1000 Parça 6'lı Fotoğraf Kolajlı Puzzle

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
%15 indirim
159.9 TL
135.91 TL
Ürün Kodu : 16185

Satın Almadan Önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün Boyutları 48 x 68 cm'dir
  • Yüklediğiniz altı fotoğraf ile hazırlanır.
  • Gönderilen fotoğrafların yönüne göre yatay yada dikey olarak hazırlanabilir.
  • Birleştirilmiş ve Kutusuz olarak yapboz yapılmış halde iki parçaya ayrılmış şekilde gönderim yapılır.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 1 MB boyutunda olması gereklidir.
  • 1000 Parça 6'lı Fotoğraf Kolajlı Puzzle Kutulu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kişiye özel puzzle vermek sevdiklerinizi çok mutlu etmenin özel bir anlamı oluyor. Onlara ne kadar değer verdiğinizi en iyi şekilde göstermeniz için harika bir tercih olacak bu özel hediye, bu sayede yakınlarınızı mutlu etmekle kalmıyor, aynı zamanda yapbozun parçalarını bir araya getirirken sizin de eğlenmenize yardımcı oluyor.

Özenle tasarlanacak 1000 Parça 6'lı Fotoğraf Kolajlı Puzzle sevgilinizi, eşinizi, anne ve babanızı, kardeşini, çocuklarınızı ve arkadaşlarınızı çok mutlu edecektir. Herkesi mutlu edecek içeriği ile birlikte geniş bir yelpazede hediye verebileceğiniz bu özel yapboz, sevdikleriniz için doğru hediye anlamı taşımaktadır. Onları mutlu etmenizin yanında yapboz tamamlandığında da ortaya çıkacak olan bu özel fotoğrafı evlerinde ya da işyerlerinde kullanmayı da mümkün hale getiriyor.

Yüksek baskı kalitesi ile birlikte seçeceğiniz altı fotoğrafın özel şekilde kolaj yapıldığı bu yapboz için dilerseniz aynı ana ait fotoğrafları seçebilir ya da farklı anlarda çekilmiş olan fotoğrafları tercih edebilirsiniz. Bunun yanında arkadaşlarınız için ise farklı arkadaşlarınızın fotoğraflarına da yer verebilir ve böylece yapbozu çok daha özel hale getirebilirsiniz.