500 Parça Kişiye Özel Kutulu 5 Fotoğraf Kolajlı Puzzle

Bugün sipariş verirseniz en geç 20 Mayıs Perşembe günü kargoya verilecektir.
129.90 TL
Ürün Kodu : 16201

Satın Almadan Önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün Boyutları 34 x 48 cm'dir
  • Kutulu ve Parçalanmış özel kutusunda, toz yapıştırıcısıyla gönderim yapılır.
  • Yüklediğiniz beş fotoğraf ile hazırlanır.
  • Gönderilen fotoğrafların yönüne göre yatay yada dikey olarak hazırlanabilir.
  • Kargoya verilme süresi sipariş onaylandıktan itibaren 2-3 iş günüdür.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 500 KB boyutunda olması gereklidir.
  • 500 Parça Kişiye Özel Kutulu 5 Fotoğraf Kolajlı Puzzle özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Çok eğlenceli vakit geçireceğiniz bir hediye istiyorsanız hem sizin hem de hediye vereceğiniz sevdiklerinizin çok hoşuna gidecek 500 Parça Kişiye Özel Kutulu 5 Fotoğraf Kolajlı Puzzle tercih edebilirsiniz. Resmi puzzle yapma yöntemi ile birlikte istediğiniz fotoğrafların yapboz haline getirildiği bu özel hediye, sevdiklerinizi mutlu etmek için gerçekten harika bir fırsat sunacaktır.

Sevgiliniz, eşiniz, çocuklarınız, kardeşleriniz, anne ve babanız başta olmak üzere tüm yakınlarınız için seçeceğiniz bu hediye, onlarla birlikte olmaktan ne kadar büyük bir mutluluk duyduğunuzu ifade etmek ve aynı zamanda ne kadar değerli olduklarını da göstermeniz için harika bir imkân yaratıyor.

Tercih edeceğiniz 5 fotoğraf yapboz haline getirilmektedir ve yüksek baskı kalitesi ile parçalar net olarak görünmektedir. Bu sayede hem yapboz parçalarını bir araya getirme noktasında hem de tamamlandıktan sonra en mutlu ve özel anlarınız tamamlanmış olacaktır. Dilerseniz eğlenceye tekrar parçaları karıştırarak başlayabilir, dilerseniz tamamlanan yapbozu hiç bozmadan mutluluğunuzun bir sembolü olarak duvara asarak göz önünde durmasını sağlayabilirsiniz.