El Emeği Göz Nuru El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri

El Emeği Göz Nuru El Yapımı Yılbaşı Hediyeleri

Dikkatinizi Çekebilir ► Ucuz Yılbaşı Hediyeleri

Yeni yılın insanı en çok heyecanlandıran kısımlarından biri de karşılıklı hediyeleşme. Sevdiklerimizle birlikte karşılıklı güzel dileklerde bulunurken sunduğumuz değişik hediyeler bu özel ve eğlenceli günü daha renkli bir hale getirerek somut bir hatıra kalmasını sağlıyor. Sevdiklerimizle geçirdiğimiz anlamlı günde etkileyici sözlerle birbirimize duygularımızı ifade ederken aynı zamanda verdiğimiz yılbaşı hediyesi ile de bizim için ne kadar değerli olduklarını aktarmaya çalışıyoruz.

Hediye, sevilen insandan alındığı sürece hep özel ve değerlidir. Kim istemez sevdiği insanların düşünerek aldığı hediyeleri? Küçük olsa da sevdiklerinizle ilişkinizi özetleyecek, derin bir anlam taşıyan manevi hediyeler bizim için her zaman çok özel oluyor. Çünkü hediye güzel ve etkileyici bir duyguyu barındırıyor, içerisinde bizi mutlu edebilecek anlamlı mesajlar taşıyor.

Sevdiklerimizden aldığımız en küçük bir hediye bile böylesine özelken bir de el yapımı yılbaşı hediyeleri ne kadar da etkileyici olur! Evde emek verilerek hazırlanan hediyeler bütün pahalı hediyeleri yok saydırarak bizi duygulandırmaya yeter. Sevdiklerimizin emeğini ve vaktini harcayarak tamamen bizi düşünerek hazırladığı hediyeler her zaman farkını ortaya koyar ve ne kadar sevildiğimizi hissetmemizi sağlayarak bizi çok mutlu eder…

El Yapımı Kolay Yılbaşı Hediyeleri

Yeni yıla girerken içinizdeki coşku ve heyecanın dışa vurumu olarak evde sevdikleriniz için emek vererek yılbaşı hediyeleri mi hazırlamak istiyorsunuz? Evde yılbaşı hediyesi yapımı söz konusu sevdikleriniz olunca son derece keyifli bir uğraş olacak, güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Örneğin sevdiklerinize ellerinizle hazırlayabileceğiniz harika takılarla onları mutlu edebilirsiniz. El yapımı kolay yılbaşı hediyeleri arasında çok az malzeme ve rahat bir şekilde yapabileceğiniz aynı zamanda keyifli vakit geçirebileceğiniz bir seçenek olacaktır. Aldığınız ince bileziklerin etrafına yapıştırıcı yardımıyla sıkı bir şekilde renkli bir ip veya ince bir kurdele ile kapatmanız yeterli olacaktır. Daha sonra üzerine boncuklar veya farklı süsler geçirerek hayal gücünüzü konuşturabileceğiniz farklı bileklikler ortaya çıkarabilirsiniz. Rengarenk görüntüleriyle bu bileklikler kadınlara yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz hoş bir tercih olacaktır.

el yapimi yilbasi hediyeleri

el yapimi yilbasi hediyeleri

Ya da el yapımı hediyelerde her zaman yardımımıza koşan keçelerden yararlanabilir, sevdiklerinize harika kitap ayraçları hazırlayabilirsiniz

el yapimi yilbasi hediyeleri

Kalp şeklinde, dilediğiniz renkte iki parça keçe keserek bunları sadece uçtaki sivri kısmından ortalara kadar renkli bir iple güzelce dikin. Üst kısmının kitaba geçirilmesiyle hoş bir kitap ayracı ortaya çıkacaktır. İnce renkli iplerle keçeden yaptığınız kitap ayracının ön ve arka yüzüne işlemeler yapın. Bu bir çiçek, yıldız motifi olabileceği gibi hediyeyi hazırladığınız kişinin baş harfi de olabilir. Böylece kişiye özel el yapımı yılbaşı hediyeleri hazırlamış olursunuz.

Sevdiklerimize sıradan fotoğraf çerçeveleri hediye etmek artık gerçekten klişe oldu. Onlara fotoğraflarınızla daha güzel hediyeler hazırlamayı deneyin. Marangozda yaptırabileceğiniz veya araştırıp bularak satın alabileceğiniz harf şekillerinde ahşap parçalar edinmelisiniz. Bu ahşap parçalar evde dekoratif amaçlı kullanılabilecek boyutta olmalı. Sevgilinize hazırlıyorsanız “LOVE” kelimesinin harflerini hazırlayabilirsiniz.

Harflerin birini komple gazete veya kitap sayfası ile kaplayabilirsiniz. Birini siyah beyaz fotoğraflarınızla muhteşem bir hale getirebilirsiniz. Dilerseniz bazılarına desenli kağıtlar veya renkli el işi kağıtları yapıştırabilirsiniz. Yani hayal gücünüze kalmış bir şekilde, tabii ki fotoğraflar ön planda olacak şekilde ahşaptan yapılma harfleri süsleyerek ortaya özgün bir ev süslemesi ve sevdikleriniz için özel bir yılbaşı hediyesi çıkmış olur.

el-yapimi-yilbasi-hediyeleri-3

Romantizm severler buraya! Sevgilinize duygularınızı en güzel şekilde ifade etmenizi sağlayacak muhteşem bir yılbaşı hediyesi! Renkli ve sert bir kartonu süsleyerek üzerine minik zarflar kondurabilirsiniz. Bu zarfların içerisine minik hediyeler veya sevgilinizle geçirdiğiniz güzel anları anlatan, hayallerinizi ve güzel dileklerinizi konu alan güzel mesajlar koyabilirsiniz. Zarfları tutturduğunuz kartonu bir çerçeve gibi pullarla simlerle veya fotoğraflarınızla süsleyebilir, ortaya harika bir şey çıkarabilirsiniz. Sevgilinizi çok heyecanlandıracak bu hediye yeni yıla aşkınız pekişmiş bir şekilde girmenizi sağlayacaktır.

el yapimi yilbasi hediyeleri

Örgü yeteneğiniz varsa sevdiklerinize alacağınız özel bir kupaya isme özel şekilde bir kılıf örebilirsiniz! Yeteneğinizi konuşturacağınız örgüden kupa kılıfları sıcak bir şeyler içerken çok yararlı olacak ve hoş görüntüsüyle sevdiklerinizi yeni yıla girerken çok mutlu edecektir. Gerçekten emek vererek hazırladığınız örgü el yapımı yılbaşı hediyeleri sevdiklerinize bırakacağınız güzel bir hatıra olacaktır.

el yapımı yılbaşı hediyesi

 

Evinin güzel görünmesine özen gösteren, ev aksesuarlarını seven dostlarınız için hazırlayabileceğiniz harika bir seçenek olarak mukavvadan kapı süsleri. Öncelikle kalın mukavvadan maket bıçağı yardımıyla dostunuzun isminin baş harfi şeklinde büyük bir parça kesin. Daha sonra istediğiniz renklerde satın aldığınız veya evinizden artık şekilde bulunan yün ipleri yapıştırıcı yardımıyla aralık kalmayacak şekilde mukavvanın etrafına dolayın.

Yapay çiçekleri kuvvetli bir yapıştırıcı yardımıyla dağınık bir biçimde ipleri sardığınız mukavvaya tutturun. İşte kapı süsü veya duvar süsü olarak kullanılabilecek kişiye özel harika bir hediye! Sevdikleriniz için emek vererek hazırlayacağınız yılbaşı için el yapımı hediyeler arasında göz alıcı bir fikir olan kapı süsü aynı zamanda keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Arkadaşa el yapımı hediyeler hazırlamak isteyenler için hem kolay hem de hoş bir seçenek…

yilbasi hediyeleri el yapimi

Sevdiklerinize evlerde severek kullanılabilecek son derece şık ve etkileyici bir tablo hazırlayabilirsiniz. Hem de çizim yeteneğine veya başka zahmetli uğraşlara gerek duymadan! İnternetten bularak çıktı aldığınız büyük açık bir şekilde anlaşılır kolay bir resmi beyaz bir karton üzerine yapıştırarak üzerini uygun renkteki ince düğmelerle doldurabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey kuvvetli bir yapıştırıcı kullanmak. Kuvvetli yapıştırıcı ile düğmeleri kolayca yapıştırabilirsiniz, işlem bittikten sonra bir süre kurumasını bekleyin. Daha sonra uygun bir çerçeve içerisine hazırladığınız tabloyu yerleştirebilirsiniz…

yilbasi hediyeleri kendin yap

Sevgilinizin aşk dolu bir yıl geçirmesini istiyorsanız ona aşkınızı bu muhteşem yılbaşı hediyesi ile anlatabilirsiniz… Büyük bir kavanoz alarak sevdiğinizin en sevdiği renkteki not kağıtlarından 365 tane kesmeye başlayın. Daha sonra bu kağıtların her birini anlamlı aşk mesajları veya sevgi sözcükleri ile doldurun. Kavanozu kurdele, sim, pul gibi malzemelerle dilediğiniz gibi süsleyebilir veya gazetelerden kestiğiniz harflerle kavanoz üzerine de hoş bir mesaj yazabilirsiniz. Bu anlamlı hediye romantik anlar yaşamanızı sağlayacak ve sevgilinizin kendisini çok değerli hissetmesini sağlayacaktır.

Onu düşünerek hazırladığınız, emek verdiğiniz, vakit ayırdığınız bu romantik hediye evde yılbaşı hediyesi yapımı için en kolay seçeneklerden biri… Malzemeleriniz bir kavanoz, renkli kağıtlar ve kalbinizin sözcükleri olacak. Bu hediye sevgilinizi çok mutlu edecek ve unutulmaz bir yılbaşı geçirmenizi sağlayacak… Uzun yıllar akıllardan çıkmayacak ve özenle saklanacağından emin olabilirsiniz.

Yılbaşında annenizi de unutmadan ona cam bir şişeden harika bir vazo yaparak, içerisine güzel çiçekler doldurabilir ve anlamlı bir yeni yıl hediyesi verebilirsiniz. Peki şişe nasıl boyanır, bu çalışmada sadece dışını boyamıyoruz. Öncelikle etiketi sökülebilen bir cam şişe edinmeniz gerekiyor. Etiketi söküp pürüzsüz bir hale gelmesi için gerekirse sünger yardımıyla şişeyi temizlemelisiniz. Şişeler temizlenip kuruduktan sonra ihtiyacınız olan şey, dilediğiniz renkte bir yağlı boya. Yağlı boyayı temizlemekle uğraşmamak için boya için bir ölçü kabı bularak, kabı yağlı boya ile doldurun. Şişe içinden boyanacağı için dışa boya taşmaması gerekiyor. Bu nedenle uygun bir kap seçmeye çalışmalısınız. Boyayı yavaşça dışa taşırmadan şişenin içerisine dökün. Şişe dibinde biriken boyayı sağa sola kaydırarak bütün şişenin boyanmasını sağlayın. Dışarı taşan boyaları tinerli bir bezle  temizleyebilirsiniz.

Şişenin içerisini boyamak için sağa sola kaydırma işlemini, boyanın hemen kalınlaşmaması için hızlı bir şekilde bitirmeniz gerekiyor. Boyayı şişenin her yerini boyayana kadar gezdirdikten sonra şişeyi ters çevirerek fazla boyanın süzülerek akmasını sağlayın. Şişeyi arada bir kaldırarak fazla boyanın akmasını sağlamalısınız yoksa şişenin ağzı zemine yapışabilir. Yağlı boyanın şişe içinde tamamen kuruması için yaklaşık 24 saat beklemeniz gerekiyor. Yağlı boya cam yüzeye çok iyi tutunarak kapatıcı etkiye sahip olduğu için cam boyama işlerinde yağlı boya kullanımını öneriyoruz.

Dilediğiniz renkte hazırladığınız cam şişeden vazonuzun dışını da isterseniz sim veya kurdele gibi malzemelerden ufak dokunuşlarla süsleyebilirsiniz. İçerisini papatyalarla veya renkli çiçeklerle doldurarak annenize çok hoş bir yılbaşı hediyesi vermiş olursunuz. İşte sevdikleriniz için evde yılbaşı hediyesi yapımı bu kadar kolay…

el yapimi yilbasi hediyeleri

Sizin için çok değerli insanlara, yakın dostlarınıza, biricik sevgilinize veya anne- babanıza ahşap boyama ile de çok keyifli bir şekilde el yapımı yılbaşı hediyeleri hazırlayabilirsiniz. Etkileyici bir yılbaşı hediyesi nasıl yapılır diye arayışta olanlar sıkı durun! Ahşap boyama ile hazırlayacağınız fotoğraflı kutu sevdiklerinizi mest edecek, adeta gönülleri fethedecektir.

Öncelikle ahşap bir kutu edinmelisiniz, kare veya dikdörtgen şekilde olabilir. Aldığınız kutunun içerisini ahşap boyama için kullanılabilecek boyalardan dilediğiniz bir renkte boyayın. Canlı renkleri tercih etmeniz daha şık bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır. Boyamayı bitirdikten sonra kurumasını bekleyin. Daha sonra kutunun üst yüzeyine bir kalp içerisinde sevgilinizle birlikte baş harflerinizi, ya da hediyeyi vereceğiniz kişi arkadaşınızsa onun baş harflerini veya ismini, ya da anne babanız için hazırlıyorsanız onların adlarını düzgün bir şekilde kazımaya çalışın. Herkes için büyüleyici olacak bu detay, sevdiklerinizin bu hediyeyi asla unutmamasını sağlayacaktır.

Kutunun içerisini hazırlamak için hediyeyi vereceğiniz kişiyle birlikte fotoğraflarınıza ihtiyaç var. Kutunun içerisi kuruduktan sonra onları hazırlamaya başlayabilirsiniz. Fotoğraflarınız kutunun boyutuna yakın bir şekilde, çok az bir pay olacak şekilde kesin. Kutunun genişliğine uyacak şekilde fotoğraf sayınıza uygun bir şekilde uzun ve siyah renkte bir karton parçası kesin. Kartona alt alta fotoğraflarınızı yapıştırın, ve her fotoğraf katını kutuya sığacak şekilde iç içe katlayın. Kartonun üst kısmı kaldırıldığında bütün fotoğraflar açılacak şekilde olmalı. En üstte duracak fotoğrafı belirledikten sonra üst kısmına kutunun rengiyle uyum sağlayacak bir kurdele parçası tutturun. Ve fotoğraflarla hazırladığınız katlanmış kartonu kutunun içine yerleştirin. İşte yılbaşı hediyeniz hazır!

el yapimi yilbasi hediyeleri

Sevdiklerimiz için güzel hediyeler almak ve onları özel günlerde sevindirmek aslında en güzel alışkanlıklarımızdan birisi olmalı. Tıpkı yılbaşı hediyeleri gibi… Ama bu hediyeleri kendi el emeğimiz ile hazırlamak gerçekten paha biçilmez olmalı… Daha önce hiç el yapımı yılbaşı hediyeleri hazırlamayı düşündünüz ya da daha önce hiç el yapımı yılbaşı hediyesi hazırladınız mı? Belki de aklınıza gerçekten doğru el yapımı yılbaşı hediyesi fikirleri gelmedi… Belki de el yapımı yılbaşı hediyeleri nasıl yapılır bilmiyorsunuz? Kafanızda onlarca soru olsa da aslında el yapımı yılbaşı hediyesi yapımı zannettiğiniz kadar zor değil. Hatta basit modeller seçtiğinizde yapımından sıkılmayacağınız için çok da eğlenceli gelebilir. Arkadaşlarınıza, sevdiklerinize ve yakınlarınıza kendi el emeğiniz ile hazırlayacağınız el yapımı yılbaşı hediyeleri vererek onları iki kat daha mutlu edebilirsiniz.

Bu yeni yıl hediyelerini hazırlarken hem çok eğlenecek hem de mutlu olacaksınız. Eğer gerçekten sevimli ve tatlı bir yılbaşı hediyesi hazırlamak istiyorsanız mutlak güzel paketlenmiş yılbaşı kurabiyeleri seçeneği seçmelisiniz. Bunun için gerçekten birkaç iyi tarife, minik tatlı poşetlere, kurdelelere, güzel kâse ve kutulara ihtiyacınız olacak. Öncelikle tüm malzemelerinizi edindikten sonra kurabiyelerinizi pişirmeli ve onların yeterince soğuduğundan emin olmalısınız. Daha sonra bu kurabiyeleri poşetlere, kutulara ya da şirin kâselere koyduktan sonra bir güzel ambalajını yapmalı ve kurdeleler ile süslemelisiniz.

Bu birbirinden eğlenceli kurabiye paketlerini arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize göndermeden önce onların üzerlerine birkaç cümlelik yılbaşı notları ya da sözleri de yazabilirsiniz. Kişiye özel şekilde yazacağınız bu notlar ile birlikte hediyeleriniz çok da özel olacaktır. Hediye verdiğiniz kişiler bu mis kokan kurabiyelerine bayılacaklar ve sizden daha sonra mutlaka tarifini de isteyecekler.

el yapımı yılbaşı hediyeleri

Birbirinden farklı seçenekleri ile hem kadınların hem de erkeklerin başını döndüren yılbaşı hediyeleri konusunda tereddüt yaşayanlardansanız; tam olarak doğru adrese geldiniz. Kafanızdaki soruları yok edecek ve yeni yılın ilk sabahına “merhaba” diyeceğiniz o özel gece için unutulmaz bir yılbaşı hediyesi hazırlamak fazlasıyla kolay. Bunun için yapmanız gereken tek şey; kime ve nasıl bir hediye vermek istediğinizi belirlemek.

Son yılların en gözde modası bildiğiniz gibi kadın veya erkek ürünlerinin kendi el emeği üzerine kurulu olması. Sizlerde bu sene el yapımı yılbaşı hediyeleri ile karşınızdaki kişileri şaşırtabilirsiniz. Üstelik birebir sizin emeğinizi taşıyacağı için, armağan hazırladığınız kişi için fazlasıyla değerli olacaktır ki hatta şüpheniz olmasın yüksek meblağlara satın alacağınız kıymetli hediyeler bile kendi emeğinizle ortaya çıkan el yapımı yılbaşı süsleri yanında sönük kalacaktır diyebiliriz. Peki, her kişiye yani cinsiyet ayrımı gözetmeksizin el yapımı kolay yılbaşı hediyeleri hazırlanabilir mi? Bu soru sizi biraz tereddütte bırakmış olabilir fakat panik yapmanıza hiç gerek yok. Birkaç basit takı malzemesinden hem erkek arkadaşlara hem de kadın arkadaşları aksesuar ürünleri hazırlanabilir. Veyahut da ister evlerinin isterseniz de ofislerinin en özel köşelerine şık bir dekor ürünü tasarlanabilir. Buradaki amaç; sizin kimi ne şekilde mutlu etmek istediğiniz ile doğru orantılıdır demek abartı olmaz.

Tereddüt yaşadığınız şey; el yapımı yılbaşı hediyeleri nasıl yapılır konusu ise hiç merak etmeyin ki bu konuda özellikle son yıllarda fazlasıyla artan DIY yani “Do it yourself” modasına ayak uydurabilirsiniz. Eski eşyalarınız veya hem kullanmayıp hem de atmaya kıyamadığınız eşyalara kendi yorumunuzu getirerek birbirinden değerli hediyelikler hazırlanabilir. Hem sizi hem de bütçenizi zorlamayacak bu yılbaşı hediyeleri el yapımı basit olan tekniklerle hazırlanır. Bu konuda ister internet üzerinden isterseniz de hobi malzemeleri satışı yapan mağazalardan birkaç dergi edinebilirsiniz. Bizim tavsiyemiz internet üzerindeki değişik el yapımı hediyeliklere bir göz atmanız. Basit bir vazonun özel dekor süsleri ile yepyeni bir havaya kavuşması, sıradan bir ajandanın sizin kendi sözlerininiz ve süslemeleriniz ile farklı bir ürüne dönüşmesi veya eski ipliklerden yaratılacak şık bir bileklik ile sevdiklerinize hayatları boyunca alabileceği en değerli armağanı sunabilirsiniz.

Yeni Yıl İçin Hediye Önerileri

Her ne kadar el yapımı yılbaşı hediyeleri tercih ederek emek verseniz de yine de sevdikleriniz için sizin hazırlayamayacağınız tarzda özel yılbaşı hediyeleri istiyorsanız sizler için kişiye kendisini özel ve değerli hissettirecek en etkileyici hediye seçeneklerini toparladık. Sizin hazırlamaya imkan bulamayacağınız türden yeni yıl hediyelerinin her biri sıradanlıktan uzak oluşlarıyla ve verdikleri farklı ve etkileyici mesajlarla dikkatleri üzerine topluyor

Sevdiklerinize Yılbaşı Hediye Seti

Sevdiklerinize Yılbaşı Hediye Seti
Sevdiklerinize Yılbaşı Hediye Seti

Sevdiklerinize Yılbaşı Hediye Seti

Yeni yıla girerken sevdiklerinize vereceğiniz kişiye özel hediyeler erkek için de etkileyici bir tercih oluyor. Erkeklere el yapımı yılbaşı hediyeleri dışında bir de severek kullanacakları kalem, kartvizitlik ve anahtarlıktan oluşan isme özel hazırlanmış bir hediye seti verebilirsiniz. Erkek arkadaşınıza, babanıza veya iş arkadaşlarınıza verebileceğiniz üçlü hediye seti yılbaşında verebileceğiniz ideal bir tercih olacaktır. Kişiye özel oluşuyla son derece farklı olmayı başaran bu hediye seti sevdiklerinizin gönlünü fethedecek ve her zaman sizi anımsatacaktır.

Sevdiklerinize Yılbaşı Hediye Seti
 

Aşkınıza Özel Şampanya Kadeh Seti

Aşkınıza Özel Şampanya Kadeh Seti
Aşkınıza Özel Şampanya Kadeh Seti

Aşkınıza Özel Şampanya Kadeh Seti

Sevgiliniz için hazırladığınız romantik yılbaşı yemeğine eşlik edecek harika bir hediye seçeneği… İsme özel şampanya kadehlerini gören sevgiliniz sevinçten havalara uçacak ve kendisini çok özel hissedecek. El yapımı yılbaşı hediyeleri hazırlayarak sunacağınız romantik akşam yemeği masasında sevgiliye yapılacak küçük sürprizler arayışındaysanız isimlerinizin ve yıl dönümü tarihinizin yer aldığı şampanya kadehleri ortama hoş bir hava katacak ve bu özel günü daha anlamlı kılacaktır. Artık yeni yıldaki keyifli yemekleriniz size özel hazırlanan şampanya kadehleri ile daha hoş bir hal alacak…

Aşkınıza Özel Şampanya Kadeh Seti
 

Nutella Severlere Yılbaşı Hediyesi Kupa

Nutella Severlere Yılbaşı Hediyesi Kupa
Nutella Severlere Yılbaşı Hediyesi Kupa

Nutella Severlere Yılbaşı Hediyesi Kupa

İnsanın mutluluğunu ikiye katlayan, mutsuzluklarını unutturan mucize yiyecek Nutella birçok insanın asla hayır diyemeyeceği lezzetlerden… Hatta bazıları için Nutella yaşama sebebi, vazgeçilmez bir lezzet! İşte böylesine çikolata delisi ve Nutella aşığı sevdiklerinize esprili bir yılbaşı hediyesi vermek isterseniz “KEEP CALM AND EAT NUTELLA” yazılı, Nutella resimli bir kupa tercih edebilirsiniz. Arkadaşınıza bir Nutella ile birlikte vereceğiniz bu kupa onu çok gülümsetecek ve yeni yıla mutlu girmesini garanti edecektir.

Nutella Severlere Yılbaşı Hediyesi Kupa
 

Yeni Yıl Hediyesi Resimli Bardak Altlıkları

Yeni Yıl Hediyesi Resimli Bardak Altlıkları
Yeni Yıl Hediyesi Resimli Bardak Altlıkları

Yeni Yıl Hediyesi Resimli Bardak Altlıkları

Sevdiklerinize yılbaşında verebileceğiniz son derece marjinal bir hediye! Resimli bardak altlıkları… Dostlarınıza, sevgilinize, ailenize yılbaşında hediye olarak düşünebileceğiniz bardak altlıkları üzerine en güzel fotoğrafları bastırarak kişiye özel hediyeler meydana gelmesini sağlayabilirsiniz. Yeni yıla girerken eğlenceli anlarınızda içeceklerinizi daha keyifli bir şekilde yudumlamanızı sağlayacak kişiye özel hazırlanan resimli bardak altlıkları herkesin çok hoşuna gidecektir.

Yeni Yıl Hediyesi Resimli Bardak Altlıkları
 

Erkeğe Yeni Yıl Hediyesi Ahşap Kol Düğmeleri

Erkeğe Yeni Yıl Hediyesi Ahşap Kol Düğmeleri
Erkeğe Yeni Yıl Hediyesi Ahşap Kol Düğmeleri

Erkeğe Yeni Yıl Hediyesi Ahşap Kol Düğmeleri
Şık görüntüsüyle göz alan, tasarımıyla dikkatleri üzerine toplayan ahşap görünümlü harfli kol düğmeleri erkeklere alınabilecek yılbaşı hediyeleri arasında, en güzel seçeneklerden biri. Kol düğmeleri her zaman özel bir hediye olarak özenle seçilir ve erkeklerin özenle seçtiği, kullanmayı sevdiği nadir aksesuarlardan biridir. İsme özel şekilde harf işlemesiyle daha da özel bir hale getirilen kol düğmeleri sevgilinize veya babanıza yılbaşına girerken verebileceğiniz harika bir hediye! Erkeklerin şıklıklarını tamamlamalarını sağlayacak ahşap görünümlü kol düğmeleri çok sevilecek…

Erkeğe Yeni Yıl Hediyesi Ahşap Kol Düğmeleri
 

Çiftler İçin Yeni Yıl Takvimi

Çiftler İçin Yeni Yıl Takvimi
Çiftler İçin Yeni Yıl Takvimi

Çiftler İçin Yeni Yıl Takvimi
Sevgilinize veya birlikte olan dostlarınıza, evli dostlarınıza yılbaşı hediyesi olarak düşünebileceğiniz çiftlere özel hazırlanan yeni yıl takvimi farklı bir hediye arayışında olanlar için ideal bir tercih olacaktır. Evli dostlarınızın evinin baş köşesinde yer alacak yeni yıl takvimi, tamamen onlara özel hazırlanmasıyla çok mutlu olacakları bir hediye olacaktır. Üzerinde çiftin en mutlu anını yansıtan bir fotoğraf, isimler ve yıl dönümü tarihi yer alan 2017 takvimi yeni bir yıla adım atarken son derece anlamlı bir hediye olacaktır… Onlar için el yapımı yılbaşı hediyeleri kadar değerli olacaktır.

Çiftler İçin Yeni Yıl Takvimi
 

Yeni Yıl Hediyesi İkili Kahve Fincanı

Yeni Yıl Hediyesi İkili Kahve Fincanı
Yeni Yıl Hediyesi İkili Kahve Fincanı

Yeni Yıl Hediyesi İkili Kahve Fincanı
Kahve, kültürümüzde önemli yeri olan bir içecek olarak bizim için hep özel bir yere sahip. Hatta birlikte içilen bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı olduğu söylenir. Sevdiklerinize uzun yıllar hatırlanmayı sağlayacak isme özel ikili kahve fincanı hediye ederek yeni yıla girerken kendisini özel ve değerli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Şık kutusunda ikili kahve fincanı dostlarınıza evlerinde kullanmak üzere hediye edebileceğiniz harika bir yılbaşı hediyesi seçeneği olacaktır.

Yeni Yıl Hediyesi İkili Kahve Fincanı
 

 

 

Daha Fazla Yılbaşı Hediyeleri ► ►