1000 Parça 5'li Fotoğraf Kolajlı Puzzle

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
324.90 TL
Ürün Kodu: 16184

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutları 48 x 68 cm'dir
  • Birleştirilmiş ve Kutusuz olarak yapboz yapılmış halde iki parçaya ayrılmış şekilde gönderim yapılır.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 1 MB boyutunda olması gereklidir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Ayrıcalıklı ve özel hediyeler ile sevdiklerinizi çok mutlu etmek istiyorsanız onların çok hoşuna gidecek 1000 Parça 5'li Fotoğraf Kolajlı Puzzle tercih edebilirsiniz. Pazıl modelleri arasında tamamen sevdiklerinize özel olarak tasarlanacağı için çok özel anlamlara sahip olan bu hediye, tüm yakınlarınızı mutlu etmenin özel bir anahtarı olacak.

Eşiniz ve sevgiliniz için tercih ettiğinizde çok daha anlamlı olacak yapboz, birlikte geçirdiğiniz mutluluk anlarınızı tekrar bir araya getirmek ve aynı zamanda parçaları bir araya getirirken o anları tekrar anımsamak için de büyük mutluluk verecektir. O anların hatırlanmasını sağlayarak ayrı bir mutluluk verirken, bir taraftan da yapbozu yaparken eğlenmeniz açısından da yeni mutlulukları size sunacaktır.

Eşiniz ve sevgilinizin yanında arkadaşlarınız, kardeşleriniz, anne ve babanız için de tercih edebileceğiniz yapboz kesinlikle onları da mutlu etmenin tercihi olacaktır. Mutluluk fotoğraflarının yüksek baskı kalitesi ile yapboz haline getirilmesi sayesinde o anların tekrar yaşanmasını sağlamak adına yakınlarınız uğraş verecekler ve o anları bir araya getirirken büyük bir eğlence duyarak, yapbozun tamamlanması sonrasında da hoş bir tabloya sahip olacaklardır.