Anneler Günü Için En Özel Şarkı Ve Hediye Önerileri

Anneler Günü Için En Özel Şarkı Ve Hediye Önerileri

Dikkatinizi Çekebilir ► Anneler Günü Hediyeleri

Anneler Günü herkes için önemli bir gün. Çok sevdiğiniz annenize aslında onu her gün özel hissettirebilmek lazım. Ama madem anneler için seçilmiş bir gün var, o günün fon müzikleri de dikkat çekici ve farklı olmalı. Bu yüzden anneler günü için size özel anneye hediye edilebilecek en iyi şarkıları ve hediye seçeneklerini bir araya getirdik. Siz de anneler günü için evde yapılabilecek hediyeler arıyorsanız anneye güzel bir şarkı armağan ederek onu duygulandırabilirsiniz.

Sizler de değişik tarzlardan oluşturduğumuz Anneler Günü için şarkı önerileri listemizi bir yol haritası olarak kullanabilirsiniz. Bu şarkıları Anneler Günü hediyesi olarak da düşünebilirsiniz veya ayrıca aldığınız hediyenizi paylaşırken fon müzikleri olarak da kullanabilirsiniz; seçim size kalmış.

Bütün bunların yanı sıra anneler günü hediyesi ucuz seçeneklerden ama en şık hediye seçeneklerinden biri olsun istiyorsanız annenize armağan edebileceğiniz şarkı sözünün yanında ona hediye olarak size olan hediye önerilerimizden birini de tercih edebilirsiniz. Hediye sepetinde bayana alınacak hediye seçeneklerini kişiye özel olarak bulabilir ve karşınızdakilerin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Lynrd Skynrd – Simple Man

1970’li yılların en meşhur gruplarından Lynrd Skynrd’dan, tarihte yazılmış en iyi anne temalı şarkılardan biri geliyor… Anneler Gününe özel şarkılar arasında en beğendiklerimizden biri olan bu eser, bir oğulun annesiyle olan konuşmasını ve annenin hayat dersi vermesini anlatan bir balat.

John Lennon – Mother

Bu şarkı günün hüzünlü ve duygusal eserlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Beatles’ın unutulmaz solisti John Lennon’ın erken yaşta kaybettiği annesi için yazdığı şarkıda, sanatçının hep özlediği ve yarım kalan anne-oğul ilişkisi naif bir dille ile anlatılıyor.

Christina Aguilera – Oh Mother

Son 15 yılın en büyük pop idollerinden biri olan Aguilera da annesine teşekkür etmeyi ihmal etmeyenlerden. Küçük yaşta kendisine kötü davranan babasının elinden kendisini kurtaran annesi için yazılmış Mother, güçlü bir pop şarkısı olarak dikkat çekiyor. Şarkının anlamlı lirikleri de Anneler Gününe özel anlamlı sözler içeriyor.

Carrie Underwood – Mama’s Song

Anneler Günü için şarkı listesi hazırlarken duygusallıktan bahsetmemek olmaz. Carrie Underwood’un annesi için yazmış olduğu bu duygu yüklü pop şarkısında da anne ve kızların ilişkisi işleniyor. Özellikle de yaşınız büyüyüp de kendi evinize çıkmışsanız ve annenizi arkanızda bırakmış gibi hissediyorsanız bu şarkı doğru bir seçim.

Jackson 5 – Mama’s Pearl

Anneler Gününe özel şarkılar önerirken illa ki gözyaşlarınızın sizlere eşlik etmesine gerek yok. Annemizle olan bugünümüzü eğlenceli kılmak istiyorsak işte karşınızda Jackson 5 ve Mama’a Pearl. Michael Jackson’ın çocukluğunda söylediği bu eğlenceli şarkı tipik bir 1970’ler pop, disko sound’una sahip. Annenizle beraber dans etmeye hazırlansanız iyi olacak!

Ozzy Osbourne – Mama I’m Coming Home

https://www.youtube.com/watch?v=dvNXF7aGP2s&feature=youtu.be

Rock’n Roll’un yaramaz yıldızı Ozzy’nin yazmış olduğu bu balat, hem duygusal hem de güçlü yapısıyla günün en dikkat çekici ve mutlaka çalınması gereken şarkıları arasında yer alıyor. Yıllar sonra ne olursa olsun annemizin bizim için hazır olduğunu tipik Ozzy sound’u ile anlatan bu şarkıyı da es geçmemenizi tavsiye ediyoruz.

Fonda sizler için seçtiğimiz Anneler Gününe özel şarkılar listesi çalarken, onu mutlu etmek için Anneler Gününe hediye olarak almış olduğunuz sevimli bir kupaya farklı bir kahve harmanlayarak kaliteli müzik ve güzel saatleri annenizle beraber paylaşabilirsiniz. Anneye en özel şarkıları armağan ederken şarkı armağanınızın yanında anneye hediye olarak seçebileceğiniz güzel ürünleri de armağan edebilir ve anneler günü için annenizin son derece mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Anneye Hediye Fincan Kupa Seti
Anneye Hediye Fincan Kupa Seti

Anneye Hediye Fincan Kupa Seti

Anneniz için güzel ve şık bir hediye seti arıyorsanız eğer, özellikle anneler günü için alabileceğiniz harika bir hediye seçeneği olan bu setin içerisinde cam kahve fincanları ve tabağı bulunmaktadır. Annenizle karşılıklı oturup edeceğiniz sohbetlerde sizi oldukça keyiflendirecek olan kahveler sizden, bardakları ve tabakları ise bizden olsun! Ayrıca bardakların üzerine dilerseniz annenizin ismini baskılatarak hediyenizi kişiye özel bir hale de getirebilirsiniz. Siz de bu özel hediye seçeneği hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız daha fazla beklemeden hemen tıklayın!

Anneye Hediye Fincan Kupa Seti
 

Anneye Özel Hediye Şarkı Armağanı

Anneye Özel Hediye Şarkı Armağanı
Anneye Özel Hediye Şarkı Armağanı

Anneye Özel Hediye Şarkı Armağanı

Eğer siz de anneme özel şarkı armağan etmek istiyorum diyorsanız annenize özel olarak hazırlatabileceğiniz bu şarkı hediyesi annenizi son derece mutlu edecektir. Anneler günü için hazırlanacak olan bu hediye seçeneği anneniz için uzun yıllar boyunca unutulmayacak bir armağan olacak ve onu son derece mutlu edecektir. Anneler günü için en çok tercih edilen hediye seçeneklerinden birisi olan bu şarkıyı kesinlikle bu özel günde annenize armağan etmelisiniz. Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!

Anneye Özel Hediye Şarkı Armağanı
 

 

Anneye Hediye Fotoğraf Çerçevesi Kumbara
Anneye Hediye Fotoğraf Çerçevesi Kumbara

Anneye Hediye Fotoğraf Çerçevesi Kumbara

Anneye alınabilecek en çeşitli hediye seçeneklerinden birisi olan bu vosvos araba aynı zamanda fotoğraf çerçevesi olmakla birlikte kumbara işlevini de yerine getiriyor! Annenizle birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı koyabileceğiniz vosvos araba hediyesini anneniz ofisinde sergileyebilecektir. Aynı zamanda bu ürünü kumbara olarak da kullanacak olan anneniz için alabileceğiniz en özel anneler günü hediyesi bu olacaktır. Bu özel ürün hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için hemen tıklayın!

Anneye Hediye Fotoğraf Çerçevesi Kumbara
 

Anneler Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü

Anneler Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü
Anneler Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü

Anneler Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü

Annenizle olan anılarınızı bir araya getirebileceğiniz ve üzerine annenizin ismini ve ona karşı olan duygularınızı yazıdrabileceğiniz bir hediye seçeneği olan fotoğraf albümü annenizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecektir. Anneler gününde ona armağan edebileceğiniz sıra dışı hediye seçeneklerinden birisi olan ve oldukça duygusal bir anlamı olan fotoğraf albümü hediyesi ile anneler günü çok keyifli ve anı dolu geçecektir. Eşsiz kişiye özel hediyelerden birisi olan bu albümü siz de daha fazla beklemeden hemen alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için hemen tıklayın!

Anneler Günü Hediyesi Fotoğraf Albümü
 

 

Anneye Özel Hediye Melek Kanatlı Kolye
Anneye Özel Hediye Melek Kanatlı Kolye

Anneye Özel Hediye Melek Kanatlı Kolye

Anneye özel olarak alınabilecek şık bir tasarıma sahip olan melek kanatlı kalp gümüş kolye hediyesi annenizi aşırı derecede mutlu edecektir. Anneye hitap eden şekli ve ona olan duygularınızı yansıtabileceğiniz eşsiz bir tasarıma sahip olan kalp kolye hediyesini anneler günü için hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz. Anneniz için son derece güzel bir hediye seçeneği olan bu özel hediyeyi daha fazla beklemeden hemen hediyesepeti.com adresine gelerek alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayın!

Anneye Özel Hediye Melek Kanatlı Kolye
 

Anneye Ev Hediyesi Porselen Çay Seti

Anneye Ev Hediyesi Porselen Çay Seti
Anneye Ev Hediyesi Porselen Çay Seti

Anneye Ev Hediyesi Porselen Çay Seti

Eğer siz de anneler günü için özel bir hediye alarak annenizi mutlu etmek istiyorsanız ona özel tasarlanmış porselen çay setini anneye armağan edebilirsiniz. Setin üzerine annenizin ismini de baskılatarak hediyenizi kişiye özel bir hale getirebileceğiniz gibi annenizle keyifli muhabbetler eşliğinde çayınızı yudumlayacaksınız. Anneler gününde anneye armağan edilebilecek en şık ve özel hediyelerden birisi olan bu çay setini sakın kaçırmayın! Ayrıntılı bilgi için hemen hediye sepetine uğrayın!

Anneye Ev Hediyesi Porselen Çay Seti