1000 Parça 4'lü Fotoğraf Kolajlı Puzzle Kutulu

Bugün sipariş verirseniz en geç 23 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.
174.90 TL
Ürün Kodu : 16188

Satın Almadan Önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün Boyutları 48 x 68 cm'dir
  • Yüklediğiniz dört fotoğraf ile hazırlanır.
  • Gönderilen fotoğrafların yönüne göre yatay yada dikey olarak hazırlanabilir.
  • Kutulu ve Parçalanmış özel kutusunda, toz yapıştırıcısıyla gönderim yapılır.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 1 MB boyutunda olması gereklidir.
  • 1000 Parça 4'lü Fotoğraf Kolajlı Puzzle Kutulu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Mutluluk anlarınızı daha da ölümsüz hale getirmek ve daha sonra tıpkı mutluluğunuz gibi parça parça bir araya getirmek için 1000 Parça 4'lü Fotoğraf Kolajlı Puzzle Kutulu tercih edebilirsiniz. Bu özel puzzle resimleri ile birlikte sevdikleriniz için vereceğiniz en ayrıcalıklı ve anlamlı bir hediye olurken, aynı zamanda yapbozu yaparken geçireceğiniz vakitler de her zaman mutluluk dolu olacaktır.

Sevgiliniz ya da eşiniz ile yıldönümünüz bulunuyorsa, geride bıraktığınız zamanları anımsamak ve onları tekrar canlandırmak için bu hediyeyi tercih etmeniz doğru karar olacaktır. Aynı zamanda evliliğinize ya da tanışmanıza ait fotoğraflara da yer verebilir ve böylece mutluluk anlarınızın kendiniz için ne kadar değerli olduğunu gösterebilirsiniz.

Parçaları bir araya getirirken eşsiz bir keyif ve mutluluk alacağınız bu özel yapbozda yüksek baskı kalitesine sahip olan dört fotoğrafa yer verilecektir. Bu fotoğrafları belirli bir anı göstermeleri için kolaj olarak kullanabilir ya da farklı anlara ait olan fotoğraflara da yer vererek mutluluğunuzu daha özel şekilde yapboz haline getirebilirsiniz.