiye özel bir cep saatidir. Klasik hediyelerden hoşlanan erkekler için düşünülebilecek bu cep saati hem sıradanlıktan uzak hem de etkileyici bir tercih olacaktır. Gövdesi deri ile kaplanan cep saatinin çelik gövdesinden yana açılan kapağın bir tarafı saat iken diğer tarafında da sonsuz takvim bulunmaktadır. Dış kapağındaki isim ve baş harfleri de lazer ile yazılacağından asla silinme gibi bir sorunla karşılaşılmayacaktır. Erkek arkadaşınızın çok hoşuna gidebilecek bu nostaljik hediyeyi doğum gününde sevgiliye özel sözler ile veya yıldönümünüzde en güzel sözler ile verdiğinizde çok mutlu olacaktır. Ya da klasik eşyaları sevebilecek bir iş arkadaşınıza özel bir gününde böyle etkili bir hediye verebilirsiniz. Veya en yakın dostunuza böyle unutulmaz ve özel bir hediye vererek uzun yıllar kalıcı bir hatıra bırakmış olursunuz.

Kişiye Özel Cep Saati


Aile İsmi İşlemeli Ahşap Fotoğraf Albümü

Aile İsmi İşlemeli Ahşap Fotoğraf Albümü

Anneler Günü yaklaştı ve annenize ne hediye alacağınıza hala karar veremediyseniz ailenizin isminin işlendiği bu fotoğraf albümü iyi bir tercih olabilir. Anne ile ilgili sözler eşliğinde verilebilecek, annenizi çok duygulandıracak bir hediye olacaktır. Aile içerisinde hep birlikte iken geçirilen güzel anların fotoğraflanması kadar saklanması da önemlidir. Bu ahşap kapaklı fotoğraf albümü ile fotoğraflarınızı en güzel şekilde saklayabilirsiniz. Çıkarttığınız en güzel fotoğraflar ile doldurabileceğiniz bu fotoğraf albümü annenize doğum gününde, özel günlerde veya herhangi bir zamanda gönül rahatlığıyla verebileceğiniz hoş bir hediye olacaktır. Sizler için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, her zaman en güzel yerlerde olmanızı isteyen, sizin mutluluğunuz için dualarınızı esirgemeyen anneniz için özel bir hediye seçmek istiyorsanız bu seçeneği de gözden geçirmelisiniz. Anneler bizim en özel yakınlarımızdır ve her zaman mutlu olmalarını isteriz.

Aile İsmi İşlemeli Ahşap Fotoğraf Albümü


İmza Tasarımlı Kemer ve Cüzdan Seti

İmza Tasarımlı Kemer ve Cüzdan Seti

“Erkek arkadaşıma doğum gününde ne hediye edebilirim?”, “Sevgilim için hazırladığım en güzel sözler ile nasıl bir hediye verirsem onu daha çok mutlu etmiş olurum?”, “Ona özel olduğunu hissettirebileceğim bir hediye ne olabilir?” gibi birçok soru işareti sizin de aklınızda dolaşıyorsa bir kemer ve cüzdan seti erkek arkadaşınız için harika bir hediye seçeneği olabilir. Erkeklerin en özen gösterdiği aksesuarlardır kemer ve cüzdan. Her zaman kullandıkları bu nedenle özenle seçtikleri aksesuarlardır. Yani sık sık ihtiyaç duyulabilir. Bu nedenle sevgilinize özel günlerinizde bir kemer ve cüzdan seti hediye etmek akıllıca bir tercih olacaktır. Üstelik ona kendini özel hissettirme amacınıza da hizmet eden bu hediyede, kemer ve cüzdan üzerinde imza stilli isim yer almakta. Kişiye özel olarak hazırlanan bu hediye erkek arkadaşınız için unutulmaz olacak. İhtiyaçları doğrultusunda kullanışlı ve etkili bir hediye vermek istiyorsanız sevgiliye özel sözler ile birlikte böyle bir hediye seçebilirsiniz. Onun için gayet kullanışlı olan bu set aynı zamanda çok mutlu olmasını da sağlayacaktır.

İmza Tasarımlı Kemer ve Cüzdan Seti


Her Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablo

Her Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablo

Sevgiliden güzel sözler duymak her insanı mutlu eder. Özellikle “seni seviyorum” cümlesi insanın ağzını kulaklarına vardıracak cinstendir. Bu özel cümle yalnızca hayatımızda yer alan çok özel bir insana yakışır. İnsanı mutlu etmeye yetecek bu sözün her dilde, fotoğraflarınızın yer aldığı bir tablo üzerinde yer aldığını düşünürsek bu mutluluk kat kat artacak demektir. Sevgiliye özel sözler söylemek ve onu mutlu etmek isteyen insanlar için gayet ideal bir hediye tercihi. Sevgilinize veya eşinize yıl dönümünüzde, doğum gününde, yılbaşında ya da herhangi özel bir günde içiniz gayet rahat bir şekilde verebileceğiniz harika bir hediye seçeneği. Fotoğraflarınızın da yer aldığı bu kanvas tablo hem sevgilinizi çok mutlu edecek hem de ev dekoruna hoş bir hava katacaktır. Bu anlamlı hediye ile sevgilinizin siz olmadan geçirdiği vakitler daha katlanılabilir hale gelebilir. Ona kalıcı ve etkili bir hediye vermek istiyorsanız böyle anlamlı ve şık bir hediye seçmek iyi olacaktır.

Her Dilde Seni Seviyorum Kanvas Tablo


Kalpli Müzik Kutusu

Kalpli Müzik Kutusu

Müzik, romantik zamanların olmazsa olmazıdır. Aşkınızla geçirdiğiniz zamanlarda anı daha romantik kılmak için müziğe ihtiyaç duyulur. Aşkı yaşayan herkes bilir ki, bütün şarkılar ve şiirler sevgiliyi hatırlatır. Çünkü o asla aklınızdan çıkaramayacağınız kadar özeldir. Sevgiliye aşk sözleri de bu müziklerden beslenir. Biricik sevgilinize duyduğunuz sonsuz ve büyük aşkı ifade etmek için bir hediye arıyorsanız kalp şeklindeki bu müzik kutusu yardımınıza koşacak demektir. Çifte kumrulara özel hazırlanan ve üzerinde isimlerinizin yer aldığı bu hoş müzik kutusu sevgilinizi çok mutlu edecektir. Üzerinde sevgiliye aşk sözleri de yer alabilen bu kalpli müzik kutusu sevgilinizi geçmişe götürecek. Baş ucundan ayırmak istemeyeceği bu hediye aynı zamanda dinlendirici bir etkiye de sahip. Yıllarca sizi hatırlatacak bu anlamlı ve güzel hediyeyi ömür boyu saklamak isteyecektir. Sevgilinize doğum gününde, yıl dönümünüzde etkili bir hediye vermek istiyorsanız çifte kumrulara özel olarak hazırlanan bu kalpli müzik kutusunu tercih edebilirsiniz.

Kalpli Müzik Kutusu


Anneye Özel Duvar Saati

Anneye Özel Duvar Saati

Annelerimiz bizim başımızın tacı, en güçlü yanımızdır. Onlar bizi doğurup, en iyi şekilde büyümemizi sağlayan insanlardır. Bizi her zaman mutlu görmek isterler. En güzel şeylerle karşılaşmamız, en iyi dostlukları yaşamamız, en iyi eğitimi almamız, iyi bir kariyer yapmamız, iyi bir evlilik gerçekleştirmemiz için her zaman bir gölge gibi dualarıyla ve emekleriyle yanımızda olurlar. Onlar, hayatta en çok güvendiğimiz ve hiç kuşku duymadan sırtımızı dayayabileceğimiz, en özel insanlardır. Bizler için hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz, ellerinden geleni yaparlar. Hayattaki en önemli gayeleri bizim güvende, huzurlu ve mutlu bir hayat yaşamamızdır. Bu yüce gönüllü ve değerli insanları mutlu etmek de evlat olarak bizim başlıca görevimizdir. Annenizi mutlu etmek, ona duyduğunuz minneti ve güzel duyguları ifade etmek için bir hediye vermek istiyorsanız kişiye özel bu duvar saati hoş bir tercih olabilir. Özellikle mutfakla sık sık haşır neşir olan ve mutfağına çok özen gösteren ve her seferinde harikalar yaratan biricik anneler için etkileyici bir hediye olacaktır..

Anneye Özel Duvar Saati


Konuşkan Kuşlar Mücevher Askısı

Konuşkan Kuşlar Mücevher Askısı

Bir kadına takı hediye etmek onu her zaman mutlu eder. Ona bir takı askısı hediye etmek de öyle. Çünkü kadınlar görünümlerine ışıltı katmak amacıyla kullandıkları takıları çok önemserler. Ancak bu takılar zaman zaman bir yerlerde unutulabilir, kaybedilebilir. Bu nedenle takı askısı da önemli bir ihtiyaç olup çıkar. Sizler de sevgilinize, eşinize veya annenize bir hediye vermek istiyorsanız kuşlardan oluşan bu mücevher askısı iyi bir tercih olacaktır. Onları çok mutlu edecek bu hediye hem kullanışlı, hem de dekoratif anlamda güçlü bir hediye olacaktır. Her kadının hoşuna gidebilecek bu hediye sevgilinize özel günlerde verebileceğiniz bir seçenek olabilir. Veya Anneler Günü için annenize ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız bu mücevher askısını hediye ederek çok değer verdiği takılarını kuşların toplamasını sağlayabilirsiniz. Bu kuşlu mücevher askısı Kadınlar Günü için de iyi bir hediye seçeneği olabilir.

Konuşkan Kuşlar Mücevher Askısı


Ceviz Kaplama Ahşap Kartvizitlik İsim ve Unvan Yazılı

Ceviz Kaplama Ahşap Kartvizitlik İsim ve Unvan Yazılı

İşine önem veren insanlar için kartvizit önemli bir şeydir. Çünkü kartviziti veren kişi karşısında iyi bir etki bırakmak ister ve kartvizitlerin düzenli bir şekilde taşınması da önemlidir. İş hayatına önem veren ve bir adım öne çıkmak isteyen erkek arkadaşınıza, dostunuza, iş arkadaşınıza, kardeşinize, babanıza verebileceğiniz harika bir hediye seçeneği olabilir böyle hoş bir kartvizitlik. Metal üzerine ceviz kaplama ile gayet kaliteli ve şık gözüken bu kartvizitlik kartvizitlerin düzenli taşınmasını sağlayacaktır. Arkadaşınıza en güzel doğum günü sözleri ile doğum gününde böyle bir hediye takdim etmeniz onu çok mutlu edecektir. Bu ceviz kaplama ahşap kartvizitlik kişiye özel hazırlanmaktadır. Ahşap kısım üzerinde isim ve unvan yazılmaktadır ve bu yazının işlenmesinde lazer yöntemi kullanıldığı için asla silinme olmamaktadır. Arkadaşınızın, sevgilinizin veya babanızın özenle kullanacağı ve değer vereceği bir hediye düşünüyorsanız bu şık kartvizitlik ideal bir tercih demektir.

Ceviz Kaplama Ahşap Kartvizitlik İsim ve Unvan Yazılı


Rakı Kadehi ve Sürahi Seti

Rakı Kadehi ve Sürahi Seti

Rakı sofraları dostluklar için oldukça özeldir, bu sofralarda dostluklar pekişir ve ilişkiler kuvvetlenir. Çünkü en özel paylaşımlar bu sofralarda birer kadeh rakı ve hoş müzikler eşliğinde gerçekleşir. Özenle hazırlanan mezelerin yer aldığı bu muhabbet dolu sofralarda önemini asla yitirmeyen şey kadehlerdir. Rakı içilen insanların özel olduğunu düşünen insanlar için bu kadehlerin özel olması da önemlidir. Rakı sofralarında muhabbetine doyamadığınız, en güzel paylaşımları gerçekleştirdiğiniz dostlarınıza doğum günlerinde verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri bu sofralarda kullanılabilecek kadeh ve sürahi setidir. Bu sette kadehler ve sürahinin üzerine arkadaşınızın ismini yazdırmanız da onun çok hoşuna gidecek, ne kadar özel olduğunu bir kez daha hissedecektir. Kardeş gibi gördüğünüz can dostunuza en güzel doğum günü sözleri ile birlikte böylesine anlamlı bir hediye vermek onun bu özel gününü daha da özel kılacaktır. Bu hediye onu çok şaşırtacak, etkileyecek ve onun için unutulmazlar listesine girecek anlamlı bir hatıra olacaktır.

Rakı Kadehi ve Sürahi Seti


Akik Doğal Taş Tesbih

Akik Doğal Taş Tesbih

Tespihler genelde dini amaçlı kullanılsa da sabır çekmek için de kullanılır. Tespihler yeterince şık olduklarında erkeklerin sürekli yanında taşımak isteyeceği bir objeye dönüşebilir. İşte akik taşından yapılan bu tespih onlar için gayet şık bir hediye olabilir. Erkek arkadaşınıza veya babanıza özel günlerde verebileceğiniz güzel bir hediye seçeneği. Akik taşının stresi aza indirgediği ve nazardan koruduğuna inanılır. Bu özellikler göz önüne alındığında hediye anlam kazanacaktır. Erkekler için önemli ve farklı bir hediye seçeneği olan akik taşından yapılan bu tespihte 33 adet değerli taş bulunmaktadır ve Allah’ın isimlerini simgelemektedir. Doğum günleri için erkeklere alınabilecek iyi bir hediye tercihi olabilir.

Akik Doğal Taş Tesbih


Kişiye Özel 2000 Parça Puzzle

Kişiye Özel 2000 Parça Puzzle

En güzel anların sembolü haline gelen, mutlu bir şekilde fotoğraflanan muhteşem kareler 2000 parçalı bir puzzle haline gelirse ortaya böylesine harika bir hediye seçeneği çıkar. Sevgilinize veya arkadaşınıza eğlenceli bir hediye vermek istiyorsanız 2000 parçadan oluşan bu puzzle size yardımcı olacak demektir. Sevgilinize doğum gününde veya yıldönümünüzde verebilirsiniz. Hediyenin kenarına sevgiliye özel sözler iliştirmek de hoş bir hareket olacaktır. 2000 parça birleştiğinde mutlu son gerçekleşecek, aşkınızın en güzel karesi ortaya çıkacak. Bu hediye karşısında sevgiliniz mutluluktan havalara uçacak. Fotoğraflar her zaman özeldir ve onları böyle bir puzzle aracılığıyla görmek de sevgilinizi çok mutlu edecek. Romantik bir hediye arayanlar için de bu seçenek iyi bir tercih olacaktır. Puzzle dilerseniz tamamlanmış şekilde ya da parça parça hazırlanabilir. En güzel anlarınızı eğlenceli bir hale getirmek ve özel kılmak istiyorsanız bu hediyeyi tercih edebilirsiniz.
Kişiye Özel 2000 Parça Puzzle