Kişiye Özel Domino Seti

Ürün Kodu : S-3038
49,90 TL 39,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Kişiye Özel Domino Seti Özellikleri

  • Boyu 15 cm'dir.
  • Eni 5 cm'dir.
  • Yüksekliği 3 cm'dir.

Yorumlar

BURCU M.
16.02.2017
sevgililer günü
erkeklere hediye almak zor o yüzden ben hobisini seçtim oynamayı çok seviyor. Çokda beğendi teşekkürler
Özlem
15.07.2015
herhangi bir sorun olmadan ve çabuk teslim edilmesi güzel

AÇIKLAMA

Kişiye özel domino seti ile vakit su gibi akıp geçsin!

Boş zamanlarımızda, tatil günlerinde, kendimize ayırdığımız ya da arkadaşlarla sosyalleşerek geçirdiğimiz zamanlarda güzel oyunlarla vakti tatlandırmak en eğlenceli anlarla buluşturabilir bizleri. İşte bu anlarda okey oynamak, tavla ya da Monopoli oynamak v.b. kadar domino oynamak da en güzel oyun alternatiflerindendir. Arkadaşa hediye ne alınır sorusuna en tatlı cevap olabilecek bu hediyeyle, arkadaşınıza isme özel kutusunda şık bir domino seti armağan edebilirsiniz.

 

Oynaması son derece kolay ve zevkli olan domino sayesinde sizde partnerinizle ya da arkadaşlarınızla harikalar yaratabilirsiniz. 28 taşla oynanan bu oyunun üzerinde birden – altıya kadar işaretli taşlar bulunuyor. Elinizdeki taşları yere açarak bitmenizi gerektiren bu oyunda 5 ya da 7 taş alarak oyuna devam ediyorsunuz. Başta ve sonda kalan taşlara uyan taşlarınız varsa yaşadınız. Zira oyuna bu şekilde taş ekleyerek devam edebiliyorsunuz. Yok eğer baş ya da sona uyan taş modeliniz yoksa yerden taş çekerek oyununuza devam edebilirsiniz. Hatta bu tarz eğlenceli oyunlardan hoşlanan babanıza dahi, yaklaşan babalar gününde babaya alınabilecek hediyeler konusunda da kişiye öze dominodan alabilirsiniz.

 

Oyun sonunda elde kalan taşların toplamı aldığınız cezaya eş değer olan sayıdır. Domino oyunu elde oynanacak taş kalmayıncaya, ya da birisi bitene dek devam eder. Bu arada üzerinde hiç rakam olmayan taşsa tamı tamına 20 ceza puanına eş değer olduğundan siz siz olun sakın elinizde bu taşla oyun sonuna kalmayın deriz. Bu arada hemen belirtelim ki domino oyununda da aynı okey ya da bazı kağıt oyunlarındaki kadar taş takibi oldukça önemlidir. Zira bu sayede çıkmış ya da çıkacak olan taşları tahmin etme yetisine sahip olabilirsiniz.

Belirttiğimiz şekildeki bu zevkli oyunu dilerseniz sevdiklerinize özel bir şekilde, yani üzerinde özelleştirme yapılarak ahşap kutusunda hediye edebilirsiniz.

Oyun sever sevdiklerinize doğum günlerinde doğum günü mesajı uzun anlamlı sözleriyle verebileceğiniz bu hediye onlar için unutulmaz armağanlardan olacak.

Sevdiklerinizle geçireceğiniz eğlenceli dakikaları daha özel kılacak bir hediye alternatifi sunuyoruz. Domino tutkunu arkadaşınıza onu mutlu edecek olan bu setin kutusu üzerine onun ismini ya da ona özel bir mesaj ekleterek domino keyfini ikiye katlayabilirsiniz.

Domino Nası Oynanır?
Domino, iki ya da daha çok kişi arasında pul, kart ,domin gibi adlar verilmiş 28 tane dikdörtgen, yassı taşla oynanan bir salon oyunudur. Her taşın bir yüzü enlemesine çizgiyle ikiye ayrılmış ve üzerine sayılar tıpkı zarda olduğu gibi, boş kareyle belirtilen 0-0 "dan 6-6 "ya kadar noktalarla işaretlenmiştir. Oyunda amaç uç sayıları ortak olan taşları eşleştirerek dizmektir. Örnek verilecek olursa, 6-1 taşı ile 1-5 taşı, birler uç uca gelecek biçimde konulur.