Vip Ahşap Okey Takımı

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
%9 indirim
249.9 TL
227.41 TL
Ürün Kodu : 15630

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Set standart boy 4 adet ahşap kaplama ıstaka içermektedir.
  • 1 takım oyun taşları bulunmaktadır.
  • Set içerisinde 1 adet zar bulunur.
  • Oyun taşlarını içinde muhafaza edebileceğiniz kutusu ile gönderilir.
  • Vip Ahşap Okey Takımı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektediir.

Arkadaşa hediyeler seçimi genelde zor olabilmektedir çünkü seçeceğiniz hediyenin hem arkadaşınızın hem de kendinizin hoşuna gitmesi ve mümkünse birlikte kullanmaya imkân vermesi gerekir. Bu bakımdan ihtiyacınızı en iyi şekilde giderecek Vip Ahşap Okey Takımı sayesinde arkadaşlarına hem özel hediye verebilir hem de birlikte bu hediyenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Arkadaşlıklar her zaman özel olmuştur çünkü en kötü günlerde bile yapılan dayanışma sonucunda herkesten daha ayrıcalıklı olabilmeyi başarmışlardır. Bunun yanında mutlu günlerin daha mutlu olmasını, mutluluğun ve eğlencenin paylaşılmasına da arkadaşlıklar büyük katkı sunarlar. Ama bir taraftan arkadaşlıklar bu kadar değerliyken onlara karşı sürprizler yapmak, hatta mutluluğun ve eğlencenin birlikte artacağı jestler yapmak önem taşımaktadır.

Tamamıyla bu düşüncelerinizi ve isteklerinizi karşılayacak olan bu özel hediye, arkadaşlarınız ile birlikte en eğlenceli zamanlarınızı geçirmenize neden olurken, evde, özel yurtlarda, piknikte ya da daha pek çok alanda bir araya gelmenize de katkı sunacak ve uykusuz geceler sizleri bekleyecek. Istakaların ahşap olması sayesinde tokluk hissi veren ve uzun süreli kullanımlar için uygun olan bu ürün taşları ve zarı ile birlikte kullanmaya, eğlencenizin başlamasına hemen hazırdır. Kendisine özgü kutusu da oyun sonrasında güvenle muhafaza edebilmenize yardımcı olur.