500 Parça Kişiye Özel 2 Fotoğraflı Kolaj Puzzle

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
109.90 TL
Ürün Kodu : 16197

Satın Almadan Önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün Boyutları 34 x 48 cm'dir
  • Yüklediğiniz İki fotoğraf ile hazırlanır.
  • Gönderilen fotoğrafların yönüne göre yatay yada dikey olarak hazırlanabilir.
  • Birleştirilmiş ve Kutusuz olarak yapboz yapılmış halde tek parça gönderim yapılır.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 500 KB boyutunda olması gereklidir.
  • 500 Parça Kişiye Özel 2 Fotoğraflı Kolaj Puzzle özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgiliniz için çok ayrıcalıklı ve aynı zamanda özel bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız 500 Parça Kişiye Özel 2 Fotoğraflı Kolaj Puzzle doğru seçim olacaktır. Bu özel puzzle sipariş vererek sevgilinize hoş bir sürpriz yapabilir, başta sevgililer günü ya da doğum günü gibi özel günler olmak üzere tüm özel günlere yakışacak bir hediye seçebilirsiniz.

Sadece sevgiliniz için değil eşiniz, arkadaşlarınız, çocuklarınız, anne ve babanız için de böyle bir hediye tercihinde bulunmak onları mutlu etmek için büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Özenli tasarımı ve yüksek baskı kalitesi ile birlikte çok seveceğiniz bu yapbozu özel anlarınızın ölümsüz olmasını sağlamak amacıyla da kullanabilirsiniz.

Yapboz parçaları tamamlamak keyifli olduğu kadar aynı zamanda mutluluk anlarının da artmasına neden olmaktadır. Yapboz ile birlikte sevdiklerinizle geçireceğiniz zamanlar çok daha ayrıcalıklı ve mutlu olmakta, böylece mutluluğunuzun artmasına etki etmektedir. Mutluluk anlarınızı bu kadar arttırmak ve mutluluk parçalarını da bir araya getirmek istiyorsanız sevdikleriniz için böyle bir yapboz son derece özel bir karar olacaktır.