1000 Parça 6'lı Fotoğraf Kolajlı Puzzle Kutulu

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
349.90 TL
Ürün Kodu: 16186

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutları 48 x 68 cm'dir
  • Yüklediğiniz İki fotoğraf ile hazırlanır.
  • Gönderilen fotoğrafların yönüne göre yatay yada dikey olarak hazırlanabilir.
  • Kutulu ve Parçalanmış özel kutusunda, toz yapıştırıcısıyla gönderim yapılır.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 1 MB boyutunda olması gereklidir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Puzzle modelleri arasında tamamen sevdikleriniz için özel olarak tasarlanacak harika bir hediye vermek istiyorsanız 1000 Parça 6'lı Fotoğraf Kolajlı Puzzle Kutulu tercih edebilirsiniz. Bu özel yapboz sayesinde birlikte geçirdiğiniz en önemli ve mutlu anların ölümsüz olmasını sağlayacak ve sevdiklerinize özel bir jest yapabileceksiniz.

Eğer annenizin doğum günü ya da anneler günü yaklaşıyorsa anneniz için tercih edeceğiniz bu hediye kendisini çok mutlu edecektir. Çocuklarından böyle bir hediye almak sadece anneniz için değil aynı zamanda babanız için de ayrıcalıklı bir hediye anlamı taşıyacaktır. Anneniz ve babanız için olduğu kadar aynı zamanda bu özel hediyeyi tüm yakınlarınız için tercih edebilirsiniz.

Sevgiliniz ve eşiniz için de böylesi bir hediye tercih etmeniz çok özel anlamlar içerecektir. Onlarla birlikte geçirdiğiniz her an özel ve ayrıcalıklı olduğundan, böylesi anları daha da ölümsüz hale getirecek olan bu özel yapboz ile kendilerini çok mutlu edebilirsiniz. Ayrıca yapbozu yaparken birlikte geçireceğiniz zamanlar da çok daha fazla mutluluk verecek ve bağlarınızın güçlenmesine neden olacaktır.