500 Parça Kişiye Özel 5 Fotoğraf Kolajlı Puzzle

Bugün sipariş verirseniz en geç 25 Eylül Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 25 Eylül Pazartesi günü teslim.
İndirime Son
384.90 TL
269.67 TL
Ürün Kodu: 16193

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutları 34 x 48 cm'dir
  • Birleştirilmiş ve Kutusuz olarak yapboz yapılmış halde tek parça gönderim yapılır.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 500 KB boyutunda olması gereklidir.
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Özel bir hediye tercihinde bulunmak istiyorsanız sevdiklerinizi 500 Parça Kişiye Özel 5 Fotoğraf Kolajlı Puzzle çok mutlu edecek. Bu özel resimli puzzle birlikte geçirdiğiniz mutluluk dolu anları yapboz haline getirerek sevdikleriniz ile bir araya getirmenize olanak verdiği gibi aynı zamanda onları ne kadar çok sevdiğinizi de göstermenize imkân sağlıyor.

Sevdiklerinizi mutlu edebilmek için doğru hediye tercihinde bulunmak oldukça önemlidir. Tercih edeceğiniz her hediyen mutluluk duymalarına karşılık özellikle tamamen kendileri için tasarlanacak hediyeleri seçmeniz onlara verdiğiniz değeri daha iyi şekilde göstermek için harika bir seçim olacaktır.

Özenle tasarlanacak olan yüksek baskı kalitesine sahip olan bu özel yapboz, 5 farklı fotoğrafa yer vermenize olanak tanıyor. Bu sayede aynı anlara sahip fotoğraflarınızı bir araya getirerek özel bir hikaye oluşturabilir ya da dilerseniz ayrı zamanlarda çekilmiş olan fotoğrafla öncelik vererek mutluluğunuzu çok daha özenli bir şekilde gösterebilirsiniz. Her durumda sevdiklerinizin mutluluk parçalarınızı bir araya getirirken büyük bir keyif almasını sağlayacak olan bu özel yapboz doğru hediye anlamı taşıyacaktır.