Diş Doktoruna Teşekkür Hediyesi Kişiye Özel Baskılı Defter

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 12647

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • 13x21 cm ölçülerinde, 100 yapraktır.
  • 80 gr Ivory kağıttan üretilmiştir.
  • Defter üzerinde lastikli kapama kilidi bulunmaktadır.
  • Çizgili defterin her yaprağında üst köşede tarih girme alanı vardır.

Diş Doktoruna Teşekkür Hediyesi Kişiye Özel Baskılı Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilecektir.

Yaşamımız boyunca diş ağrısı ve ağız sağlığı sorunlarıyla kaç kez çalarız diş hekimlerinin kapısını, hiç düşündünüz mü? Bazılarımız korkarak bazılarımız ise bir an önce tedaviye başlanması ümidiyle otururuz dişçi koltuğuna. Dişçi koltuğu fobimiz olsun ya da olmasın tedavimizin ardından yaşadığımız mutluluk eşsizdir. Artık ağrılarımız diner, hayata yeniden kocaman bir gülümsemeyle bakmaya başlarız. Bu bakımdan diş hekimlerimize bizleri sağlığımıza kavuşturdukları için ne kadar teşekkür etsek de azdır. Hediye Sepeti olarak tedavilerinin sonunda diş hekimlerine hediye vermek isteyenlere özel ürünler hazırladık. Doktor için hediye araştıranlara Diş Doktoruna Teşekkür Hediyesi Kişiye Özel Baskılı Defteri öneriyoruz.

İsme ve unvana özel olarak hazırladığımız Diş Doktoruna Teşekkür Hediyesi Kişiye Özel Baskılı Defter, hekiminizin iş planlaması ve hastalarıyla ilgili notlar alabilmesi için kullanışlı bir armağan. 100 yapraktan oluşan defterin üzerinde lastikli kapama kilidi bulunuyor. Ayrıca her yaprağında üst köşede tarih girme alanı da yer alıyor. Bu yönüyle doktorunuz defterini yeni yılda ajanda olarak da kullanabilecek.

Diş Doktoruna Teşekkür Hediyesi Kişiye Özel Baskılı Defteri dilerseniz yılbaşında dilerseniz de 22 Kasım Dünya Diş Hekimliği Günü için değerlendirebilirsiniz. Diş hekiminiz ismine ve branşına özel tasarlanan defteri zevkle kullanacak, şüpheniz olmasın. Diş Doktoruna Teşekkür Hediyesi Kişiye Özel Baskılı Defter ile birlikte tercihinize göre isme özel kalem hediye edebilirsiniz.

Uygun fiyat avantajı ile beğeninize sunduğumuz Diş Doktoruna Teşekkür Hediyesi Kişiye Özel Baskılı Defter için hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Aynı gün ve ücretsiz kargo ile gönderimini sağladığımız ürününüzü hediye paketi içinde sunuyoruz. Hediye Sepeti olarak keyifli alışverişler dileriz.