Eğlenceli Tasarımlı Kişiye Özel Okey Takımı

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
299.90 TL
Ürün Kodu : 15822

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Set standart boy 4 adet ahşap kaplama ıstaka içermektedir.
  • 1 takım oyun taşları bulunmaktadır.
  • Set içerisinde 1 adet zar bulunur.
  • Oyun taşlarını içinde muhafaza edebileceğiniz kutusu ile gönderilir.
  • Eğlenceli Tasarımlı Kişiye Özel Okey Takımı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektediir.

Arkadaşlarınız ile vakit geçirmeyi seviyorsanız ve saatler boyunca eğleniyorsanız, bu buluşmaların en vazgeçilmez araçlarından birisi şüphesiz okey takımlarıdır. Okey takımı fiyatı ya da sonsuz eğlencesi ile birlikte bu arkadaş toplantılarının en önemli oyunu olurken, arkadaşların da keyifli vakit geçirmesine bağlı olarak arkadaşlık bağlarının daha da güçlenmesine yardımcı olmaktadır.

Eğer arkadaşlarınız için özel bir hediye almak istiyor ve hepsini kapsayıcı bir hediye arzuluyorsanız, bu durumda Eğlenceli Tasarımlı Kişiye Özel Okey Takımı tercih etmek son derece iyi bir seçim olacaktır. Arkadaşlarınıza ve kendinize özel olarak tasarlanan bu özel ürün, istekaların arkasında arkadaşlarınızın isminin yer almasını sağlayarak bu sayede kendilerini daha özel hissetmelerine neden olacaktır.

Zar ve taş takımı içinde olarak gönderileceği için oynamaya hemen hazır olan takım, hafif yapısı sayesinde piknik, bahçe, park ve benzeri alanlarda da oynamaya uygundur. Böylece arkadaş buluşmalarınız çok daha keyifli bir hale dönüşürken, aynı zamanda birlikte geçirdiğiniz süreler de uzayabilecektir. Sadece arkadaşlar için değil birlikte vakit geçirmeyi ve oyun oynamayı seven ailelere de hitap eden takım, bu açıdan ailelerin de eğlencelerini arttırmak için ideal olmaktadır. Yüksek kalite baskı teknolojisi ile üretildiği için uzun ömürlü kullanım sunmaktadır.