Retro Fotoğraf Makinası Tasarımlı Defter Kalem Seti

Ürün Kodu : S-11461
34,90 TL
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
STOKLARI TÜKENMİŞTİR
GELİNCE HABER VER
  • Banka Kartı ile Güvenli Ödeme
  • Tüm Kartlara 6 Taksit İmkanı
  • Güvenli Alışveriş
  • Kapıda Ödeme Kolaylığı
  • Tüm Ürünlerde Kargo Bedava

Retro Fotoğraf Makinası Tasarımlı Defter Kalem Seti​ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Set İçerisinde 1 Adet siyah yapraklı defter ve 1 adet beyaz kurşun kalem bulunmaktadır.
  • Defter boyutu 23,5 x16,5 cm'dir.
  • Retro Fotoğraf Makinası Tasarımlı Siyah Defter Beyaz Kalem Seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

AÇIKLAMA

Retro fotoğraf makinası tasarımlı defter kalem seti sevdikleriniz için en sürprizli not defteri hediyesi!

Gün içinde ister çocuk, ister büyük, çalışan, ev hanımı, yaşlı – genç olalım her birimiz not alırız bir şekilde öyle değil mi? Ama hepimizin elinin altında iyi- kötü birer not defteri vardır. Peki neden sevdiklerinize hiç kimsede olmayan bir not defteri vererek onlara bomba sürprizlerden birini yapmayasınız ki? Emin olun bu sürprizli not defteri hediyenizi gören her kesin gözleri sevinçten kocaman olacak. Zira bu not defteri daha önce gördüklerimizin hiçbirine benzemiyor. Hediye defter konusunda birçok defter tasarımına fark atabilecek  formda olan bu ürün emin olun ki her kesi çok şaşırtacaktır.

Her zaman bildiğimiz beyaz sayfalı ve üzerine gri kurşun kalemle yazdığımız not defterlerine on numara bir fark atacak olan bu not defteri setinde her şeyden önce siyah renkli, siyah sayfalara sahip ve üzerinde de retro, yani eskiden kullandığımız fotoğraf makinası resmi bulunuyor. 25,5 x 16,5 cm ebatlarındaki bu ilginç defteri dilerseniz kendinize satın alabileceğiniz gibi dilerseniz sevdikleriniz içinde satın alarak onlara farklı bir sürpriz yaşatabilirsiniz.  Yılbaşı hediyesi fikirleri aradığınızda bile size harika bir hediyelik alternatifi olabilecek olan bu defteri her tanıdığınıza armağan edebilirsiniz.

Bundan böyle not almak çok daha farklı ve renkli olacak. Her zaman gördüğünüz sıradan beyaz sayfalar üzerine yazmak yerine çok farklı siyah sayfalara beyaz kaleminizle not alabileceksiniz düşünsenize. Ya da çocuklarınıza, arkadaşlarınıza armağan ettiğinizde ise artık matematik problemleri kimya formülleri hatta çok dahası siyah sayfalarda beyaz kalemle çok daha ifadeli ve fark edilir şekilde görülebilecek dolayısıyla da her kes bu şekilde yazıp – çizmekten büyük bir zevk alacak. Eşinize, sevgilinize armağan ettiğinizde bile onlara çok farklı hisler yaşatacak olan bu ilginç not defteri en sevdikleri ve dama sizi hatırlatacak eşyalarından olacaktır.

Minik hediyeler le sevdiklerinizi şaşırtmak istediğinizde bu defterden satın alabilirsiniz.