Kişiye Özel İmza Tasarımlı Satranç Takımı

Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
199.90 TL
Ürün Kodu : 13646

​Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Satranç tahtası polyester malzemeden üretilmiştir.
  • Yıllarca kullanılacak sağlamlıktaki isim yazılı Satranç takımı güzel bir hediye alternatifi olacaktır.
  • Özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır ve asla silinmez.
  • Satranç taşları ahşaptır.
  • Satranç taşlarının ortalama boyutu 8,5x4 cm'dir.
  • Satranç tahtası boyutu 39 cm x 39 cm'dir.

Kişiye Özel İmza Tasarımlı Satranç Takımı​ özenli paketlemesi ile gönderilecektir.

Satranç oynamaktan zevk aldığınız arkadaşlarınıza ya da sevgilinize özel olarak bir takım yaptırmak ister misiniz? Cevabınız evet ise sizin için harika bir ürün önerimiz olacak. Kendisine özel olarak tasarlanan bu hediye ile hediye alacağınız kişiye güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Satranç oynamayı hayat felsefesi edinmiş arkadaşınıza özel olarak tasarlanan bu ürünün üzerine kişiye özel detaylar ekleyerek ürünü vazgeçilmez hale getirebilirsiniz. Hediyenizin yanında bir de içinizden gelen bir cümleyi doğum günü notları şeklinde kâğıda döküp sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Satranç takımının üzerine 2 isim yazma hakkınız bulunuyor burayı nasıl veya ne şekilde doldurmak istediğiniz ise tamamen size kalmış. Satranç taşları ahşap tasarıma sahip olduğundan oynamasanız bile evinizin bir köşesinde şahane bir aksesuar olarak iyi bir görev görecek demek de yanlış olmaz. Bu tip kişiye özel hediyelerin yanına bir de doğum günü kutlama sözleri eklendiğinde şahane bir kombinasyon oluşurken aynı zamanda sevdiklerinize de kendisini özel ve değerli hissettirecek bir şıklık yapmış olacaksınız.

Ürünün kişiye özel oluşu zaten kendisini vazgeçilmez yaparken bir de üzerine bu tip naif hareketler eklendiğinde hediyenin değeri ve önemi iki katına çıkmış oluyor. Üstelik ürünün üzerine yazılan isimler düz bir şekilde değil tamamen imza tasarımıyla işlendiğinden kişiye özel detaylar da güzel ve asil bir şekilde karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Bu tip durumlarda siz de sevdiklerinizi memnun etmekten kesinlikle kaçınmayın ve onlara ne kadar çok sevdiğinizi her fırsatta dile getirin.