1000 Parça 3'lü Fotoğraf Kolajlı Puzzle

43 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
154.90 TL
Ürün Kodu : 16190

Satın Almadan Önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün Boyutları 48 x 68 cm'dir
  • Yüklediğiniz üç fotoğraf ile hazırlanır.
  • Gönderilen fotoğrafların yönüne göre yatay yada dikey olarak hazırlanabilir.
  • Birleştirilmiş ve Kutusuz olarak yapboz yapılmış halde iki parçaya ayrılmış şekilde gönderim yapılır.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 1 MB boyutunda olması gereklidir.
  • 1000 Parça 3'lü Fotoğraf Kolajlı Puzzle özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İstediğiniz resim puzzle üzerine yer almasını istiyorsanız 1000 Parça 3'lü Fotoğraf Kolajlı Puzzle harika bir tercih olacaktır. Tamamen sevdiklerinizi mutlu etmek ve onların sizin yaşamınızda ne kadar değerli olduğunu göstermeniz için tasarlanacak olan bu özel yapboz, sevdikleriniz ile mutluluk anlarınızı tekrar yaşamak için ideal bir hediye olacaktır.

Hem yakınızda hem de uzağınızda olan sevdiklerinize tercih ederek onlara verdiğiniz değeri göstermenize olanak tanıyan bu özel yapboz, yüksek baskı kalitesi ile birlikte tercih edeceğiniz fotoğrafların yapboz haline gelmesine yardımcı oluyor. Bu sayede onlarla geçirdiğiniz anların ne kadar kıymetli olduğunu çok daha iyi şekilde gösterebildiğiniz gibi bir taraftan da her zaman göz önünde tutacakları bir hediyeyi kendilerine vermiş oluyorsunuz.

Bu özel yapboz sevgiliniz ve eşiniz başta olmak üzere tüm yakınlarınız için tercih edilecek özellikler taşımaktadır. İster yakınlarınız kendi başlarına yapbozlarını bir araya getirmeye çalışabilirler, ister sizden yardım isteyerek çok daha keyifli anlar geçirilmesine olanak tanırlar. Her durumda geçireceğiniz zamanlar en özel ve mutluluk dolu anlarınız olacaktır.