1000 Parça 2 Fotoğraf Kolajlı Puzzle Kutulu

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
529.90 TL
Ürün Kodu: 16200

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutları 48 x 68 cm'dir
  • Yüklediğiniz İki fotoğraf ile hazırlanır.
  • Gönderilen fotoğrafların yönüne göre yatay yada dikey olarak hazırlanabilir.
  • Kutulu ve Parçalanmış özel kutusunda, toz yapıştırıcısıyla gönderim yapılır.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 1 MB boyutunda olması gereklidir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Aile mutluluğunuzu arttırmak ve birlikte geçirdiğiniz zamanların çok daha keyifli olmasını istiyorsanız 1000 Parça 2 Fotoğraf Kolajlı Puzzle Kutulu sizlere harika bir imkân sunacak. İstediğiniz fotoğraftan puzzle haline getirilen bu özel yapboz, bu sayede mutluluk anlarınızın ölümsüz bir yansıması olacaktır.

Özellikle aile içinde evde kalınan sürelerde çok daha verimli aktiviteler yapmak önemlidir. Bu sayede aile bireyleri arasındaki bağlar güçlendiği gibi katıksız bir sevgi de ortama yayılmış olur. Çok değerli olan bu anların gelişmesi ve sürdürülmesi için de tercih edeceğiniz bu yapboz aile mutluluğunuzu arttırmaya yardımcı oluyor.

Yüksek baskı kalitesi ile birlikte istediğiniz fotoğrafların yapboz haline getirildiği bu üründe tercih edeceğiniz fotoğraflar eşinize ve çocuğunuza ait olacağı gibi hoşunuza giden ve sizler için önemli olan görüntülere de yer verebilirsiniz. Sadece aileniz için değil arkadaşlarınız, anne ve babanız, kardeşleriniz ya da diğer yakınlarınız için de bu özel yapbozu tercih etmek harika bir seçim olacağı gibi birlikte geçirdiğiniz anların da artmasına neden olacaktır.