2000 Parça 6'lı Fotoğraf Baskılı Kutulu Kolaj Puzzle

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
519.90 TL
Ürün Kodu: 16174

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutları 68 x 96 cm'dir
  • Yüklediğiniz iki fotoğraf ile hazırlanır.
  • Gönderilen fotoğrafların yönüne göre yatay yada dikey olarak hazırlanabilir.
  • Birleştirilmiş ve Kutusuz olarak yapboz yapılmış halde dört parçaya ayrılmış şekilde gönderim yapılır.
  • Kargoya verilme süresi sipariş onaylandıktan itibaren 2-3 iş günüdür.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 2 MB boyutunda olması gereklidir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Sevdikleriniz için kişiye özel yapboz armağan etmek onları çok mutlu etmeniz için harika bir fırsat sunacak. Bu özel hediye ile birlikte yakınlarınız ayrı bir mutluluk yaşayacaklar ve kendi mutlu anlarının parçalarını bir araya getirmekten büyük bir keyif alacaklar.

Sevdikleriniz için her zaman ayrıcalıklı ve özel hediyeleri tercih etmek onlara verdiğiniz değeri ifade edebilmeniz için önemlidir. Başta sevgiliniz, eşiniz ve arkadaşlarınız olmak üzere yakınlarınıza karşı duyduğunuz sevginin ifade edilmesi özel hediyeler ile mümkün hale gelebilmektedir. Tercih edeceğiniz 2000 Parça 6'lı Fotoğraf Baskılı Kutulu Kolaj Puzzle sayesinde ise onlara şimdiye kadar aldıkları en anlamlı bir hediyeyi verebileceksiniz.

Yüksek baskı kalitesi ile tasarlanacak olan bu özel hediye, sevdikleriniz ile birlikte geçirdiğiniz özel anların fotoğrafların oluşacağı gibi aynı zamanda hediye edeceğiniz yakınınız için çok anlamlı olan çeşitli görsellere de ait olabilmektedir. Bu hediye ile birlikte yakınlarınıza verdiğiniz değeri en iyi şekilde gösterebilecek ve onların parçaları bir araya getirirken duydukları mutluluk için büyük bir keyif duyacaksınız.