Anne Hediyesi Fotoğraf Baskılı Kapsül Şişeli Mini Puzzle

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
149.90 TL
Ürün Kodu: 13433

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Puzzle 14 cm x 10 cm ölçülerindedir.
  • Kapsül Şişe 15 cm x 3 cm ölçülerindedir.
  • Toplam 99 parçadan oluşmaktadır.
  • Puzzle şık kişiye özel etiketli kapsül şişe içerisinde gönderilir. 
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Anneler günü, doğum günü ya da yeni doğum yapmış hayat arkadaşı için alınabilecek en değerli doğum günü hediye seçimi şüphesiz ki kişiye özel parçalardan oluşmalı. Bunun en büyük sebebi olarak kesinlikle hediye verilen kişiye gösterilen değer ve önemin ne denli önemli olduğuyla ilgili diyebiliriz. Aynı zamanda hediye edeceğiniz kişi bu ürünü görünce hem sevinecek hem de ince bir tebessümle karşılayacak diyebiliriz. Çünkü puzzle seti kapsül bir şişede sunuluyor.

Sonrasında paketi açıp kapsülü boşaltınca parçalar birer birer yerlerini buluyor ve sonunda da hediye ettiğiniz kişi kendi siluetiyle karşılaşınca asıl coşku burada kopuyor. Çünkü puzzle seti hediye alacağınız kişinin fotoğrafından ibaret ve üzerinde de ‘Canım Annem’ yazılı bir ibare yer alıyor. Bu da hediyenin manevi değerini iki katına çıkartan yegâne etmenlerden biri oluyor. Annenize, eşinize yahut herhangi bir anne adayına alacağınız somut bir hediyeden ziyade bir de kendisine doğum günü şarkıları üzerinden bir demet oluşturarak hediye edebilirsiniz.

Hediye, kargoya verilmeden önce özenle paketlenip güzelce hediye paketi ile sarılıyor ve sahibine teslim edildiğinde de orijinalliğinden hiçbir şey kaybetmemiş oluyor. Böylece dilerseniz hediyeyi direkt olarak alacak kişinin adresine de kargoyalarak kendisine iki katı sürpriz ve şok yaşatabilirsiniz. Böylesine değerli bir hediye çok fazla hacim olarak yer kaplamayacağından uzun yıllar boyunca rahat ve kolayca saklanabilir.