2000 Parça 4'lü Fotoğraf Baskılı Kolaj Puzzle

Bugün sipariş verirseniz en geç 26 Haziran Cumartesi günü kargoya verilecektir.
204.90 TL
Ürün Kodu : 16187

Satın Almadan Önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün Boyutları 68 x 96 cm'dir
  • Yüklediğiniz dört fotoğraf ile hazırlanır.
  • Gönderilen fotoğrafların yönüne göre yatay yada dikey olarak hazırlanabilir.
  • Birleştirilmiş ve Kutusuz olarak yapboz yapılmış halde dört parçaya ayrılmış şekilde gönderim yapılır.
  • Kargoya verilme süresi sipariş onaylandıktan itibaren 2-3 iş günüdür.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 2 MB boyutunda olması gereklidir.
  • 2000 Parça 4'lü Fotoğraf Baskılı Kolaj Puzzleözenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdikleriniz için puzzle resim hediyesi vermek en mutlu anlarınızın birlikte tekrar tamamlanmasını ve çok fazla keyif almanıza eşsiz bir olanak tanıyacak. 2000 Parça 4'lü Fotoğraf Baskılı Kolaj Puzzle sayesinde başta sevgiliniz ve eşiniz olmak üzere tüm yakınlarınıza ayrıcalıklı bir hediye verebilirsiniz.

Sevgili ya da eş olmak her zaman mutluluk dolu anları yaşamak, birlikte geçirilen zamandan eşsiz bir keyif almak, birbirine karşı özel bağlar ile bağlı olmak anlamı taşımaktadır. Yapboz sayesinde böylesi özel anlarınızı tekrar tekrar yaşayacak ve birlikte geçireceğiniz zaman çok daha ayrıcalıklı bir hale gelecektir.

Yüksek baskı kalitesi ile birlikte seçeceğiniz fotoğrafların yapboz haline getirileceği bu yapbozda dört farklı fotoğrafı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz aynı mutluluk anlarına ait olan fotoğraflar ile bir kolaj yapabilir ya da farklı zamanlarda çekilmiş olan fotoğraflarınızı da tercih ederek mutluluğunuzun daha fazla artmasına ve özel bir sürpriz yapmaya neden olabilirsiniz. Sadece eşiniz ya da sevgiliniz için değil tüm yakınlarınız için de özel değerli bir hediye olacak bu yapboz, onları çok mutlu edecek.