En Güzel 6 Doğum Günü Sürprizleri

En Güzel 6 Doğum Günü Sürprizleri

Dikkatinizi Çekebilir ► Sürpriz Doğum Günü Hediyeleri

En Güzel Doğum Günü Sürprizleri

Doğum günü hepimiz için yılın en özel zamanlarından biridir. Bu sebeple daha çok sevildiğimizi hissetmek istiyoruz doğum günlerimizde. Bizim bu özel zamanlarımızdaki beklentilerimize, sevdiklerimizin de sahip olduğunu unutmamamız gerekir. Yani onlar da bizim onlara olan sevgimizi göstermemizi bekliyorlar. Peki, sevgimizi göstermek için ille de hediye mi almamız gerekiyor? Bu görüş tamamen yanlış bir değerlendirmedir. Bir doğum günü hediyesi alarak doğum günü savuşturmak, mutluluk için yeterli bir sebep değildir. Doğum günü sürprizi yapmak da bu kadar basit bir iş değildir. Doğum günü sürprizleri önerileri sunarak, sizin de yaratıcılığınızın harekete geçeceğiniz düşünüyoruz. Çünkü her hediye ya da her sürpriz kişiye özel olmalıdır ve bunu en iyi şekilde planlayacak olan kişi sizsiniz. Doğum günü sürprizleri arkadaşa, sevgiliye ya da aile bireylerine karşı farklı şekillerde planlanabilse de temelde şaşırtmak ve sevindirmek amaçtır.

Doğum günü sürprizleri fikirleri olarak öne sürebileceklerimizi ise size madde madde sunuyoruz ki siz kendi seçiminizi yapabilin. Doğum günü sürprizleri nasıl yapılır sorusuna verilecek cevap ise sürprizin ne olduğundan önce sürprizi sürpriz yapan detaylara dikkat etmektir. Örneğin gerçek bir sürpriz olabilmesi yani şaşırtıp sevindirebilmesi için hazırlıklarınızı büyük bir gizlilik çerçevesinde yürütmelisiniz. Sürpriz doğum günü hazırlığı mümkün olduğunca sessiz sakin bir şekilde halledilmelidir ki böylece sürprize dair tüyo verilmesin. Şimdi hep birlikte bakalım en ilginç doğum günü sürprizleri nelermiş!

  1. Sevgi Notlarısevgi notları

Birlikte yaşadığınız insanlar için doğum gününü özel hale getirmek çok basit sürprizlere bağlıdır. Doğum günü sürprizleri öyle çok büyük etkinlikler ile gerçekleştirilmek zorunda değil. Birlikte yaşadığınız anne, babanız, sevgiliniz, arkadaşınız ya da eşiniz için minik notlar hazırlayarak, banyo ya da yatak odası aynasını doldurabilirsiniz. Sürpriz doğum günü fikirleri arasında basit fakat çok etkili olan bu yöntem ile bütün güzel sözlerinizi karşınızdakine iletebilirsiniz. Böylece doğum günü sahibi, güne oldukça mutlu bir şekilde başlayacaktır. Görüyorsunuz ki çok da büyük bir çaba içerisine girmeden, birini mutlu etmek ona değişik doğum günü sürprizleri yapmak mümkündür.

  1. Romantik Kahvaltıromantik kahvaltı

Sürpriz doğum günü kutlamaları sabah saatlerinde kahvaltı ile dahi başlayabilir. Bunun için biraz mutfak becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Çeşitliliği biraz artırıp bir de gül yaprakları ile süslediğiniz sofra, romantik bir kahvaltıya dönüşecektir. Sürpriz doğum günü önerileri arasında da farklı bir fikir olarak değerlendirilebilir bu seçenek. Sürpriz doğum günü hediyesi almak kadar basit kutlamalar yapmak da önem taşıdığından bu tip detaylara önem göstermelisiniz. Böylece sevdiklerinizin yüzündeki mutluluğu daha net görebilirsiniz.

  1. Deniz Kıyısında Romantik Bir Gezisavethedate2

Nedendir bilinmez, deniz ya da göl gibi su kenarları genellikle çok romantik bir atmosfer oluşturur. Bu sebeple de romantik bir gün geçirmek için ideal bir gezi rotası olabilir. Eşine doğum günü sürprizi yapmak isteyenlerin bu sebeple tercihi deniz ya da göl kıyısı gibi bir yer olabilir. Eşine doğrum günü sürprizleri yapma konusunda yetersiz olan biri bile bu tip bir gezi ile günü kurtarabilir ve sevdiğinin yüzündeki mutluluğun sebebi olabilir. Gezinizi ufak bir hediye ile de taçlandırdığınızda, gün sonunda büyük bir mutluluk söz konusu olacaktır.

  1. Gün İçerisinde Minik Minik Çok Sayıda Hediye Gönderinmini hediyeler gönderin

Sadece bir hediye alarak sevdiğiniz kişinin doğum gününü geçiştirmek istemezseniz, çok sayıda minik hediye ile daha etkili bir sonuç yaratabilirsiniz. En iyi doğum günü sürprizleri, bu şekilde çok sayıda hediye ile yapılabilir. Yaratıcı doğum günü sürprizleri arasında yer almasa dahi etkisi çok olduğundan basit fakat çok sayıda hediye ile unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz. Özellikle sevdiğinizin iş yerine günün farklı saatlerinde göndereceğiniz minik hediyeler, çiçek buketleri gün boyu süren bir kutlama haline gelecektir. Belki çeşit çeşit hediyelerden ziyade günün farklı saatlerinde çiçekler de gönderebilirsiniz. Tek bir gün dahi gönderseniz, bu yeterinde mutluluk verici olacaktır.

  1. Klasik ama Vazgeçilmezdoğum günü sürprizleri

Birkaç arkadaş ve aile üyelerinin de dâhil olduğu minik bir kutlama yani küçük bir doğum günü partisi sürprizi, klasik bir uygulama olsa da oldukça sevindirici bir sürprizdir. Güzel doğum günü sürprizleri için birkaç eş dost ile küçük süsleme pasta gibi detaylar yeterli olabilir. Ancak isterseniz, partinin boyutunu büyütüp, bir konsept parti haline getirebilirsiniz. 80’ler konsepti ile ya da pijama partisi konsepti ile parti düzenleyebilirsiniz. Böylece partinin şaşırtıcılığı artmış olacaktır. Tabi partinin en önemli detaylarından biri de hediyeniz olacaktır. Unutulmaz bir hediye ile birlikte sürpriz kutlamanızı kusursuz hale getirebilirsiniz.

  1. Özel Tasarımlı Kurabiye ve Pastalar1323297557_b

Son zamanların gözde hediye seçeneklerinden biridir, özel olarak hazırlanan kurabiye ve pastalar. Ablaya doğum günü sürprizleri yaparken ya da anneye doğum günü sürprizi için tercih edilebilecek olan bu lezzetli tasarımlar, farklı doğum günü sürprizleri arasında değerlendirilebilir. İsterseniz, planlı olarak bir organizasyona dâhil edebileceğiniz bu hoş sürprizi, isterseniz ansızın yemek masasına getirerek de ortaya çıkarabilirsiniz. Her hâlükârda, doğum günü sahibi şaşıracak ve mutlu olacaktır. Biraz mutfak konusunda becerikliyseniz, daha da ileri giderek, kendiniz bu tip kurabiye ve pastalar hazırlayabilirsiniz ki bu durumda tam anlamı ile bir sürpriz gerçekleştirmiş olacaksınız. İlginç doğum günü sürprizi fikirleri için çok da büyük çaba harcamanıza gerek kalmıyor bu durumda. Her biri bir diğerinden farklı ve özel olan önerilerimiz, sadece doğum günü değil, benzeri tüm özel günleriniz için ideal olacaktır. Siz yeter ki ne tür bir sürpriz ile sevdiğinizi mutlu etmek istediğinize karar verin. Önemli olan mutlu bir sonuca ulaşılmasıdır.


Doğum Günü’ne Özel Mini Bahçe

Doğum Günü’ne Özel Mini Bahçe
Doğum Günü’ne Özel Mini Bahçe

Doğum Günü’ne Özel Mini Bahçe
Doğal çim, taş ve suya dayanıklı akrilik malzemeler bulununan bonsai ağaçları bakımı zor olmayan fakat sorumluluk isteyen ağaçlardır. Uzayan dallarını budayıp gerektiği zaman su verdiğiniz müddetçe ev ya da iş yerinin en özel şeyi olacaktır. İçerisindeki minyatür süsler Hediye Sepeti tasarımcılarına aittir. Anne ya da eşe doğum günü hediyesi seçmekte zorlanıyorsanız bu mini sukulentler tercih edebileceğiniz hoş bir seçenek. Bayanlar için bitkilerle aralarında sevgi bağı oluşturması ve evlerinin en özel yerinde özenle bakıp sergileyeceği bir doğum günü hediyesi arıyorsanız hemen sipariş vermelisiniz

Doğum Günü’ne Özel Mini Bahçe
 

Doğum Gününüz İçin Kemer Ve Cüzdan Seti

Doğum Gününüz İçin Kemer Ve Cüzdan Seti
Doğum Gününüz İçin Kemer Ve Cüzdan Seti

Doğum Gününüz İçin Kemer Ve Cüzdan Seti
İçinde bir adet kemer ve bir adet cüzdan olan bu seti, üzerine dilediğiniz ismi yazarak özelleştirebilir ve sadece hediye ettiğiniz kişi için özel bir hediye olmasını sağlayabilirsiniz. Orijinal deriden imal edilen kemer ve cüzdan çok kaliteli bir hediye seçeneği.. Kemer ölçülerini dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Cüzdanda ise 2 adet kağıt para gözü, 8 adet kart gözü, 2 adet iç cebi vardır.Şık kutusunda gönderilecektir. Doğum günü hediyesi olarak ister babanıza dilerseniz de erkek arkadaşınıza ya da eşinize alabileceğiniz, uzun yıllar boyunca kullanabileceği özel bir hediye vermek isterseniz daha fazla beklemeden siparişinizi vermelisiniz.

Doğum Gününüz İçin Kemer Ve Cüzdan Seti
 

Kız Arkadaşınız için Lionesse Makyaj Fırça Seti

Kız Arkadaşınız için Lionesse Makyaj Fırça Seti
Kız Arkadaşınız için Lionesse Makyaj Fırça Seti

Kız Arkadaşınız için Lionesse Makyaj Fırça Seti
Bir bayana alınabilecek en özel hediye makyajını daha özenle yapabilmesini sağlamak adına alacağınız bir makyaj fırçası olabilir. Bir de bu fırçaların üzerinde kendi isminin yazılı olduğunu bir düşünsenize. Sadece onun için hazırlanmış bir makyaj fırçası. Ne kadar özel ve değerli bir hediye olurdu.  Kız arkadaşınıza doğum gününde alacağınız hediyeye bir türlü karar veremiyorsanız bu seçimi Hediye Sepeti’ne bırakın. Emin olun bu hediye tama olarak kız arkadaşınıza göre bir seçenek. Hemen sipariş vermek ve ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Kız Arkadaşınız için Lionesse Makyaj Fırça Seti
 

Arkadaşa Özel Kristal USB Bellek (8GB)

Arkadaşa Özel Kristal USB Bellek (8GB)
Arkadaşa Özel Kristal USB Bellek (8GB)

Arkadaşa Özel Kristal USB Bellek (8GB)
Günümüzün en çok ihtiyaç duyulan ve herkeste en az bir tane bulunması gereken şart bir ürün. Belgeler, resimler, mailler ve önemli olan tüm dosyaları her an yanında bulundurmak isteyenlere muhakkak alınması gereken bir hediye seçeneği. Üzerine isim yazılı bu usb hem bayan hem erkek ya da anne ve babaya doğum günü hediyesi olarak sunulabilecek çok iyi bir hediye olacaktır. Öğrenci olan sevgilinize ödevleri ve sunumlarını saklamak için anne ya da babanıza ise iş için işini kolaylaştıracak bu kişiye özel usb en özel doğum günü hediyelerinden bir tanesi olacaktır.

Arkadaşa Özel Kristal USB Bellek (8GB)
 

Akıllı Telefon Kullanıcılarına Doğum Günü Bataryası

Akıllı Telefon Kullanıcılarına Doğum Günü Bataryası
Akıllı Telefon Kullanıcılarına Doğum Günü Bataryası

Akıllı Telefon Kullanıcılarına Doğum Günü Bataryası
Bir adet tüm akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar için uyumlu taşınabilir şarj aleti, usb ve micro usb kablosu ile özel kutusunda gönderilecek olup çok özel bir doğum günü hediyesi olacaktır. Cinsiyetsiz bir hediye arıyorsanız buldunuz. Hem erkek hem kız arkadaşınıza alabileceğiniz çok özel bir hediye. Taşınabilir şarj cihazı ve usb üzerine istediğiniz yazısı stili ile yazılacak olan isim hediyeyi çok daha anlamlı bir hale halini alacaktır. Ne de olsa kendisine özel olarak imal edilmiş bir hediyeyi kim reddedebilir ya da beğenmez.

Akıllı Telefon Kullanıcılarına Doğum Günü Bataryası