2000 Parça 5'li Fotoğraf Baskılı Kolaj Puzzle

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
İndirime Son
619.90 TL
495.92 TL
Ürün Kodu: 16176

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutları 68 x 96 cm'dir
  • Birleştirilmiş ve Kutusuz olarak yapboz yapılmış halde dört parçaya ayrılmış şekilde gönderim yapılır.
  • Kargoya verilme süresi sipariş onaylandıktan itibaren 2-3 iş günüdür.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 2 MB boyutunda olması gereklidir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Özellikle sevgiliniz için en mutlu olduğunuz anların birer yansıması olacak bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız 2000 Parça 5'li Fotoğraf Baskılı Kolaj Puzzle harika bir hediye tercihi olacaktır. Bu özel fotoğraf puzzle sayesinde sevgiliniz ya da eşiniz ile çok keyifli vakitler geçirecek ve mutluluğunuzu daha fazla arttıracaksınız.

Sevgili için hediye seçmek her zaman özel olmalıdır çünkü sevgiliniz bu yaşamdaki en değerli kişidir. Ona yönelik tercih edeceğiz hediyeler verdiğiniz değeri ve sevgiyi de göstermelidir. Alışılmışın dışında sevgiliniz için hediyeler tercih etmek istiyorsanız özenli tasarımı ile dikkat çeken bu özel yapboz büyük bir mutluluk yaratacaktır.

Yüksek baskı kalitesi sayesinde sevgiliniz ile birlikte geçirdiğiniz en mutlu anların bir yansıması olacak bu özel hediyeyi sadece sevgiliniz için değil, eşiniz ya da çocuklarınız için de tercih edebilirsiniz. Tüm sevdikleriniz için özel ve anlamlı bir hediye olacak bu özel yapboz keyifli anlar geçirmenize ve mutluluğunuzun daha da artmasına neden olarak başta özel günler olmak üzere sıradan bir günü de özel güne çevirmek için idealdir.