En Anlamlı Hediye Kolye Seçenekleri

En Anlamlı Hediye Kolye Seçenekleri

  En Anlamlı Hediye Kolye Seçenekleri
  Dikkatinizi Çekebilir ► Sevgiliye Kolye Hediyeleri

   

  Bazen ufacık bir hediye söylemek istediklerinizi en iyi şekilde ifade eder. Bu özel hediyeyi bulmak uğraş ve zaman gerektirir. Eğer sizde sevgilinize anlamlı hediye arayışındaysanız O’nun zevkine hitab edecek hediyeyi bulmak için fazla zaman harcamanıza gerek yok. En anlamlı hediye olabilecek kolye, hayatınızdaki o değerli bayanlar için çok doğru bir tercih. Kolye  zarafetiyle ve anlamlı mesajlar içeren motifleriyle bu tarz hediyelerden biridir. Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından kolyeler, değerli taşlarla daha da anlamlı hediye haline gelir. Sevdiğiniz bir kadına, annenize ya da en sevdiğiniz kız arkadaşınıza zarif ve  anlamlı hediye almak istiyorsanız birbirinden güzel mesajlar içeren uçlara ve değerli taşlara sahip bu kolyelere göz atmanızda fayda var.  Bayanların şıklığını ve zarafetini ikiye katlayacak birbirinden şık ve anlamlı hediye kolyeler için hediyesepeti’ni ziyaret etmeyi unutmayın.

  Anlamlı hediye ve  kolye seçenekleri için TIKLAYIN

  Pırlanta Taşlı Aşk Kolye

  Pırlanta Taşlı Aşk Kolye

  Evlenme teklifi ya da ilan-ı aşk… Bizce ilan-ı aşk! Diz çökmüş bir adamın sevgilisine bir buket çiçek uzattığı bu pırlanta taşlı kolye ile ona olan aşkınızı ilan edin. Evlilik teklifi içinse bizim önerimiz klasikten yana olmanız. Evlilik teklifinde tek taş pırlantalı bir yüzükten asla vazgeçmeyin; ama ilanı aşk etmek için de pırlantaların gücünü asla yabana atmayın ve ona bu taşlı kolyeyi verin.
  Pırlanta Taşlı Aşk Kolye


  Pırlanta Taşlı Anne Çocuk Kolye

  Pırlanta Taşlı Anne Çocuk Kolye

  Eşiniz yeni doğum yaptı ve siz kara kara ne alsam diye düşünüyorsunuz. Yeni doğum yapan bir anneye alınabilecek en şık tasarımlı ve en anlamlı kolye bu belki de. Anne ve çocuğun bir arada tasarlandığı bu kolye mükemmel bir doğum hediyesi olabileceği gibi, annenize alabileceğiniz çok şık bir hediye de olabilir; üstelik pırlantalarıyla da annelerin gönlünde taht kuracağınızdan hiç şüphemiz yok
  Pırlanta Taşlı Anne Çocuk Kolye


  Narin Kelebek Gümüş Kolye

  Narin Kelebek Gümüş Kolye

  Kız arkadaşlar her zaman için birbirlerini herkesten iyi tanırlar. Sizin de en yakın kız arkadaşınızı çok iyi tanıdığınızdan şüphemiz yok. Kelebekleri çok seven ve hemen her aksesuarında mutlaka kelebek detayına yer veren arkadaşınız için pırlanta taşlı kelebek kolye çok doğru bir seçenek olabilir. İster bir kızdan en yakın kız arkadaşına ister sevgilinize! Bu kelebek kolye ucundaki küçücük, abartıdan uzak pırlantasıyla da zarafetin sembolü olacak.
  Narin Kelebek Gümüş Kolye


  Pırlantalı Semazen Kolye

  Pırlantalı Semazen Kolye

  Tasavvuf kültürüne ilgili ve en büyük Türk düşünürlerinden Mevlana’ya hayran bir anneniz varsa semazen figürlü pırlanta taşlı bu kolye ona verilebilecek en güzel hediyelerden biridir. Sadece anneniz değil, sevgiliniz ya da yakın bir kız arkadaşınıza da hediye edebileceğiniz bu kolye tasavvuf öğretisine ilgi duyan her kadının boynuna çok yakışacak.
  Pırlantalı Semazen Kolye


  İki Kalp Pırlanta Kalp Kolye

  İki Kalp Pırlanta Kalp Kolye

  Sevgilinize ölümsüz bir hediye vermek istiyorsanız iki kalbin iç içe geçtiği pırlanta taşlı bu kolyeyi tercih etmelisiniz. Ona olan aşkınızı ifade etmenin en güzel yollarından biri olan bu kolye sevgiliniz, eşiniz, belki de annenizin ömür boyu saklayacağı çok şık bir hediye olacak. Pırlanta ve değerli taşlarla bu kolye manevi anlamı dışında görsel olarak da çok zevkli.
  İki Kalp Pırlanta Kalp Kolye


  Daha fazla seçenek için TIKLAYIN