Kişiye Özel 6'lı Kolaj 500 Parça Puzzle

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
294.90 TL
Ürün Kodu: 16191

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutları 34 x 48 cm'dir
  • Birleştirilmiş ve Kutusuz olarak yapboz yapılmış halde tek parça gönderim yapılır.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 500 KB boyutunda olması gereklidir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Resimden puzzle yaparak sevdiklerinize hediye vermek istiyorsanız bu özel hediye sevdiklerinizi çok mutlu etmek için harika bir fırsat verecektir. Kişiye Özel 6'lı Kolaj 500 Parça Puzzle sayesinde altı farklı fotoğrafı bir arada kolaj halinde kullanarak sevdiklerinizin mutluluk anları üzerine düşünmesini ve zaman harcayarak parçaları birleştirmelerini sağlayabilirsiniz.

Bu özel yapboz ile sevgiliniz ya da eşinizi çok mutlu edebilirsiniz. Çünkü sevgiliniz ya da eşiniz ile birlikte geçirdiğiniz anlar çok değerli olduğundan onlar ile ölümsüz hale getirdiğiniz fotoğraflardan yapboz yapmak, kendilerini çok değerli ve ayrıcalıklı hissettireceği gibi aynı zamanda bu özel mutluluk anlarının da tekrar yaşanmasına olanak tanıyacaktır.

Tüm sevdikleriniz için rahatlıkla tercih edeceğiniz yapboz yüksek baskı kalitesi ile birlikte fotoğrafları özenle bir araya getirmekte ve böylece eşsiz bir hediye ortaya çıkmaktadır. Dilerseniz farklı fotoğraflar ile aynı anlara ait özel bir hikaye anlatabilir ve yapbozu tamamladıkça bu hikayenin anlaşılmasını sağlayabilir, dilerseniz farklı fotoğraflara yer vererek farklı anların hatırlanmasını ve hiçbir zaman unutulmamasını sağlayabilirsiniz.