Baby Shower Hediye Ne Alınır?

Baby Shower Hediye Ne Alınır?

Dikkatinizi Çekebilir ► Baby Shower Hediye Önerileri

Bebek beklemek, her çiftin hayatında en heyecanlı zamanlardan biridir. Hele anneler büyük bir heyecan ve mutluluk ile o büyük güne ulaşıp bebeğine kavuşmayı bekler. Bu zamanlarda, ailelerin ve arkadaşların desteği de çok önemlidir. Baby Shower partisi de bu amaçla düzenlenen bir etkinliktir. Parti hem anne baba adayına destek olmak, mutluluklarını paylaşmak için düzenlenir, hem de bebeğin ihtiyaçlarının yer aldığı bir liste oluşturup, herkesin birini hediye olarak getirmesi ile ihtiyaçların temin edilmesi amacını taşır. Baby Shower hediye listesi, anne adayının alışveriş yapmayı tercih ettiği bir mağaza seçilerek buna göre de hazırlanabilir ya da sadece ihtiyaçların listelenmesi ile herkes istediği noktadan hediyesini alabilir. Elbette fiyat çeşitliliği yaratmak adına çeşitli noktalardan hediye seçilmesi daha doğru olacaktır.

Baby Shower hediyelikleri, aslında misafirlerin yaratıcılıklarına göre de seçilebilir. Farklı ve eğlenceli Baby Shower hediye fikirleri daha fazla mutluluk verecektir. Hediyelerin kullanışlılık hedef alınarak seçilmesi elbette önemli ancak anne ve babanın mutlu olmasını sağlayacak hediyeler seçmek de doğru olacaktır. Bebeğin resimleri ile dolacak çerçeveler, albümler de çok anlamlıdır örneğin. Bir de anne adayına, alınacak annem notu olan kolyeler çok şık ve duygusal bir hediye olabilir. Genel olarak, Baby Shower partisi hediyeleri için bir sıralama yapacak olursak ise hem el yapımı hediyeler düşünülebilir hem de hazır hediyeler. Hep birlikte bakalım, size ne gibi Baby Shower hediyeleri önermişiz;

 

  1. Cupcake Kutusunda Zıbın

Bazen basit bir hediyeyi güzelleştiren sadece sunumudur. Güzel bir paket ile dikkat çekici bir hediye verebilirsiniz. Baby Shower hediyeleri arasında dikkat çeken bir seçim yapmak istiyorsanız siz de satın aldığınız minicik giysileri bu şekilde paketleyebilirsiniz. Baby Shower hediye listesi içerisinde yer alan, zıbın ve çorap gibi ihtiyaçları satın aldıktan sonra ihtiyacınız olan tek şey biraz süsleme malzemesi. Bir kutu, cupcake kâğıtları, kurdele ve benzeri süsleme malzemeleri… Malzemeleri aldıktan sonra ise görseldeki adımları izleyebilirsiniz. Öncelikle, zaten minicik olan giysileri, adeta bir Cupcake görünümüne sahip olacak şekilde rulo yapıyorsunuz. Sonra kâğıt kalıpların içerisinde yerleştirmeniz gerekiyor. Hatta gerekirse kâğıtların çevresinden kurdele ile bağlayarak, sağlamlığından emin olabilirsiniz. Sonra ise kutuya şirin keklerinizi diziyorsunuz. Kutunun kapağını kapatıp süslemenizi tamamladığınızda son derece sevimli bir görüntü ile karşılaşacaksınız. Bu sebeple de Baby Shower hediye fikirleri arasında en dikkat çeken seçenek olarak karşımıza çıkan bu fikri değerlendirebilirsiniz.

 

baby_shower1

baby_shower2.jpg

 

 

Bebek Hediyesi Bambu Bornoz Patik Seti

Bebek Hediyesi Bambu Bornoz Patik Seti

Bebek ihtiyaçları arasında mutlaka bornoz da yer alacaktır. Ancak bornoz bebeğin doğrudan nemli tenine temas edecek bir ürün olduğu için kalitesi çok önemlidir. Dolayısıyla bu tip bir hediye almayı düşünüyorsanız, kalitesine özel bir önem göstermeniz gerekmektedir. Baby Shower hediye listesi kapsamında yer alan bu tür bir hediyenin seçiminde, kumaş özellikleri büyük önem taşır. Önerilerimiz arasında yer alan bambu bornoz seti ise bambunun kalitesini sunuyor. Genel olarak bambu kumaş çeşitlerinin özelliklerinden bahsedecek olursak, anti alerjik olması ile dikkatleri çeker ve bu sebeple de bebekler için ideal bir türdür. Baby Shower hediyeleri için bu tip detaylar önemli olduğundan, detaylı bir araştırma iyi olacaktır. Bambu kumaşta yapılan bir inceleme bu anlamda size fikir verebilir. Bambu ve pamuklu kumaşa eşit miktarda bakteri bırakılıp, 24 saat sonra durum incelendiğinde pamuklu kumaştaki oran artarken, bambu kumaşta %99 oranında bir azalma gözlenmiştir. Dolayısıyla bambu bornoz ve patik seti, bir bebek için ideal olacaktır.

Bebek Hediyesi Bambu Bornoz Patik Seti


3. Anı Defteri
Şüphesiz ki hamilelik süreci insanın bambaşka duygular ile tanıştığı ilginç bir deneyimdir ve insan yaşamında özel bir dönemdir. Dolayısıyla bu özel deneyimi kelimelere dökmek ya da bu sürecin anılarını bir defterde biriktirmek güzel olacaktır. Hem bebek büyüdükten sonra annesinin kendisini beklerken hissettiklerine ya da doğum sürecine tanık olabilir. Bu yüzden anne ve baba adaylarının bu tip bir defter tutması harika bir fikirdir. Siz de Baby Shower hediye fikirleri kapsamında bu durumu değerlendirerek, anne ve baba adayına özel bir defter ya da dosya hediye ederek, anılarını biriktirmelerini sağlayabilirsiniz. Siz de bir not ya da fotoğraf ile defterde yerinizi alırken, anne ve baba adayına da sürpriz yapabilirsiniz. Bu defter aşk hikâyesi ile başlayıp, yani anne ve babanın tanışma sürecinden başlayıp, bebeğe kadar getirilebilir. Bebek için yapılan hazırlıklar, güzel dilerler, hatta isim seçme süreci defterde yer edinebilir. Diğer taraftan Baby Shower partisi ve hediyeleri de bu defterde fotoğraflar ile birlikte yer edinebilir. Maddi değerinden çok manevi değeri olan bir hediye olacağından siz de bu tip bir hediye satın alabilirsiniz. Hatta kendiniz deftere süslemeler yaparak, bebeğin ismini dahi yazabilirsiniz. Yaratıcılığınızı hediyenizde kullanabilirsiniz.

 

anı defteri3
anı defteri2
anı defteri

 

 

Sonsuza Kadar Kalbimdesin Annem Gümüş Kolye

Sonsuza Kadar Kalbimdesin Annem Gümüş Kolye

Baby Shower hediye listesi daha çok bebek ihtiyaçları üzerine kurulu olsa da, siz bir farklılık yaparak anne adayını sevindirecek bir hediye alabilirsiniz. Hem gümüş, hem taşlı hem de şık ve özel bir tasarıma sahip olan bu kolye, anne adayı için duygulandırıcı bir hediye olacaktır. Özellikle de hamileliğin son zamanları olması sebebi ile büyük bir anlam ifade edecektir. Bu tip bir hediyeyi belki bebek iğnesi ya da nazar boncuğu ile de tamamlayabilirsiniz. Ayrıca hediyenizi şık bir kutu ya da hediye paketi ile görsel anlamda da destekleyebilirsiniz.

Sonsuza Kadar Kalbimdesin Annem Gümüş Kolye


Erkek Bebekler için Özel Baykuş Desenli Hediye Sepeti

Erkek Bebekler için Özel Baykuş Desenli Hediye Sepeti

Bebeklerin ihtiyaçları bitip tükenmek bilmez. Dünyaya gelen ve yardıma muhtaç olan bu minicik canlılar, ilgi ve sevgi bekler. Diğer taraftan da maddi olarak çok büyük ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Bu tip ihtiyaçlarının bir kısmını kapsayan hediye sepeti, Baby Shower hediyeleri için ideal olabilir. Birkaç hediye seçeneğini bir araya getirerek oluşturacağınız sepet, hem ihtiyaçları karşılayacaktır hem de hoş görünecektir. Bu tip bir sepeti kendiniz hazırlayamıyorsanız. Zaman problemi gibi çeşitli sebepler ile bu mümkün olmuyorsa, son derece şık bir şekilde hazırlanmış olan mevcut sepetleri tercih edebilirsiniz. Hem hoş görünüp göze hitap eden hem de ihtiyaçları kapsayan sepet, Baby Shower hediye fikirleri için idealdir. Yakınlarınızı bu özel zamanda yalnız bırakmamak, maddi ve manevi olarak destek olmak için, siz de önerdiğimiz seçenekleri tercih ederek, partide yer almalısınız.
Erkek Bebekler için Özel Baykuş Desenli Hediye Sepeti


Baby Shower Erkek Çocuk Hediyesi Kupa

Baby Shower Erkek Çocuk Hediyesi Kupa

Emzikli bebek baskılı porselen kupa bardak. Pelit marka aynı tasarım madlen Çikolata. Mavi tüllerle süslenerek gönderilen ve puantiyeli kutusu ile dikkat çeken bu hediye sepeti son derece özel ve çok tatlı bir görünüme sahiptir. Yeni doğum yapan anneye hediye olarak sunulabilecek çok özel bir hediye seçeneği olacaktır. Anneye doğum hediyesi olarak da verebileceğiniz bu kutulu set erkek bebekler için alınaabilecek şahane bir tercih. Sizde hemen sipariş vermek için sayfamıza gelin. En özel hediyeleri önce siz hediye edin

Baby Shower Erkek Çocuk Hediyesi Kupa


İsme Özel Dolma Kalem

İyi Ki Doğdun Kutulu Doğum Hediye Seti

Kız bebekler için müthiş bir hediye sepeti. İçerisinde bir adet its boy tshirtlü ayı oyuncak, Şık el havlusu, Penye patikli tulum, Lolipop şeker, it’s a girl çubuk süs, Pembe tülle tüllenerek en şık hali ile sunuluyor. Kutu üzerinde yazan iyi ki doğdun yazısı hediyeyi daha sempatik bir hale getiriyor. Erkek bebekler için de mavi rengi bulunan bu sepeti gönül rahatlığıyla yeni doğum yapan arkadaşa yahut eşinize, hayata gözlerini yeni açan bebeğiniz için alabilirsiniz.

İyi Ki Doğdun Kutulu Doğum Hediye Seti


Yeni Doğan Erkek Çocuk Hastahane Hediyesi

Yeni Doğan Erkek Çocuk Hastahane Hediyesi

Doğum yapmak için hastahaneye giden hanımlar için çok özel bir hediye. Bu bebek bezi hediyesinde içinde 25 adet Prima  Premium Care bebek bezi ve 5 parçadan oluşan hastane çıkış seti ve emzikli bebek el yapımı keçe magnet bulunuyor. Hastane çıkış seti, patikli pantalon, üst zıbın, önlük, bere ve eldivenden oluşur,bebek sağlığına uygun proseslerle üretilmiştir, su bazlı baskılı ve pamukludur. Pasta bebek cinsiyetine uygun renkte tüllenip, kurdelerle süslenerek sunulur.

Yeni Doğan Erkek Çocuk Hastahane Hediyesi


Bebeğinizin İsmine Özel Ninni

Bebeğinizin İsmine Özel Ninni

Çok fazla ninni bilmemekten şikayetçi iseniz bu ninni tam size göre. Bebeğinizi sadece onun için bestelenmiş bir ninni ile uyutmak istemez misiniz? Üzerinden yıllar geçse dahi unutulmayacak çok özel bir beste. Hediye Sepeti’ nin kişiye özel yüzlerce hediyesinden sadece bir tanesi olup en kıymetli hediyelerinden biridir. Ninni söyletmeden uyumayan bebekler için bulunmaz bir fırsat. Daha fazla bebek hediyeleri için sayfamızı ziyaret edin.

Bebeğinizin İsmine Özel Ninni


Harfli Duvar Yazısı

Harfli Duvar Yazısı

Yeni doğan bebeğimizin odasının kapısında onun ismi yazılı olsun istemez misiniz? Eşinizi çok mutlu edecek çok hoş bir hediyedir. Aşkınızın meyvesinin odasını güzelleştirmeye ne dersiniz? Ebeveyn olarak yapmanız gerek tek şey Hediye Sepeti adresine girip ürünü özelleştirmeniz. Kız bebek ya da erkek bebek olmasına göre rengini değiştirebilirsiniz. Ya da yeni doğum yapan arkadaşınızı ziyarete giderken de alabileceğiniz yegane güzel hediyelerden bir tanesi olacaktır. Sipariş vermek için hemen tıklayın

Harfli Duvar Yazısı