1000 Parça 5'li Fotoğraf Kolajlı Puzzle Kutulu

Bugün sipariş verirseniz en geç 23 Haziran Çarşamba günü kargoya verilecektir.
179.90 TL
Ürün Kodu : 16179

Satın Almadan Önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün Boyutları 48 x 68 cm'dir
  • Yüklediğiniz beş fotoğraf ile hazırlanır.
  • Gönderilen fotoğrafların yönüne göre yatay yada dikey olarak hazırlanabilir.
  • Kutulu ve Parçalanmış özel kutusunda, toz yapıştırıcısıyla gönderim yapılır.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 1 MB boyutunda olması gereklidir.
  • 1000 Parça 5'li Fotoğraf Kolajlı Puzzle Kutulu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevgiliye hediyenizde onu çok mutlu etmek ve ayrıcalıklı bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız 1000 Parça 5'li Fotoğraf Kolajlı Puzzle Kutulu seçebilirsiniz. Bu özel fotoğraflı puzzle sevgiliniz ile birlikte geçirdiğiniz özel anların tekrar bir araya gelmesini sağlayacağı gibi aynı zamanda tamamen size özel olması bakımından da değer taşıyacaktır.

Sevgili ya da eş olmak her zaman özel mutluluk anlarına sahip olmak demektir. Sevgiliniz ile birlikte geçirdiğiniz zamanlar en eğlenceli, keyifli, sevgi ve mutluluk dolu anlar olduğundan onları ölümsüz hale getirmek için fotoğrafların da büyük önemi bulunmaktadır. Sevgiliniz ya da eşiniz ile geçirdiğiniz zamanlarda çekindiğiniz fotoğrafları bu hediye sayesinde yapboz haline getirebilir ve böylece ona şimdiye kadar aldığı en özel hediyeyi verebilirsiniz.

Yüksek baskı kalitesi ile birlikte tasarlanacak olan bu hediye, sevgilinizin çok hoşuna gideceği gibi aynı zamanda fotoğraflarınızı tamamlamak için de birlikte çok keyifli anlar geçirmenize imkân verecektir. Beş farklı fotoğrafa yer vermeniz sayesinde de özel anlamlara sahip mutluluk veren tamamlayıcı kolajlar yapabilirsiniz.