Aşk Mahkumlarına Karikatür Fotoğraf Baskılı A4 Puzzle

Ürün Kodu : 14076

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 210 mm x 297mm ölçülerindedir.
  • Toplam 99 parçadan oluşmaktadır.
  • Karikatür çalışmasının daha kaliteli olabilmesi için yükleyeceğiniz fotoğrafın ön cepheden çekilmiş olmasına ve net olmasına önem gösteriniz.
  • Karikatür çalışması için fotoğrafınızın mümkünse beyaz zeminde ya da düz bir renk üzerinde çekilmiş olmasına dikkat ediniz.
  • Fotoğrafınızın yüz ve saç bölümü bilgisayar efekti uygulanarak karikatürize olarak puzzla üzerine eklenir.%100 sağlıklı baskı.

Aşk Mahkumlarına Karikatür Fotoğraf Baskılı A4 Puzzle özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgili ile birlikte geçirilen anlar kimin hoşuna gitmez? Onunla birlikte eğlenilir, onunla birlikte yaşamın yeni yönleri keşfedilir, onunla sevinilir, onunla oynanır. Çünkü sevgili olmak demek her zaman aynı eylemlerde ortak noktalar yakalayabilmek demektir. Bu ortak noktalar sayesinde sevgililer birbirleri için ne kadar önem verdiklerini anlayabilir ve yine bu sayede kendileri için önemlerini anlayabilirler.

Birlikte güzel vakit geçirmeye bir yenisini eklemek ve aynı zamanda da sevgiliniz için özel bir hediye vermek istiyorsanız özel olarak sunduğumuz Aşk Mahkumlarına Karikatür Fotoğraf Baskılı A4 Puzzle doğru tercih olacaktır. Bir hediyede önemli olan estetik görüntüsü kadar hediye verdiğiniz kişinin kendisini özel hissetmesidir. Bu yüzden hediyeler ne kadar özelleşirse, karşı tarafın kendisini değerli hissetmesi de o kadar artmaktadır. Sıradan hediyeler bu yüzden çok fazla önemli bulunmazlar. Güzel bir hediye vermek için hediyenin özellikli olmasına, sevgiliniz için özel olarak tasarlanmasına dikkat etmeniz gerekir. Bu bakımdan özel puzzle son derece güzel bir hediye olarak öne çıkmaktadır. Çünkü bu sayede, sevgiliniz ile birlikte güzel vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda yapboz üzerine özel yöntem ile basılan eğlenceli çizim sayesinde de bir o kadar komik zamanlar yaratabilirsiniz.