Kişiye Özel İsim Yazılı Okey Takımı

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
299.90 TL
Ürün Kodu : 15821

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Set standart boy 4 adet ahşap kaplama ıstaka içermektedir.
  • 1 takım oyun taşları bulunmaktadır.
  • Set içerisinde 1 adet zar bulunur.
  • Oyun taşlarını içinde muhafaza edebileceğiniz kutusu ile gönderilir.
  • Kişiye Özel İsim Yazılı Okey Takımı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektediir.

Arkadaşlıklar her zaman özeldir çünkü arkadaşlıklar diğer herkesten daha anlayışlı ve yardımcı oldukları için herkesin yaşamında önemlidir. İyi arkadaşlıklara sahip olmak insanın kendisini çok şanslı hissetmesine neden olduğu gibi aynı zamanda yaşamdan aldığı keyfi de arttırmasını sağlamaktadır.

Arkadaşlıklar bu denli önemliyken onlar için tercih edilecek hediyelerin de ayrıcalıklı ve özel olmasına dikkat edilmelidir. Bu kapsamda sadece tek arkadaşınız için değil tüm arkadaşlarınız için özel olarak tasarlanmış Kişiye Özel İsim Yazılı Okey Takımı tercih edebilirsiniz. Her arkadaşınızın isminin istekalarda yazılı olduğu bu özel okey takımı böylece bir arada unutulmaz ve keyifli anlar geçirmenize neden olacaktır.

Set içerisinde bulunan 1 adet zar ve oyun taşları ile birlikte keyifli dakikaların hemen olmasını sağlayacak olan takım, pratik ve hafif yapısı sayesinde piknik gibi alanlarda da tercih edilmeye uygundur. Bu sayede arkadaşlarınız ile eğlenceniz hiç yarıda kalmayacağı gibi onlarla olan dostluğunuzu daha da sıkı bir hale getirebilirsiniz. Sadece arkadaşlar için değil, okey oynamayı seven aileler için de son derece hoş bir hediye olacak ürün, bu sayede ailelerin de daha keyifli vakit geçirmesine etki etmektedir. Yüksek baskı teknolojisi sayesinde çok uzun ömürlü kullanıma sahiptir.