2000 Parça 5'li Fotoğraf Baskılı Kutulu Kolaj Puzzle

Bugün sipariş verirseniz en geç 23 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.
234.90 TL
Ürün Kodu : 16182

Satın Almadan Önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün Boyutları 68 x 96 cm'dir
  • Yüklediğiniz beş fotoğraf ile hazırlanır.
  • Gönderilen fotoğrafların yönüne göre yatay yada dikey olarak hazırlanabilir.
  • Kutulu ve Parçalanmış özel kutusunda, toz yapıştırıcısıyla gönderim yapılır.
  • Kargoya verilme süresi sipariş onaylandıktan itibaren 2-3 iş günüdür.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 2 MB boyutunda olması gereklidir.
  • 2000 Parça 5'li Fotoğraf Baskılı Kutulu Kolaj Puzzle özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdiklerinizi mutlu etmek için hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız, birlikte geçireceğiniz zamanların çok daha keyifli olmasına olanak tanıyacak 2000 Parça 5'li Fotoğraf Baskılı Kutulu Kolaj Puzzle seçebilirsiniz. Bu özel ürün fotoğraftan puzzle yapma özelliği ile birlikte harika bir hediye değeri taşımaktadır.

Yakınlarınız ile birlikte geçirdiğiniz mutlu özel anların artmasına neden olacak bu yapboz, yapısı itibariyle her zaman özel mutlulukları vermek için tasarlanmıştır. Yüksek baskı kalitesi ile seçeceğiniz fotoğrafların en iyi hallerinin yapboz üzerinde yer alması ile birlikte çok daha güzel ve göz alıcı bir hale gelen bu özel yapboz, böylece sevdiklerinizi mutlu etmenin özel bir aracısı oluyor.

Sevdikleriniz için hediye ettiğinizde aynı zamanda onlarla geçireceğiniz mutluluk anlarının da artmasına neden olacak bu özel yapbozun parçalarını tamamlarken çok eğlenceli anlar yaşayacak ve yapbozu tamamladıktan sonra ise ortaya çıkan mutluluk fotoğraflarının değerini her zaman korumak ve göz önünde tutmak için yapbozu tablo olarak da kullanabileceksiniz. Bu sayede mutluluğunuz hep göz önünde duracak ve etrafa yayılacak.