Anneler Günü Kartı Nasıl Hazırlanır? Anneler Günü Kartları

Anneler Günü Kartı Nasıl Hazırlanır? Anneler Günü Kartları

Dikkatinizi Çekebilir ► Anneler Günü Hediyeleri

Anneler Günü Kartı Nasıl Hazırlanır?

Anneler Günü, birçok ülkede büyük bir sevgi yoğunluğu oluşturur ve o güne özel günün teması sevgi olarak kalır. Anneler Günü için hediyeler özenle seçilir ve paketlenir. Özel programlar yapılır ve tüm aile bir araya gelir. Fakat vereceğiniz hediye yanında, Anneler Günü hikayesi de göz önünde bulundurularak bir anneler günü kartı da hazırlanmalıdır. Hediyenizle beraber annenize vereceğiniz Anneler Günü kartı, günü daha duygusal ve anlamlı hale getirecek, annenizi de oldukça mutlu edecektir. Önemini göz ardı etmemeniz gereken Anneler Günü kartları için önce Anneler Günü’ne ait özel sözler bulmanız gerekiyor. Daha sonra ister elinizle yapacağınız isterseniz de binlerce çeşidin içinden seçip satın alacağınız kartlara bu güzel sözleri eklemeniz yeterli. Eklediğiniz sözlerin yanında annenizin seveceği bir takım şekilleri de çizerek kartınızı görsel olarak güzel bir hale getirebilirsiniz. Onun için oldukça anlamlı olacak Anneler Günü kartı, sizin yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayacak. Böylece hediyenizi hazırlarken bir yandan eğlenecek bir   yandan ise annenizi mutlu etmenin sevincini yaşayacaksınız.

Annelere alınabilecek en güzel hediyeleri seçtikten sonra ona hediye edeceğiniz sürprizi direkt olarak vermek anlamsız olacaktır. Bu hayatta her şeyin bir sunuma ihtiyacı varken anneye alınan hediyenin de elbette ki güzel bir sunuma ihtiyacı vardır. Anneler günü kartı ise sunumunuzu kolaylaştıracak hatta doğrudan sunuma etki edecek bir etmendir. Anneler günü kartı ile annenize olan sevginizi ve ona söylemek istediklerinizi yazabilir ve ona verebilirsiniz. Böylece anneler günü kartı ile annenize söylemek isteyip de söyleyemediklerinizi kolay bir şekilde anlatmış olacaksınız. Hediyenizi de sade bir şekilde değil, anlamlı ve amaçlı bir şekilde vermiş sayılıp anneyi duygulandıracak, sizin hakkınızda olumlu düşünmesine yardımcı olacaksınız.

Anneler günü kartınızı birbirinden güzel süslemelerle oluşturup görüntü olarak çok tatlı bir anneler günü kartı elde edebilirsiniz. Anneye hediye aldığınız zaman hazırlayacağınız bu kart, annenize aldığınız hediye kadar tatlı olacaktır. Üstelik yazdığınız notlar anneler günü kartınızı süsleyecek ve annenizi hiç olmadığı kadar mutlu edecektir. Anneye ne hediye alınır gibi soruları sorma aşamasındayken, anneler günü kartı hazırlamaya başlamanız hediyenizi tamamen hazır bir vaziyette vermenize yardımcı olur.

Bizler de size anneler günü kartı nasıl yapılır amaçlı çalışmamızı elimizden geldiğince sizlerle paylaşmak istedik. İşte sizin için araştırıp bulduğumuz bir kaç anneler günü kartı hazırlama önerisi;

 


 

anneler günü kartı nasıl hazırlanır

Anneler Günü kartını ellerinizle yapmak istiyor ve nasıl hazırlanacağını bilmiyorsanız size birkaç önerimiz olacak. Öncelikle annenizin sevdiği renk bir karton alarak işe başlayabilirsiniz. Sonrasında ise dilediğiniz boyutlarda aldığınız kartonu kesmenizin ardından kartonu ikiye katlamanız gerekiyor. İçine ise annenize olan mesajınızı yazıp seçtiğiniz güzel bir  süs ile kartınızı  kapatabilirsiniz. Mesela,  annenize bir takı armağan ediyorsanız Anneler Günü kartına yakın bir renkte kutu alabilir, takıyı da Anneler Günü kartını da aynı kutuya koyarak annenize verebilirsiniz. Size oldukça duygusal anlar yaşatacak ve mutlu olmanıza  sebep olacak bu güzel kart gibi el emeği taşıyan hediyeler anneler için her zaman daha değerli olacaktır.

 


 

IMG_1386web-550x440

“Tamamen el ürünü olmasın, biraz içinde tasarım da barındırsın ve anneler günü kartım şık olsun’’ diyorsanız eğer, bilgisayardan yardım almakta hiçbir sakınca yok. Her tür yazı tipiyle yazacabileceğiniz bir Anneler Günü özel sözü’nü rengarenk hale getirebilir ve istediğiniz süslemeleri ekleyebilirsiniz. Hatta daha da ileri gidip, bir aile fotoğrafını veya annenizle güzel bir anı hatırlatan fotoğrafınızı seçebilirsiniz. Ona yazmış olduğunuz bir şiiri hediye kartınıza koymanız da ayrıca güzel bir jest olacaktır. Sadece içinizden gelenleri yazmanızın yeteceği ve sayfanınn geri kalanına sizden ufak resimler koyabileceğiniz Anneler Günü kartı, hem anlamlı hem de geçmişi hatırlatan güzel detaylar barındırırsa daha da anlamlı hale gelecektir. Bir de içinizden gelen bir Anneler Günü kutlama notuyla, günün  en mutlu annesi, sizin anneniz  olacaktır!

 


 

mothers_day_popup_card-3

Anneler günü kartınızı hazırlarken annenizin en sevdiği renkleri dikkate alarak hareket etmeniz gerekiyor. Her zaman hatırlayacağı ve evinin baş köşesine koyacağı anneler günü kartınız, anneniz için alınabilecek en özel hediyelerden. Söz gider yazı kalır hesabı, ona söylediğiniz güzel sözlerin yanında ona olan duygularınızı da bir yazıyla aktarın. Unutmayın, dikkatli davranacağınız her detay bu anlamlı günde annenizin daha çok mutlu olmasını sağlayacaktır. Annenizin hoşuna gitmekle kalmayıp, evinin en güzel köşesine de koyacağı bu hediye kartı ise annenizi oldukça mutlu edecek. Açılınca annenize olan sevginizi dile getiren anneler günü kartı, annenizin duygusal anlar yaşamasını sağlayacak. Sıra dışı ama bir o kadar da etkileyici bir anneler günü kartı arıyorsanız bu kart tam aradığınız özelliklere sahip!

 


anneAnneler günü için anneye not kartı olarak hazırlayabileceğiniz en sade ve aynı zamanda en şık olan karta iyi bakın. Bu not kartı sade olmasının yanı sıra el emeği gösterildiğini de açıkça izah ediyor. Bir adet karton ve kalp şekline getirilmiş kağıtlar bu not kartını hazırlamanız için size yeter. Geriye kalan sadece yapıştırıcı ve kalem.. Annenize olan notunuzu, sevgi sözlerinizi en güzel yere yazmak istiyorsanız bu not kartı uzun yıllar sonra da saklayabileceğiniz bir güzelliğe sahip. Baktıkça göz kamaştıran anneler günü kartı hediyenizin değerini de oldukça artıracak. Anneye hediye almanın vermiş olduğu zevki bu sefer not kartı hazırlarken de yaşayacaksınız.  Sade güzelliği ve şık olan annenize, anneniz kadar göz kamaştırıcı bu not kartını hazırlamak sizin elinizde!


anne2Sıradışı, Karmaşık ve Sade.. Bütün bu zıt kavramlar nasıl bir araya geliyor diye merak ediyorsanız size bu anneler günü kartını öneriyoruz.  İlk bakışta oldukça karmaşık görünen ama aslında basit bir hazırlama tekniği olan anneler günü kartı annenizi şaşırtacak ve ardından sevindirecektir. Anneye söylemek istediğiniz sözleri bu not kartına yazabilir ve ona olan duygularınızı kolay bir şekilde açıklayabilirsiniz. Oldukça tatlı dizayn edilen bu kartı hazırlamak aslında çok kolay. Her ne kadar karmaşık gibi gözükse de elinize makas, kağıt ve yapıştırıcı almanız yeterli. Küçüklü büyüklü renkli kalpler yaratıp onları zarfın içine zarf yapılmış kağıdın etrafına yapıştırmanız yeterlidir. Ardından oluşturduğunuz not kartı annenize teslim edildiğinde annenizin gözleri kamaşacak.


Birbirinden şık ve güzel anneler günü kartları ile anneye hediye alırken yanında vereceğiniz notunuzu süsleyebilirsiniz. Not kartı hazırlaması oldukça basit ama etkisi uzun yıllar sürecek bir şey olup annenizi uzun bir süre mutlu etmeye yetecektir. Siz de size önerdiğimiz not kartlarını basit bir şekilde hazırlayabilir ve annenizi mutlu edebilirsiniz. Bizim size önerdiklerimiz şu anlık bu kadar . Sizler için elimizden geldiğince ne güzel anneler günü not kartlarını paylaşmaya çalıştık. Anneler mutlu olsun, herkes annesine olan duygularını kolay ve güzel bir şekilde paylaşsın diye en güzel not kartlarını size sunduk. siz de anneler gününde ya da annenizin doğum günü için ona güzel sürprizler yaparken not kartınızı eksik etmezseniz anneniz uzun yıllar boyu bu özel günü unutmaz.

Siz de size olan anneler günü kartı hazırlanışı önerilerimiz doğrultusunda anneye hediye olarak güzel ve anlamlı bir kart hazırlayabilir ve anneler gününde anneye armağan edebilirsiniz. Anneyi son derece mutlu edecek hediyelerin yanında ona armağan edeceğiniz bu anneler günü kartı, unutulmayacak anneler günü hediyeleri arasında yerini alacaktır. Eğer anneler günü kartı nasıl hazırlanır hakkında aklınızda bir soru işareti kaldıysa Hemen  Hediye Sepeti blog adresine göz atabilirsiniz. Anneye hazırlayacağınız anneler günü kartı içerisine anneye özel sözler yazabilir ve ona karşı olan duygularınızı anlatabilirsiniz. Anneye alınabilecek en güzel hediyelerden birisi olan anneler günü kartı ile anneler günü anneniz için son derece güzel ve eğlenceli geçecektir.

Alacağınız anneler günü kartı yanında anneye güzel bir hediye sipariş ederek annenize anlamlı bir hediye alabilir ve onu son derece mutlu edebilirsiniz. Anneler günü ya da doğum günü gibi özel günlerde anneye hediye olarak hazırlayacağınız anneler günü kartı ile ona çok duygusal bir armağan vermiş olacaksınız. Siz de hazırlayacağınız kartın yanında Hediye Sepeti’nden anneye beğendiğiniz bir hediyeyi gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz. Hediye seçimlerinde geç kalmış olsanız dahi hızlı kargo özelliğiyle alacağınız hediyeler en kısa süre içerisinde kapıya teslim edilecektir. Siz de şimdi Hediye Sepeti’nden anneye anneler günü için hediyeler alabilir ve hazırlayacağınız anneler günü kartı ile anneye armağan edebilirsiniz.

Anneye Hediye Tek Taş Yüzük

Anneye Hediye Tek Taş Yüzük
Anneye Hediye Tek Taş Yüzük

Anneye Hediye Tek Taş Yüzük

Anneye özel olarak alabileceğiniz gül kutusunda tek taş yüzük hediyesi ile ona son derece değerli bir anneler günü hediyesi almış olacaksınız. Sürekli kullanmak isteyeceği bu tektaşı anneniz giydikçe sizi hatırlayacaktır. Kadife gül kutusuyla armağan edeceğiniz bu özel hediye seçeneği şimdi sizlerle. Siz de bu özel hediye seçeneğini almak istiyorsanız hemen tıklayın.

Anneye Hediye Tek Taş Yüzük
 

Anneler Günü Hediyesi Meyve Soyacağı

Anneler Günü Hediyesi Meyve Soyacağı
Anneler Günü Hediyesi Meyve Soyacağı

Anneler Günü Hediyesi Meyve Soyacağı

Anneye armağan olarak alınabilecek ve onun mutfakta harikalar yaratmasını sağlayacak olan havuç tasarımlı bu meyve soyacağı şimdi sizlerle! Anneler günü hediyesi olarak mutfakta çok zaman geçiren ya da aşçı olan annelere armağan edilebilecek son derece şık bir hediye seçeneği olan bu ürünü hemen satın alın! Havuç tasarımlı meyve soyacağı ile anneniz harikalar yaratacak!

Anneler Günü Hediyesi Meyve Soyacağı
 

 

3 Comments

Bir cevap yazın