doğum günü şarkıları

Doğum Günü Şarkıları, En Özel 10 Doğum Günü Müziği

Dikkatinizi Çekebilir ► Doğum Günü Hediyeleri

Tüm bir yılın içinde tek bir gün insana kendisini ne kadar da özel hissettirir değil mi? O gün geldiği zaman sabah güneş başka doğar sanki ve dünya daha güzel döner… O gün doğum günümüzün olduğu gündür. Sabahtan başlarız doğum günü şarkıları söylemeye… Öyle bir neşeyle kalkarız ki, kuşlar daha güzel şakır, müzik daha güzel gelir kulağımıza… Mutluluğu ta içimizde hissederiz ve kendimizi huzurlu hissederiz.

Doğum günü dendiği zaman akan sular durur sanki. O gün hep bir sürpriz bekler insan ve çevresindekilerin kendisini özel hissettirmesini ister. Tüm gün, gelen mesajlara ve maillere cevap verir, hem de yüzünde kocaman bir gülümsemeyle… Birbirinden güzel ve anlamlı doğum gününe özel şarkılar akar gözlerinin önünde neşeyle, sevinçle, huzurla… Belki de sevgilisinden, kocasından ya da arkadaşlarından gelen çiçek ya da çikolata ile mutluluktan havalara uçar. Öyle güzel hikâyeler biriktirir ki o gün, geriye dönüp hatırladığında istemsiz gülümser. Doğum günü şarkı sözleri doldurur ruhunun her yerini…

Siz de güzel bir doğum günü şarkısı ile başlayın güne ve aklınızdaki tüm kötü düşünceleri ve içinizdeki tüm olumsuz hisleri kovun… Ruhunuzu o günün güzelliklerine ve sürprizlerine hazırlayın. Doğum günü şarkıları mp3 olarak dinleyerek başlayın güne ve tüm gününüzü güzel şarkı sözlerini mırıldanarak geçirmeye çalışın. Güzel hikâyeler biriktirmek için size kendinizi kötü hissettirecek ne varsa kovun çevrenizden. Unutmayın, bugün sizden daha önemli hiçbir şey olamaz… Bugün biraz bencil olma zamanı, kendinizi biraz daha fazla düşünmelisiniz. Çevrenizdekiler de bugün sizi biraz daha fazla düşünecek ve sizi mutlu etmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Ancak eğer çevrenizdekilerden böyle bir çaba görmeseniz de öncelikle siz, kendiniz için değerlisiniz ve o günün anlamını en iyi siz biliyorsunuz, bunu hiçbir zaman unutmamalısınız.

Gün içerisinde size gelecek olan doğum günü pastası ve o pastanın üzerinde yazan doğum günü pasta yazıları ile mutlu olabilirsiniz. Sadece sizi anlatan, size özel doğum günü pasta yazıları ile kendinizi çok daha şanslı hissedebilirsiniz. Sadece pasta yazıları değil doğum günü şarkıları ile de kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.

Youtube’daki bu şarkı, arkadaşınız için hazırladığınız sürpriz doğum günü partisinin girip şarkısı olabilir. Onun için, en sevdiği mekânlardan birisini kapatabilir ve orada bir buluşma ayarlayabilirsiniz. Ancak dikkat edin, daha önceden kendisine yapmayı planladığınız bir sürpriz hazırlığı içinde olduğunuzu kesinlikle anlamasın. Normal bir buluşma ve baş başa bir kutlama olacağını düşünsün. Daha sonra mekândan içeriye girerken bu şarkıyı çaldırabilir ve onun şaşırmasını sağlayabilirsiniz. Daha sonra, aynı anda hem şaşıran hem de mutlu olan sevgilinizi onun için hazırlanan özel masaya oturtabilir ve eğer romantizmin sınırlarını zorlamak istiyorsanız, başından aşağı gülleri dökebilirsiniz. Burada yapacağınız sürprizler sizin yaratıcılığınıza bağlı olarak geliştirilebilir. Yemeği bitirip tatlı aşamasına geçtiğinizde de doğum günü pastasını üfletebilirsiniz…

 

Tabi tüm doğum günü şarkıları ciddi olmak zorunda değil, doğum günü şarkıları komik de olabilir. Mesela bu şarkı gibi… Eğer eğlenceli ve komik bir çiftseniz bu şarkı ile bir doğum günü kutlaması başlatabilirsiniz. Ya da sevgilinize, eşinize ya da arkadaşınıza bu şarkıyı mesaj ya da mail atarak kutlama mesajı gönderebilirsiniz. Her ne şekilde bu şarkıyı kullanırsanız kullanın, karşınızdaki doğum günü sahibini güldüreceğiniz kesin… Güne eğlenceli bir başlangıç yapmak isteyen doğum günü sahipleri sabah kalktıklarında bu şarkıyı açarak da güne motive olabilirler. Belki de onlar için eşleri ya da sevgilileri de sabah bu şarkıyı açarak doğum günü sahibini uyandırmak isteyebilir…

Sevgililere Özel İkili Çay Kaşığı Seti

Sevgililere Özel İkili Çay Kaşığı Seti
Sevgililere Özel İkili Çay Kaşığı Seti

Sevgililere Özel İkili Çay Kaşığı Seti

Herhalde biz Türklerin gün içinde en çok tükettiği içeceği araştırsak, birinci sırada çay gelir. Çayı yeri gelir dostlarla içeriz, yeri gelir işyerimizde misafirlerle, müşterilerle içeriz, yeri gelir bir yerlerde beklerken zaman öldürmek için içeriz. Bunların hepsi bir yana, hiç şüphesiz sevgiliyle içilen çayın muhabbeti bir başkadır. Onunla içilen çayın tadı bir başka gelir damağımıza. İşte sevgililere özel ikili çay kaşığı seti ile bu güzel anlarınızı daha bir anlamlı kılmak sizin elinizde. Bir an önce bu zarif seti sipariş edin.

Sevgililere Özel İkili Çay Kaşığı Seti
 

Sevgililere Özel İkili Çay Kaşığı Seti

Tabi bazen de daha duygusal bir modda oluruz ve anlamı daha derin şarkılar dinlemek isteriz. İşte bu zamanlardan birisindeyseniz de Murat Boz’un İyi Ki Doğdun şarkısını dinlemek isteyebiliriz. Ya da belki de ayrıldığımız eski sevgilimizin o gün doğum günü ise bu şarkı bize iyi gelebilir. İnsan ruhunun gülmeye ve eğlenmeye ne kadar ihtiyacı varsa, bazen kendi kabuğuna çekilerek derinlere dalmaya da o kadar ihtiyacı vardır. Eğer siz o gün kendinizi çok daha hassas hissediyorsanız bu şarkıyı mutlaka dinlemeli ve geçmişe doğru kısa ve nostaljik bir yolculuk yapmalısınız. Bu şekilde kendinizi çok daha rahatlamış ve onarılmış hissedebilir, eksik olduğunuz tarafınızı tamir edebilirsiniz. Ara sıra yoğun duygular yaşamak, yaşadığınız ilişkiyi daha iyi özümsemenizi ve kendinizi çok da ha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Diş Hekimine Doğum Günü Hediyesi Biblo

Diş Hekimine Doğum Günü Hediyesi Biblo
Diş Hekimine Doğum Günü Hediyesi Biblo

Diş Hekimine Doğum Günü Hediyesi Biblo

Eğer eşiniz ya da sevgiliniz bir diş hekimiyse ne mutlu size… Bu demektir ki sağlık hep hayatınızda, tıpkı aşk gibi… Sizi böylesine mutlu eden ve sağlığı hayatınızdan hiç eksik etmeyen bu özel kişiyi güldürme sırası şimdi sizde… Erkek diş hekimlerine özel hazırlanmış hediye bibloyu eşiniz ya da sevgiliniz görür görmez öyle beğenecek ki, hemen işyerinin en güzel köşesinde hediyenizi sergileyecek ve gelen hastalarına sizi gururla anlatacak.

Diş Hekimine Doğum Günü Hediyesi Biblo
 

Diş Hekimine Doğum Günü Hediyesi Biblo

Belki de sevgilinize ya da eşinize doğum gününde çok güzel bir sürpriz yapmak ve ona serenat yapmak istersiniz. İşte o zaman onun nasıl mutlu olacağınızı gözünüzde canlandırabiliyor musunuz? Sizin için ve onun için en uygun olan saatte kapısının, balkonun altına ya da bahçesine gidip mumlarınızı dizerek çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Elinizde bir kemanla bağdaş kurarak şarkıyı çalmaya ve söylemeye başlayabilirsiniz. En romantik ses tonunuzla şarkınızı söylemeye başladıktan sonra o da sizin sesinize kulak verecek ve yanınıza gelecek… Bu şekilde güzel bir doğum günü hediyesi vermiş olacaksınız. Hem sevgilinizi şaşırtacak hem de onun için özel bir an yaratmış olacaksınız. Bu günü ömrü boyunca anlatacağına ve gülümseyerek hatırlayacağına şüpheniz olmasın. Eğer bir enstrüman çalabiliyorsanız ve sesiniz de güzelse siz de mutlaka böyle bir sürpriz yaparak ona güzel bir anı hediye etmelisiniz… Doğum günü şarkıları akor yazarak internetten birçok şarkıyı bulabilir ve sevgilinize istediğiniz şarkıyla serenat yapabilirsiniz.

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Powerbank

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Powerbank
Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Powerbank

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Powerbank

Cep telefonları hayatımızda öyle bir yer etti ki artık, onlarsız dışarıya tek bir adım bile atmıyoruz artık. Hele bir de dışarıdayken şarjımız bitince, elimiz kolumuz bağlanıyor sanki. Ne yapacağımızı bilemez bir halde etrafta şarj aleti arıyoruz. İşte sevgiliye hediye mesajlı Powerbank sevgilinizin en zor anlarında onun imdadına yetişecek. Önemli bir görüşmede, arkadaşlarının yanında, acil bir anında sizin hediye ettiğiniz bu mesajlı Powerbank onu tebessüm ettirecek ve size bir kere daha teşekkür edecek.

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Powerbank
 

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Powerbank

Doğum günlerinin ne kadar özel olduğunu ve sevgilimizin doğum gününün bizim için ne kadar anlamlı olduğunu anlatan bir şarkı ile de o güne başlayabiliriz. Böylece sevgilinizle duygusal anlar yakalayabilir ve o günü daha özel kılabilirsiniz. Ruhunuzun ta derinlerinden gelen güzel sözlerin ve melodilerin birleştiği anlamlı şarkılarla doğum günlerinin değerini ikiye katlamak ve daha özel kılmak isin elinizde… Eğer isterseniz bu güzel şarkılar eşliğinde çok güzel bir doğum günü partisi de düzenleyebilirsiniz. Tüm arkadaşlarınızın katıldığı eğlenceli bir partide bu duygusal ve romantik şarkıları çalarak unutulmaz danslar edebilirisiniz. Bu şekilde sevgilinizin ya da eşinizin hatıralarında çok daha güzel ve anlamlı anılar bırakabilirsiniz. Doğum günlerinde önemli olan o günü anlamlı ve özel geçirebilmektir. Siz de bu güzel şarkılarla sevgilinize ya da eşinize bunu verebilirsiniz…

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi 6 Parça Şık Kutulu VIP Set

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi 6 Parça Şık Kutulu VIP Set
Erkeğe Doğum Günü Hediyesi 6 Parça Şık Kutulu VIP Set

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi 6 Parça Şık Kutulu VIP Set

Sevgilinize özel gününüzde ne alacağınızı hala bulamadıysanız, birçok seçenek arasında aklınız gidip geliyorsa işte size tam aradığınız hediye… İçinde deri kemeri, cüzdanı, kol düğmeleri, kravat ve mendil takımı, bir çift çorabı ve son olarak 3000 mah kapasitesindeki Powerbank ile erkek için hediyelik 6 parça şık kutulu Vip set, hem sizi daha fazla düşünme zahmetinden kurtaracak, hem de sevgilinizin tarzını tepeden tırnağa yenileyecek. Siz de bir an önce bu şık kutulu seti sipariş edin.

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi 6 Parça Şık Kutulu VIP Set
 

Erkeğe Doğum Günü Hediyesi 6 Parça Şık Kutulu VIP Set

Çocuk için doğum günü şarkıları dinleyerek çocuğunuzun o güne güzel başlamasını ve kendisini özel hissetmesini istemez misiniz? Birbirinden eğlenceli ve güzel çocuk için doğum günü şarkılar ile günü güzelleştirmek ve çocuğunuzun kahramanı olmak sizin elinizde… İnternette, kızım için doğum günü şarkısı yazıp arayarak da farklı doğum günü şarkıları bulabilirsiniz. İnanın çocukları eğlendirmek ve mutlu etmek, büyükleri mutlu etmek ve eğlendirmekten çok daha kolaydır. Siz de bu eğlenceli şarkılardan herhangi biri ya da birkaç tanesi ile çocuğunuz için muhteşem bir gün tasarlayabilirsiniz. En sevdiği arkadaşlarının katıldığı doğum günü partileri düzenleyebilir ve onun mutluluğuna şahit olabilirsiniz. Doğum günü partisinde de birbirinden eğlenceli çocuk için doğum günü şarkıları çalarak onların eğlencesini katlayabilirsiniz. Biliyorsunuz bir yaşa kadar miniklerin eğlencesi yetişkinlerin ellerinde… Sizin bu şansı güzel kullanacağınızdan şüphemiz yok…

Doğum Günü Hediyesi Tarihli İsimli Çerçeve

Doğum Günü Hediyesi Tarihli İsimli Çerçeve
Doğum Günü Hediyesi Tarihli İsimli Çerçeve

Doğum Günü Hediyesi Tarihli İsimli Çerçeve

Sevdiğiniz kişiye, kendisini özel hissettirecek bir hediye vermek istiyorsunuz ve hala uygun bir şey bulamadınız mı? Doğum günü tarihli resimli çerçeve ile sevgilinizin doğum gününü unutmadığınızı ona zarif bir şekilde ifade etmeniz mümkün. Size özel tasarlanan bu çerçeveyi sevgiliniz odasının ya da işyerindeki duvarının en özel köşesine asacak ve tüm dostlarına keyifle gösterecektir. Bu güzel ve anlamlı hediyenin bir an önce siparişini verin.

Doğum Günü Hediyesi Tarihli İsimli Çerçeve
 

Doğum Günü Hediyesi Tarihli İsimli Çerçeve

Birlik ve beraberliği anlatan doğum günü şarkıları da sevgilinizin ya da eşinizin hoşuna gidecek şarkılardan olacaktır… Duygusallığı ve sevgiyi aynı anda yaşatan, insanın içini sıcacık saran bu güzel ve anlamlı şarkılarla doğum günü geçirmek herkesin isteği olur… Bu doğum günü şarkılarını sevgilinize, eşinize ya da arkadaşınıza hediye olarak da mesajla ya da maille gönderebilirsiniz. Aynı zamanda gönderinizin bir tarafına ona uygun güzel bir doğum günü kutlama mesajı da yazabilir ve o günün anlamını ikiye katlayabilirsiniz. Her insan doğum gününde karşı taraftan daha çok şey bekler ve daha duygusal olur. Siz de doğum günü sahibini mutlu etmek ve o günü daha anlamlı kılmak için en doğru şarkıları ve mesajları seçmelisiniz.

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Kol Düğmesi

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Kol Düğmesi
Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Kol Düğmesi

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Kol Düğmesi

Bildiğiniz gibi erkekler aksesuar konusunda kadınlar kadar şanslı değil. Kadınların birçok seçeneği varken, erkekler tarzlarını yansıtabilmek için birkaç alternatife mahkûm. Kol düğmeleri de bu alternatiflerden biri. Kişiye özel kol düğmesi dikdörtgen sayesinde eşiniz ya da sevgiliniz, hiç kimsede bir eşi ya da benzeri olmayan, tamamen ona özel tasarlanmış bir aksesuara sahip olacak ve tarzıyla her girdiği ortamda dikkatleri üzerine toplayacak.

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Kol Düğmesi
 

Erkek Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Kol Düğmesi

İntizar’ın söylediği bu Doğum Günü şarkısı da oldukça anlamlı ve keyifli bir şarkı seçimi olabilir. Eğer özellikle bu şarkıcıyı seviyorsanız çok daha anlamlı bir seçim olacaktır. Biraz isyan içeren bu şarkı daha çok eski sevgiliye ithaf edilebilir. Aslında özlemin ve isyanın aynı anda işlendiği bu şarkının sözleri de oldukça derinden yaralayıcı olabilir. Dinledikçe sizi daha derin bir hüzne sürükleyebilir ve özleminizi depreştirebilir. Ancak bazen de bu tarz şarkılarla insanın kendisini kaybetmeye ve geçmişin her ayrıntısını hatırlamaya ihtiyacı vardır. Eğer hala içinizde bir yerlerde o aşkı bitiremediyseniz İntizar’ın bu sözleri ile daha derinlere dalacaksınız.

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Rüya Günlüğü

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Rüya Günlüğü
Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Rüya Günlüğü

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Rüya Günlüğü

Rüyalar gündelik yaşantımızda öyle büyük bir yer tutar ki, bazı sabahlar yataktan, gece gördüğümüz rüyanın etkisinde kalkarız. Gün boyu çıkmaz aklımızdan bu rüya, bizi adeta etkisi altına alır. Birilerine anlatıp yorumlamaya, gizemini çözmeye çalışırız rüyamızın. Ama bazen de daha kötüsü olur. Sabah kalktığımızda, uzak ve bulanık rüyanın anısı vardır zihnimizde. Ne kadar uğraşsak da bir türlü hatırlayamayız. Gördüğümüz rüyanın bölük pörçük hatırası kemirir içimizi. İşte sevdiğinizi böyle durumlardan kurtarmak isterseniz, ona hediye etmeniz gereken şey bir rüya günlüğüdür.

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Rüya Günlüğü
 

Arkadaşa Doğum Günü Hediyesi Rüya Günlüğü

Ahmet Kaya’nın Doğum Günün Kutlu Olsun şarkısı da en meşhur doğum günü şarkılarından birisidir. Sevgilinize bu şarkı eşliğinde serenat yapabileceğiniz gibi ona bu şarkıyı göndererek güzel bir hediye de verebilirsiniz. Biraz duygusal biraz isyankâr olan bu şarkının içinde çok anlamlar gizli… Hem aşk hem de özlemin iç içe olduğu bu şarkının verdiği duygu da çok başka… Dinledikçe o girdabın içinde daha çok var oluyorsunuz sanki. Eminiz sevgiliniz, eşiniz ya da arkadaşınız bu şarkıyı defalarca dinleyerek günün anlamını daha çok içine çekecektir. Uzaklığı ve aşkı anlatan, imkânsızlıklardan bahseden ve hüznü kucaklayan tüm şarkılarda olduğu gibi bu şarkıda da inanılmaz bir tını ve aşk kokusu alacaksınız…

İşte duygusal şarkılardan birisi daha… Bu şarkı da yine aşkı ve özlemi anlatan anlamlı şarkılardan birisi… Sözlerinin her kelimesi önemli ve anlamlı olan bu şarkı da yine sevgilinizin ya da eşinizin doğum gününü kutlayan anlamlı melodilerden olacak… Bu şarkı ile duygusallığın dozunu biraz daha arttırabilir ve doğum gününün öneminin altını çizebilirsiniz… Aşkınızı ve özleminizi doruklarda yaşayabilir ve hissettiğiniz duyguları bu melodiler ile daha da depreştirebilirsiniz… Güzel müziğin, sesin ve sözlerin olduğu şarkılar dinleyerek doğum gününüzün her anını doya doya geçirmek sizin elinizde. Senede bir gün gelen bu özel anın kıymetini bilin…

Bu kadar güzel şarkının ardından sıra geldi doğum günü sahibi için hediye seçmeye. Bu güzel şarkıları ve mesajları gönderdikten sonra onun için en uygun hediyeyi seçerek sürprizinizin son ayağını da tamamlayabilirsiniz. Eğer sizin için hazırladığımız listeye göz attıktan sonra hala karar veremediğinizi hissederseniz sitemizden çok daha farklı çeşitteki hediye seçeneklerine de bakabilir, doğum günü sahibi için en uygun hediyeyi bulabilirsiniz.