Deniz Canlıları Hafıza Oyun Kartları

1 Saat 25 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 11993

Satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Hafıza kartları okul öncesi eğitimi ve hafıza gelişimini desteklemektedir.
  • 2 yaş ve üzeri oyuncular için uygunlar.
  • Kutu içerisinden 20 adet hafıza oyun kartı çıkmaktadır.
  • Oyun kartlarının herbirinin ölçüsü 6.5cm x 6.5cm'dir
  • Kartlar üzerinde Kaplumbağa, Yengeç, Su yılanı, Köpek balığı, Deniz atı, Japon balığı, Yunus, Çeşitli balıklar, Deniz minaresi ve Ahtapot'un Türkçe ve İngilizce isimleri yeralmaktadır.
  • Baskılar yaklaşık 1.5mm sert parlak karton üzerine basılmaktadır.

Eğlenceli Deniz Canlıları Hafıza Oyun Kartları özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

En zoru da küçük çocuklar için hediye seçmektir. Onların gelişimine ve yaşına uygun hediye seçmek hem çok önemli hem de özen isteyen bir iştir. Eğer siz de çevrenizdeki bir çocuğa hediye almak istiyorsanız ama ne hediye alacağınızı bilemiyorsanız deniz canlıları hafıza oyun kartları hediyesi onun için uygun bir seçenek olabilir.  Hem geliştirici hem de eğlenceli bir hediye olan deniz canlıları hafıza oyun kartları hediyesi emin olun her çocuğu sevinçten havalara uçuracaktır. Onun gelişimine önem veriyorsanız ve doğru hediyeyi almak istiyorsanız deniz canlıları hafıza oyun kartları hediyesi seçeneğini mutlaka değerlendirmelisiniz.

Çocuk karne hediyesi olarak da deniz canlıları hafıza oyun kartları hediyesini düşünebilirsiniz. Sadece çevrenizdeki birisinin çocuğu için değil kendi çocuğunuz için de deniz canlıları hafıza oyun kartları hediyesini düşünebilirsiniz. Bu hediyeyi almak için çocuğunuzun sadece özel günlerinin gelmesini beklemenize gerek yok, onun için bu hediyeyi normal bir günde de sipariş edebilir ve çocuğunuzu sevindirebilirsiniz. Emin olun bu hediyeyi gören her çocuk bir an önce oynamak için can atacaktır.

Eğer siz de çocuklar için hediye seçerken özenliyseniz ve o çocuğun gelişimine katkı sağlayacak bir hediye seçmek istiyorsanız doğru sayfadasınız demektir. Bu hafıza kartları okul öncesi eğitimi ve hafıza gelişimini desteklemektedir ve 2 yaş üzeri çocuklar için uygundur. Kutu içerisinde 20 adet hafıza kartı bulunmaktadır ve oyun kartlarının her birinin ölçüsü 6.5 X 6.5 cm ölçülerindedir. Kartlar üzerinde kaplumbağa, yengeç, su yılanı, köpek balığı, deniz atı, Japon balığı, yunus, çeşitli balıklar, deniz minaresi ve ahtapotun Türkçe ve İngilizce isimleri bulunmaktadır. Kartın üzerinde bulunan baskılar yaklaşık 1.5 mm sert parlak karton üzerine basılmaktadır. Deniz canlıları hafıza oyun kartları özel kutusunda hediye paketi yapılarak kargo edilmektedir.

2 yaş hediyeleri arasında oldukça popüler olan ve 2 ve üzeri yaşlardaki çocuklar için uygun olan bu deniz canlıları hafıza oyun kartları hediyesini her çocuk mutlaka çok beğenecek ve sürekli oynamak isteyecektir. Siz de çevrenizdeki bir çocuk ya da kendi çocuğunuz için bu güzel ve geliştirici hediyeyi düşünebilirsiniz.