• Blog
  • Babalar Günü
  • Babalar Günü İçin En Anlamlı 5 Şarkı – Babalar Günü Şarkıları
Babalar Günü İçin En Anlamlı 5 Şarkı - Babalar Günü Şarkıları

Babalar Günü İçin En Anlamlı 5 Şarkı – Babalar Günü Şarkıları

Dikkatinizi Çekebilir ► Babalar Günü için Hediyeler

 

Babalar Günü İçin En Anlamlı 5 Şarkı’yı sizler için seçiyoruz çünkü; Babalar Günü, canımızdan çok sevdiğimiz, belki de hayatta en çok güvenip en zor durumlarda desteklerini gördüğümüz babalarımız için kutlanan özel bir gün. Bütün bir aileye bakmaya çalışan ve onlarca zorluğa göğüs geren babalarımızın yılda bir kez kutladığı Babalar Günü‘nde ona iyi bir gün yaşatmalıyız. Babalar günü ne zaman diye düşünmenize gerek bile yok. Bizim için her gün, babalar günü olmasının yanında, tüm dünya babalar gününü haziran ayının 3.Pazar gününde kutlar. Bizler biricik babalarımızın Babalar Günü’nü kutlamak için en güzel hediyeleri almak, en lezzetli ikramları onlara sunmak ve en özel kutlamayı gerçekleştirmek isteriz. Hayatımızda oldukları her gün için şükrettiğimiz babalarımıza Babalar Günü’nde mutlu anılar yaşatmak için düzenlediğimiz organizasyonları renklendirecek Babalar Günü şarkısı ise duygularımızı ifade eden, duygusal ortamın ambiyansını daha çok kuvvetlendiren parça olarak özenle seçilmelidir. İster Babalar Günü’ne özel bir akşam yemeği düzenleyin ister tüm ailenin mutlulukla gözlerini açacağı muhteşem bir kahvaltı hazırlayın, seçeceğiniz Babalar Günü şarkısı bu günü daha özel ve anlamlı kılacaktır.

Hazırladığınız bir babalar günü yemeğinde arka planda babanıza özel parçaların çalması onlar için oldukça duygusal bir an olacak. İşte bu yüzden bizim ilk kahramanımız olan babalar için, babalar günü’ne özel özenle seçtiğiniz parçalar onları bir hayli mutlu edecektir.
Birine güvenmek dediğimizde aklımıza ilk gelen isim olan babamız, bizim yanımızda olduğunda kimseden korkumuz olmaz. Bu yüzden ona sahip olduğumuz için şanslı olduğumuzu kabul etmeli ve artık babalar günü ne zaman sorusunu bir kenara bırakmalıyız.

Babaların en özel günü olan bu günde onlara yapacağımız ufak sürprizler bile onları duygulandırmaya yetecek, ayrıca ne kadar güzel evlatlar yetiştirdiğini bir kez daha fark edecektir. Bunun yanı sıra ona babalar günü sözleri yazabilir ve bu özel günde ona yazdıklarınızı okuyabilir ya da armağan edebilirsiniz. Hayatımızda büyük izler bırakan babalarımıza armağan edeceğimiz her şey onun için bir gurur kaynağı olacaktır.
Her şeyin yanı sıra “Babalar Günü hediyesi ne olabilir?” sorusuna farklı bir cevap arıyorsanız güzel sözlere sahip Babalar Günü için en anlamlı 5 şarkı seçeneğimiz içinden duygularınıza tercüman olanları seçebilir ve bu özel günü çok özel bir müzikle taçlandırabilirsiniz. Sizin için, babalara özel yazılmış bugüne kadarki en muazzam babalar günü sözleri içeren şarkıları bir araya getirdik.


1) Bana Bir Masal Anlat Baba – Oya Küçümen

1993 yılında hepimizi ekranların başına kilitleyen Süper Baba dizisi, oyuncuları ve hikayesi dışında müziği ile de tüm Türkiye’nin hayranlığını kazanmıştı. Dizinin efsaneleşmesinde büyük payı olan, Yeni Türkü imzalı, Oya Küçümen’in seslendirdiği “Bana Bir Masal Anlat” şarkısı, bu özel güne  de unutulmayacak derecede büyük bir ruh katacak. Babanız bu parçayı dinlediğinde kafasında anıları canlanacak ve bunun sonucunda duygulanıp sizi sımsıkı saracaktır.

2) Baba – Cem Karaca

Dünyanın en mükemmel babası sizin babanız değil mi? Ona duyduğunuz sevgi, hayranlık ve saygıyı Cem Karaca’nın “Baba” şarkısıyla Babalar Günü’nde ifade edebilirsiniz. Cem babadan babanız için en güzel babalar günü parçası olan ‘Baba’ babaya hediye olarak verilebilecek en güzel hediye olacak.

3) Don’t Cry Daddy – Elvis Presley

Rock müziğinin babası Elvis Presley’in seslendirdiği “Don’t Cry Daddy (Ağlama Baba)” şarkısı duygusal melodisi ve sözleriyle Babalar Günü’nüzü unutulmaz kılacak. Mutluluk gözyaşlarıyla geçen dolu dolu bir Babalar Günü için Babanıza hediyenizi verirken bu parçayı açmanızı tavsiye ederiz. Aile değerlerinin büyük önem taşıdığı toplumumuzda sıcak bir baba şarkısı..

4) My Father’s Eyes – Eric Clapton

Müziğin bir başka efsane ismi Eric Clapton’ın etkileyici vokaliyle seslendirdiği “My Father’s Eyes (Babamın Gözleri)” şarkısı babanızın gözüyle gördüğünüz dünyaya atıfta bulunacak manidar bir şarkı.

5)Tori Amos – Winter

Kariyerinin oluşumunda babasının oldukça yardımı olan Tori Amos’dan babasına bir teşekkür mahiyetinde yazdığı unutulmayacak bir şarkı geliyor. Geçirdiği zor günlerin en büyük destekçisi olan babası için harika bir şarkı yazan Tori Amos, yazdığı bu parçayla babanıza olan sevgi ve saygınızı canlandıracak ve babanızla beraber duygusal anlar yaşamanızı sağlayacaktır.

 

Babalarımıza arka planda içerisinde mükemmel babalar günü sözleri olan müzikleri dinletirken ona bir hediye takdim etmemiz gerçekten iyi gelecektir. Anneler her zaman daha çok düşünülürken babalar ise sürekli ikinci planda kalmıştır. Bu sebeple onların yılda sadece bir kez kutladıkları Babalar Günü’nde babamızı sevdiğimizi göstermenin tam zamanı. Ona değer verdiğimizi gösterecek ufak bir hediye babamızı mutlu edecektir. hele ki içerisinde babalar günü mesajları olan hediyeler ona daha çok değerli gelecektir. Çünkü babalar aldığımız hediyenin görünüşünden çok içeriğine önem verirler. Sert görünüşlerinin ardında yatan duygusal insanlar olan babalarımıza güzel sürprizler hazırlamanın zamanı artık geldi.

siz de bu güzel şarkıların ardından babanıza bir hediye vermek istiyorsanız size tavsiyelerimiz şöyledir ;


Babalar Günü İçin Ahşap Foto

Babalar Günü İçin Ahşap Foto
Babalar Günü İçin Ahşap Foto

Babalar Günü İçin Ahşap Foto
Bu duygusal şarkıları dinlerken babanızla beraber çekildiğiniz fotoğrafı Hediye Sepeti’nde bulunan çerçevelerle ölümsüz kılabilirsiniz. Güzel şarkıların yanında Babanız için özel hediyeler de bu önemli günün büyüsünü arttıracak sürprizler olarak farklı çeşitleriyle Hediye Sepeti’nde sizleri bekliyor olacak. Evinizin baş köşesinde yer alacak bu eşsiz değerdeki ahşap foto mutluluğunuzun bir yansıması olacak.

Babalar Günü İçin Ahşap Foto
 

Babalar Günü İçin Kartvizitlik Seti

Babalar Günü İçin Kartvizitlik Seti
Kartvizitlik Kalem Anahtarlık Seti

Babalar Günü İçin Kartvizitlik Seti

Babalar için en özel hediye ne olabilir diye düşünürken akla gelen ilk hediyelerden olan kartvizitlik takımı ona alınabilecek en uygun hediyelerden biridir. Babalar Günü için her şeyi kurmuşken eksik kalan hediye verme işini de ona bir kartvizitlik takımı alarak kapatacaksınız. İçerisinde kalem ve anahtarlık da bulunan kartvizitlik takımı babanızın en özel gününde muazzam bir hediye olacaktır.

Babalar Günü İçin Kartvizitlik Seti
 

Babalar Günü'ne Özel Köstekli Saat

Babalar Günü'ne Özel Köstekli Saat
Babalar Günü’ne Özel Köstekli Saat

Babalar Günü’ne Özel Köstekli Saat

Baba deyince akla gelen klas aksesuarlardan birisi de köstekli saattir. Babalar günü için babanıza alacağınız özel hediyelerin en güzeli olabilecek köstekli saatin arkasında tcdd ve tren işlemesi de bulunmaktadır. Babanızın saate her baktığında sizi hatırlamasını istiyorsanız ona köstekli saat hediyesi alma fırsatını kaçırmayın.

Babalar Günü'ne Özel Köstekli Saat
 

Erkek İçin Hediyelik Kutulu Set

Babalar Günü İçin Hediyelik Set
Babalar Günü İçin Hediyelik Set

Babalar Günü İçin Hediyelik Set

Kıravat, cüzdan ve kol düğmesinden oluşan set babalar için uygun bir hediye olabilir. Özel günlerde ya da işe giderken takacağı aksesuarlar babanızın oldukça hoşuna gidecek. Hediyenize Babalar günü sözleri de yazıp babanıza en özel sürprizi yapmış olacaksınız.

Babalar Günü İçin Hediyelik Set
 

 Babaya Süper Baba Yazılı Plaket

 Babaya Süper Baba Yazılı Plaket
Babaya Süper Baba Yazılı Plaket

Babaya Süper Baba Yazılı Plaket

Çocukluğumuzun süper kahramanı olan babamıza arka planda Süper baba dizi müziği çalarken vereceğimiz süper baba plaketi onu hem duygulandıracak hem de mutlu edecektir. Onlarca baba şarkısı arasından en duygusalı olan bu parçanın ardından plaketi vermenizi öneririz. Şuana kadar aldığı en duygusal hediye bu olabilir.

 Babaya Süper Baba Yazılı Plaket
 

 Babalar Günü İçin Taşınabilir Batarya

 Babalar Günü İçin Taşınabilir Batarya
Babalar Günü İçin Taşınabilir Batarya

Babalar Günü İçin Taşınabilir Batarya

Her daim bizimle iletişimlerini kesmek istemeyen babamıza telefonunun şarjı hiç bitmesin diye taşınabilir batarya alabiliriz. Artık nerede olursa olsun onlarla iletişime geçebilecek ve merak hissimizi bitireceğiz. Babanız için sıradışı ve güzel bir başka hediye daha olan bataryanın onu mutlu edeceğinden eminiz.

Babalar Günü İçin Taşınabilir Batarya
 

 

 

Daha Fazla Babalar Günü Hediyesi görmek istiyorsanız bize Mutlaka Uğrayın!

Bir cevap yazın