1000 Parça 2 Fotoğraf Kolajlı Puzzle

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu : 16195

Satın Almadan Önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün Boyutları 48 x 68 cm'dir
  • Yüklediğiniz İki fotoğraf ile hazırlanır.
  • Gönderilen fotoğrafların yönüne göre yatay yada dikey olarak hazırlanabilir.
  • Birleştirilmiş ve Kutusuz olarak yapboz yapılmış halde iki parçaya ayrılmış şekilde gönderim yapılır.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 1 MB boyutunda olması gereklidir.
  • 1000 Parça 2 Fotoğraf Kolajlı Puzzle özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgiliniz, eşiniz, çocuklarınız, anne ve babanız, kardeşleriniz, arkadaşlarınız, kısacası tüm sevdikleriniz için özel ve çok keyifli vakit geçirilecek bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız 1000 Parça 2 Fotoğraf Kolajlı Puzzle harika bir seçim olacaktır.

Bu özel puzzle baskı kalitesi ile birlikte farklı fotoğrafları bir araya getiriyor ve böylece sevdiklerinizin her parçada ortaya mutluluk fotoğraflarının ortaya çıkarmasına neden oluyor. Alışılmış hediyeler dışında tercihte bulunarak sevdiklerinizi çok mutlu edeceğiniz bu özel hediye aynı zamanda aile içinde de evde kalınan sürelerde özel bir mutluluk yaşamak için idealdir.

Kendinizin, eşinizin ve çocuklarınızın fotoğraflarının üzerinde yer alması ile birlikte aile içi mutluluğunuzu ve etkinliklerinizi arttıracak olan bu özel yapboz, böylece mutlu olmayı çok daha ayrıcalıklı bir hale getirecek. Birlikte geçirdiğiniz anlar da mutluluk anlarınıza dahil olurken, yapbozu tamamladıktan sonra ortaya çıkacak olan görüntü de son derece ayrıcalıklı bir mutluluk tablosu sunacaktır. Tüm yakınlarınız için yüksek baskı fotoğraf kalitesi ile hazırlanacak olan bu özel yapboz unutamayacakları bir hediye anlamı taşıyacak.