Babalar Günü'ne Özel El Yapımı Hediyeler

Babalar Günü’ne Özel El Yapımı Hediyeler

Babalar Günü’ne Özel El Yapımı Hediyeler

Amaç sevilen insanlara kendilerini özel ve değerli hissettirebilecek bir hediye almak olduğunda, hediyenin bir emekle hazırlanmış olması etkileyici bir detay oluyor. Sevdiklerimize özellikle özel günlerde verdiğimiz anlamlı hediyeler onların hayatında kalıcı birer hatıraya dönüşüyor. Bizim için en değerli varlıklardan biri olan babalarımız için doğum günlerinde veya yaklaşan Babalar Günü’nde hediye seçilirken kişiye özel olması ve sizden anlamlı mesajlar taşıması hediyeyi unutulmaz kılacaktır. Kendi emeğinizle babanıza karşı beslediğiniz güzel duyguları yansıtabileceğiniz derin hediyeler özel günler için mükemmel tercihleri karşınıza çıkarıyor.

Şimdiye kadar babanıza kim bilir ne kadar özel ve değerli hediyeler almış ve onu mutlu etmişsinizdir. Peki, hiç kendi ellerinizle babanıza bir hediye yapmayı ve onu şaşırtmayı denediniz mi? El yapımı babalar günü hediyesi ile babanızın nasıl şaşıracağını ve mutlu olacağını bir düşünün… Babanız bu hediyeleri gördüğünde, onun için uğraştığınızı ve babanız için zaman harcadığınızı görecek ve çok duygulanacak… Elbette ki onun için doğru hediyeyi bulmak da çok önemli. Bunun için babanızı iyi tanımanız ve karakterini çözmüş olmanız lazım. Bu hediye güzel olduğu kadar kullanışlı da olmalı…

Babalar gününe özel el yapımı hediyeler yapmak istiyorsanız bu konuda sınırsız bir dünyanın içinde bulabilirsiniz kendinizi çünkü yapacak ne kadar çok şey olduğunu, araştırmaya başladıktan sonra göreceksiniz. Önemli olan hangi hediyenin babanız için daha uygun olduğuna karar vermek. Hangisi olursa olsun zor olduğunu düşünmeyin çünkü işe başladıktan sonra göreceksiniz ki bir anda bitivermiş bile…

Bu Babalar Günü’nde babanıza babalar günü el yapımı hediye verdiğinizde babanızın şaşkınlığını görmek bile her şeye değecek. Onun çocuk gibi nasıl sevindiğini gördüğünüzde siz de böyle bir hediye hazırladığınız için çok sevineceksiniz. El emeği göz nuru bu el yapımı babalar günü hediyeleri, babanızın severek saklayacağı ve bir ömür boyu kullanacağı hediyeler olacaktır. Bu hediyeleri her gördüklerinde sizin kulaklarınızı çınlatacaklarına ise şüphe yok…

Dikkatinizi Çekebilir

El yapımı hediyeleri yaparken aynı zamanda çok eğleneceksiniz. Keyifli bir babaya el yapımı hediye yapma süreci geçirmek istiyorsanız yapımı kolay, anlamı büyük hediyeler seçebilirsiniz. İnanın bu süreçte siz de büyük keyif alacak ve babanızın bir ömür saklayabileceği bu anlamlı ve güzel hediyeleri verirken onun mutluluğu gördüğünüzde mutluluğunuzu ikiye katlayacaksınız.

Siz de bir an evvel, yaklaşan Babalar Günü için el yapımı hediye seçiminizi yapmalı ve hediyenizin hazırlıklarına başlamalısınız. Öncelikle malzemelerinizi tamamlamalı ve sonrasında tariflerine uygun bir şekilde yapımına başlamalısınız. El yapımı hediye yapma serüveninizin sonunda anlamlı ve özenli bir hediye hazırladığınızda göreceksiniz ki siz de birbirinden güzel hediyeler hazırlayabiliyorsunuz. Hadi bakalım hep birlikte el yapımı hediye önerilerine bir göz atalım…

Kitap Ayracı

babaya el yapımı hediye

Kitap okumaktan çok hoşlanan ve sizi de her fırsatta teşvik eden değerli babanıza el yapımı bir kitap ayracı hediye ederek onu çok mutlu edebilirsiniz. Babaya doğum günü hediyesi el yapımı olsun istiyorsanız ona emeğinizle hazırladığınız şık bir ayraç verebilirsiniz. Ayrıca yaklaşan babalar gününe el yapımı hediyeler ile anlam katmak isterseniz yine bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Kitap ayracı hazırlamak için yapmanız gereken babanızın sevdiği renkteki bir kartonu kravat şeklinde keserek üzerine ister kendi fotoğrafınızı, isterseniz babanızla birlikte bir fotoğrafınızı yapıştırmak. Dilerseniz ayracın arka kısmına babanıza duygularınızı yansıtabileceğiniz babalar günü sözleri yazabilirsiniz. Kitap okumayı hobi haline getiren biricik babanıza verebileceğiniz harika bir hediye seçeneği…

El Yapımı Hasır İpli Kutu

hediye kutusu

Mağazalardan veya internetten sevdiklerinize çok kolay bir şekilde hediye alarak onları mutlu edebilirsiniz. Ama sizler hediyenin özel olmasını amaçlayanlardansanız sizin için çok değerli babalarınıza vereceğiniz hediyeye emeğinizi de katabilirsiniz. Mesela babanıza aldığınız tespih, saat, kol düğmesi gibi aksesuarları veya yine el emeği ile hazırlanan hediyenizi sunacağınız hediye kutusunu kendiniz hazırlayabilirsiniz. Babalar gününe özel el yapımı hediyeler için hazırlayacağınız hasır ipli kutunun yapılışı çok basit. Öncelikle kutuyu yapacağınız desenli karton veya kalın kağıdı kare şeklinde kesmelisiniz. Kağıdı kenarlardan girintili şekillerde keserek katlama yerlerini işaretleyin. İşaretli bölgelerden kutuyu katlayarak üstte kalan ok işaretli bölgeleri delgeçle delip hasır ipi bu deliklerden geçirerek güzel bir şekilde bağlamalısınız.

Gizli Cep Telefonu Kılıflı Kravat

gizli telefon kılıfı

El yapımı babalar günü hediyesi ile bu özel gün daha akılda kalıcı ve etkileyici bir hal alır. Babanıza emeklerinizle hazırladığınız bir hediye vererek ona her zaman gülümseyerek hatırlayacağı bir anı bırakabilirsiniz. Hediye seçiminde babanızın zevklerine hitap etmesinden sonra sizin bu hediyedeki dokunuşlarınız ve emekleriniz göze çarpacaktır. Örnek olarak babanıza gizli cep telefonu kılıfı bulunan bir kravat hazırlayarak onu şaşırtabilirsiniz. Babanızın zevkine uygun şekilde seçtiğiniz şık bir kravatın iç kısmına dikeceğiniz küçük bir ceple babanız için güzel bir hediye oluşturabilirsiniz. Kravat ilk başta çok sıradan bir hediye gibi görünse de cep telefonu için hazırladığınız gizli kılıf babanızı çok etkileyecektir.
Babalar İçin Hediyelik Kutulu Set

Babalar İçin Hediyelik Kutulu Set

Babalar İçin Hediyelik Kutulu Set
Babalar günü için babaya hediye almak göz ardı edilemeyecek bir hadisedir. Babalara ise en güzel hediye onların en çok kullandıkları araç ve gereçlerden oluşmalıdır. Babalar günü için hediyelik kutulu set de babanız için tam aradığınız bir hediye olacak. Babalar gününde babanızı mutlu etmek istiyorsanız bu hediyeyi hemen inceleyebilirsiniz.

Babalar İçin Hediyelik Kutulu Set
 


El Yapımı Defter

El Yapımı Defter

Eğer günlük tutmayı, ajanda kullanmayı, yazmayı çok seven bir babanız varsa onu çok etkileyecek hediye seçeneklerinden biri de el yapımı bir defter olacaktır. Babanızın zevkine ve ilgi alanlarına hitap etmekle kalmayan bu hediye hem de sizin emeklerinizle hazırlanacağı için babanız için çok değerli bir eşya haline gelecektir. Aklınızdaki tasarıma yakın bir defter bularak üzerinde küçük dokunuşlar yaparak babalara el yapımı hediyeler oluşturabilirsiniz. Defterin girişine babanıza duygularınızı yansıtacağınız güzel bir mesaj yazarak ona her zaman özenle saklayacağı bir hediye, çok anlamlı bir hatıra vermiş olursunuz. Babanıza zaman zaman ilham getirecek bu el yapımı defter onu çok etkileyecek ve daha da keyiflendirecektir.

Kahve Aksesuarı

Kahve Aksesuarı

El yapımı babalar günü hediyesi nasıl yapılır?” sorusu ile zihni meşgul olanlardansanız babanıza verebileceğiniz etkileyici ve yapımı kolay bir hediye karşınızda… Nefis kokulu bir kahve olmadan günü geçiremeyen babanız için sıcak kupaları tutmasını kolaylaştıracak sempatik bir kahve aksesuarı hazırlayabilirsiniz. Eğer kahve aksesuarını sempatik bir tilki şeklinde yapmak istiyorsanız siyah beyaz ve turuncu renkte üç parça keçeye ihtiyacınız olacak. Sık kullanılan bardakların ölçüsüne göre keseceğiniz turuncu renkli keçe parçasına kulaklar ekleyerek daha sonra tilkinin yüzünü siyah beyaz keçelerle oluşturabilir, tasarıma kendi yorumunuzu katabilirsiniz. İğne ve iplik yardımıyla diktiğiniz parçalar ile babanıza dilediğiniz renk ve şekillerde kahve aksesuarları oluşturabilirsiniz.

Anlamlı Bardak Altlıkları

Anlamlı Bardak Altlıkları

Paranın satın alabileceği en pahalı hediye bile el yapımı hediyelerin yanında sönük kalacaktır. Babalar günü hediyeleri el yapımı olduğunda bu özel gün daha anlamlı hale gelecektir. Babanıza özel anları simgeleyen küçük hatıralar ile oldukça anlamlı bardak altlıkları hazırlayarak ona hem duygulanacağı hem de çok şaşıracağı bir hediye verebilirsiniz. İhtiyacınız olan malzemeler kavanoz kapağı, epoksi, çakmak ve kaydırmaz keçe. Ufak tefek anılar ile (bozuk para, şekerleme kağıdı, harfli objeler, düğme, sembol) doldurduğunuz kavanoz kapağının iç kısmına öncelikle çıkmamaları için parçaları yapıştırın. Daha sonra epoksi ile kapağın içini tamamen doldurun. Epoksi içerisindeki baloncukları çakmağı yüzeyde gezdirerek yok edebilir cam gibi bir yüzey yaratabilirsiniz. Kapaklarınızı tozdan uzak tutarak kurumasını bekleyin ve cam gibi sertleştikten sonra kapağın alt kısmını kaydırmaz keçe ile kaplayın. El yapımı babalar günü hediyesi seçeneklerinden en anlamlı tercihlerden biri de bu anılarla yüklü bardak altlıkları olacaktır.

 

Telefon Kabı

Telefon Kabı

Cep telefonları genç yaşlı herkesin hayatının çok önemli bir parçası haline geldi. Artık telefon aksesuarları da iyi bir hediye seçeneği oluşturabiliyor. Babalar günü için el yapımı kolay hediyeler başında babanıza özel bir telefon kılıfı geliyor. Öncelikle telefonun boyutuna uygun şeffaf bir kap almalısınız. Dilerseniz babanız ile birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı veya bir aile fotoğrafınızı tercih edebilir, kılıfın iç yüzeyine yapıştırabilirsiniz. Kalıbın iç yüzeyine tam oturacak şekilde kestiğiniz fotoğraf babanızın seveceği bir manzara resmi de olabilir. Babanızın çok hoşuna gidecek bu el yapımı hediye ile onu çok mutlu edebilir ve şaşırtabilirsiniz. Dilerseniz kılıfın içteki boş kısmına babanıza duygularınızı ifade edebileceğiniz güzel bir mesaj yazabilir onu daha da etkileyebilirsiniz.
Babaya Özel Premium Viski Seti

Babaya Özel Premium Viski Seti

Babaya Özel Premium Viski Seti
Babalar günü için babanıza babalar gibi bir hediye alın. En iyi babalara en iyi hediye olan viski seti bir viskide aradığınız her şeyi size verecek. Babalar günü hediyesi arıyorsanız eğer, bu hediye seçeneğine bakmanızı tavsiye ederiz.

Babaya Özel Premium Viski Seti
 


 

Şehir Siluetli Mumluklar

Şehir Siluetli Mumluklar

Seyahat etmekten çok keyif alan ve dekoratif ürünlerin seçiminde özen gösteren, ülkeler ve şehirler hakkında çok fazla bilgiye sahip olan babalara el yapımı hediyeler arıyorsanız şehir siluetleri şeklinde hazırlanan mumluklar ideal bir tercih olabilir. Babalar gününe özel el yapımı hediyeler içinde yapımı kolay bir tercih olan bu mumluklar için gerekli malzemeler şehirlerin siluetlerini yansıtan görsellerin çıktıları, bant ve tealight adı verilen küçük mumlar. Siyah beyaz veya renkli görselleri mumun çapından daha geniş bir şekilde yuvarlak oluşturacak biçimde kesmelisiniz. Kağıdın alt kısmını düz bırakıp, üst kısmı silueti yansıtacak şekilde düzgün bir şekilde girintiler halinde kesmelisiniz. İki ucunu bant ile tutturacağınız şehir siluetleri ortasına küçük mumları yerleştirdiğinizde harika bir ambiyans oluşacaktır.

El Yapımı Aksesuar Kutusu

El Yapımı Aksesuar Kutusu

 

Babalar günü el yapımı hediyeler ile daha unutulmaz hale gelir diye düşünenlerdenseniz babanıza vereceğiniz hediyenin kutusunu ellerinizle çok kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Hediye kutusu için gerekenler eski bir CD, kalın ve desenli bir karton, makas, kalem, silgi, kurdele, boş tükenmez kalem. CD’yi kağıdın sol üstüne koyarak ortasını kalemle işaretleyin, CD’yi kaldırarak bu işaretli noktadan geçecek dikey ve yatay çizgiler çekin. CD’yi tekrar koyarak etrafını işaretleyin. Daha sonra CD’yi dairelerin kesiştiği kısımdan çeyrek daireler yapmak için kullanın. 3 çeyrek daire yapın ve kartonun alt kısmına son dairenin tamamını çizin. İki dairenin kesiştiği noktadan ikinci dairenin içine çizgiler çekin. İkinci daireye de aynı şekilde çeyrek daireler çizerek şekli kenarlarından kesin. Boş tükenmez kalemle kıvrılmasını sağlayacak şekilde çizgilerin üstünden geçerek her kenardan katlayarak kutu haline getirin. Daha sonra kurdele ile bağlayıp üzerine süsünüzü ekleyebilirsiniz.

Dekorlaşmış Anılar

Dekorlaşmış Anılar

Evinizin dekoruna harika bir hava katacak babalar günü için el yapımı hediyeler arasında oldukça etkileyici bir tercih. Öncelikle babanızla aranızda anlamlı bir kelime seçerek kelimenin her harfini marangozda hazırlatabilirsiniz. Böylece maliyet oldukça düşük olacaktır. Ya da kendiniz kalın mukavva ve kartonlardan benzer ürünler hazırlayabilirsiniz. Daha sonra bu harfler üzerine siyah beyaz aile fotoğraflarınızı, babanıza duygularınızı yansıtabileceğiniz anlamlı notları gelişigüzel şekilde yapıştırarak hoş ve anlamlı objeler oluşturabilirsiniz. Hoşunuza giden fotoğrafları kendi zevkinize göre kolajlayabilirsiniz. Fotoğrafların arasına gazete ya da dergi parçaları ile doldurabilirsiniz. Bu el yapımı babalar günü hediyesi özel gününde babanızı çok duygulandıracak ve etkileyecektir. Babanız için uzun yıllar özenle saklanacak hatıralar haline gelecektir.

Şekerleme Çiçeği

Şekerleme Çiçeği

Babalar günü için el yapımı hediyeler arayışındaysanız babanıza hem ağız tadının yerine geleceği hem de çok etkileneceği bir hediye hazırlayabilirsiniz. Babanıza verdiğiniz hediyenin yanında da sunabileceğiniz bu seçeneği hazırlamak çok kolay. Öncelikle şık renkli bir saksı bulmalısınız. Daha sonra saksının içine şekli düzgün bir köpük yerleştirmelisiniz. Daha sonra çubuklu şekerleme, çikolata ve lolipopları köpüğe batırarak dilediğiniz şekli ortaya çıkarabilirsiniz. Saksı üzerine veya şekerlemelerin üzerine babanız için yazdığınız güzel bir babalar günü mesajını iliştirerek onu duygulandırabilir, unutulmaz bir babalar günü yaşatabilirsiniz.

Ayak İzi Tablo

Babalar Günü Hediyesi

Babalar Günü Hediyesi

Babaya Özel Minyatür Bahçe

Babaya Özel Minyatür Bahçe

Babaya Özel Minyatür Bahçe
Özellikle emekli babaların dikkatini çekecek olan minyatür bahçe, babanıza özel dizayn edilebilir ve babanızın sürekli bakacaı bir bitki bahçesi yaratabilirsiniz. Can sıkıntısına birebir gelecek olan özel minyatür bahçe, sizleri bekliyor.

Babaya Özel Minyatür Bahçe
 


 

Sizi hiçbir zaman sevgisinden ve şefkatinden mahrum etmeyen, dünyaya gözlerinizi açtığınız andan itibaren elinizi hiç bırakmayan biricik babanıza el yapımı bir hediye vererek mutluluğunu izlemek istiyorsanız kendi ayak iziniz ve babanızın ayakkabı izi ile hazırlanan bu şık tablo sizin için ideal bir seçenek olacaktır. Yapmanız gereken çok basit! Ayağınızı veya ayakkabı tabanınızı seçtiğiniz renklerdeki sulu boya ile boyayarak beyaz bir kağıda bastırmak. Daha sonra kendi ayak izinizin üzerine babanızın ayakkabı izini aynı şekilde bastırarak boyanın kurumasını beklediğinizde harika bir görüntü ortaya çıkacaktır. Kağıdın yanına sulu boya ile babanıza duygularınızı aktaracağınız anlamlı bir mesaj iliştirebilirsiniz. Babalar günü el yapımı hediyeler ile daha da unutulmaz bir hal alacaktır.

Duygu Yüklü Kitap

Duygu Yüklü Kitap

Zamanını kitap okuyarak kaliteli bir şekilde geçirmekten çok keyif alan bir babanız varsa babalar günü el yapımı hediyesi öneriniz hazır. Babanıza büyüleyici bir hediye vermek istiyorsanız ona duygu yüklü bir kitap hazırlayabilirsiniz. Kitap içerisinde babanız için gizli bir bölme oluşturarak bu bölmede ona duygularınızı ifade edebileceğiniz etkileyici bir mektup bırakabilirsiniz. Hediyeyi hazırlarken kalın kapaklı bir kitap tercih etmek işi daha kolay kılacaktır. Kitap içerisinde kalın bir çerçeve oluşturmalısınız, iç kısmı maket bıçağı yardımıyla çıkararak kesilen kısımları zımparayla düzeltmelisiniz. Daha sonra tutkal yardımıyla çerçeve kısmının yapışmasını ve sertleşmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde kapalıyken gayet normal görünen kitap açıldığında babanız şaşkınlığını gizleyemeyecektir. Ayrıca babaya doğum günü hediyesi el yapımı olmalı diye düşünenlerdenseniz babanızın doğum gününde de böyle bir hediye yapmayı tercih edebilirsiniz.

Babaya Hediye Atatürk İmzası Tasarımlı Kartvizitlik

Babaya Hediye Atatürk İmzası Tasarımlı Kartvizitlik
Babaya Hediye Atatürk İmzası Tasarımlı Kartvizitlik

Babaya Hediye Atatürk İmzası Tasarımlı Kartvizitlik

Eğer babanız ya da baba olan eşinizin masasının üzerinde kullanmak üzere bir kartvizitliğe ihtiyacı varsa bu hediye tam ona göre olacaktır. Atatürk imzası tasarımlı masaüstü kartvizitlik hediyesini ona vererek masasının üzerindeki büyük bir boşluğu kapatmasına yardım edeceksiniz. Çünkü çalışan bir insanın iş yerinde en çok ihtiyaç duyacağı şeylerden bir tanesi de kartvizitliğidir. Tasarımıyla da oldukça dikkat çeken ve manevi duyguları kabartan bu kartvizitlik belki de birçok işin bağlanmasına yardım edecek… Eğer bu hediyenin tam da babanıza ya da baba olan eşinize göre olduğunu düşünüyorsanız geç kalmadan siparişinizi vermelisiniz.

Babaya Hediye Atatürk İmzası Tasarımlı Kartvizitlik
 

Kamp Tutkunu Babaya Hediye Özel Hediye Seti

Kamp Tutkunu Babaya Hediye Özel Hediye Seti
Kamp Tutkunu Babaya Hediye Özel Hediye Seti

Kamp Tutkunu Babaya Hediye Özel Hediye Seti

Kamp yapmayı seven bir babanız varsa bu hediyeye gördüğü an bayılacak. Belki de babanız değil de baba olan eşiniz tam bir kamp tutkunudur. O zaman da bu hediyeyi onun için düşünebilirsiniz çünkü bu hediye gerçekten kamp tutkunları için çok özel bir hediye tercihi olabilir. Kamp ve tatil tutkunlarına özel hediye seti ile kamp kurmak artık çok daha keyifli ve güvenli olacak. Zor durumda kalmaktan korkmayacaksınız çünkü ihtiyacınız olan her şey yanınızda olacak. Eğer bu hediyenin babanıza ya da baba olan eşinize göre olduğunu düşünüyorsanız daha fazla beklemeden siparişinizi vermeyi unutmayın.

Kamp Tutkunu Babaya Hediye Özel Hediye Seti
 

Babaya Hediye Aileye Özel Kanvas Tablo

Babaya Hediye Aileye Özel Kanvas Tablo
Babaya Hediye Aileye Özel Kanvas Tablo

Babaya Hediye Aileye Özel Kanvas Tablo

Aileleri bir arada tutan ve güzel anılar biriktirmesini sağlayan en güzel köprüler hep fotoğraflarla kurulur. İşte bu fotoğrafları geleceğe saklamak ya da yok etmek ise bizim elimizdedir. Elbette ki o güzel anları ilelebet saklamak ve hep hatırlamak isteriz ama dijital ortamda saklarken bazen kaybolmalarına da neden olabiliriz. Gelin bunu engelleyelim ve o güzel anı sonsuza kadar ölümsüzleştirelim… Ailenize özel kanvas tablo hediyesi ile babanıza, ailenizin ne kadar özel olduğunu bir kez daha hatırlatabilir ve onu, geçmişteki anılara doğru bir yolculuğa sürükleyebilirsiniz.

Babaya Hediye Aileye Özel Kanvas Tablo
 

Babaya Özel Ahşap Çerçeve

Babaya Özel Ahşap Çerçeve
Babaya Özel Ahşap Çerçeve

Babaya Özel Ahşap Çerçeve

Babanıza söyleyecek bir sürü cümleniz olmalı… Bunların en güzellerinden bir tanesini seçerek babanız için daha özel hale getirmek ister misiniz? Babaya hediye mesajlı kişiye özel ahşap çerçeveyi gören hiçbir baba mutluluğunu gizleyemez. Onun için özel olarak hazırlattığınız bu hediyeyi ömrünün sonuna kadar saklamak ister. Ayrıca babanızın bu hediyeyi gördüğünden çok duygulanacağına da hiç şüphe yok… Bu kadar güzel ve anlamlı bir hediye ile babanızı sevindirmek ve şımarmak istiyorsanız bu hediye kaçmaz… Haydi, bir an evvel siparişinizi vermeyi unutmayın, bu Babalar Günü’nde de babanıza kendisini özel hissettirin…

Babaya Özel Ahşap Çerçeve
 

Memur Babaya Hediye İsme Özel Kalem

Memur Babaya Hediye İsme Özel Kalem
Memur Babaya Hediye İsme Özel Kalem

Memur Babaya Hediye İsme Özel Kalem

Babalar ceplerinde her an taşıdıkları kalemlerine oldukça sadıktırlar. Çoğu aynı kalem ile senelerce birlikte dolaşır… Ancak artık o kalemin yerine daha özel ve anlamlı bir kalem koymanın sırası geldi. Her an bulmaca çözebilecekleri ve notlarını alabilecekleri bu isme özel tükenmez kalemlerine bayılacaklar. Onlar için özel olarak hazırlattığınız tükenmez kalemlerini sonsuza kadar saklayacaklar… Babanız için özel olan bir hediyeyi ona vermek ve sadece ona özel bir hediye vermenin mutluluğunu içinizde hissetmek için siz de bir an önce isme özel tükenmez kalem siparişinizi vermelisiniz…

Memur Babaya Hediye İsme Özel Kalem
 

Tümünü Gör ► Babalar Günü Hediyeleri