Veteriner Arkadaşa Hediye Kişiye Özel Kanvas Defter

5 Saat 5 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile bugün teslim.
299.90 TL
Ürün Kodu: 12830

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 14 x 20 cm ölçülerindedir.
  • 100 Yaprak (200 Sayfa)
  • 90 gr Shamuo Sarı Kağıt (Çizgisiz)
  • %100 Pamuk Kanvas Kapak
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Dostlarımız için özel zamanlarında hediye arayışına girerken genelde onların mesleklerine, kariyerlerine ya da kişisel yeteneklerine göre seçimler yaparız. Bu tip seçimler mesleklerine karşı daha motive olmalarını sağlar. Arkadaşınız, anne babanız, kardeşiniz ya da sevgiliniz, eğer bir veterinerse onu mesleki anlamda yüreklendirecek bir hediye seçmeniz, yerinde olacaktır. Bu anlamda veteriner arkadaşa hediye kişiye özel kanvas defter, ideal bir tercih olacaktır.  Bu çok özel hediye tablo ile aranızdaki bağın daha da güçleneceğinden kuşkunuz olmasın.

Veterinerlere özel olarak tasarlanan bu orijinal hediyeyle, veterinerlik mesleğini icra eden ya da henüz bu bölümde okumaya devam eden dostlarınızı onurlandırabilirsiniz. Hayvanları en zor zamanlarda kucaklayan, yaşama geri döndüren bu çok özel insanlar, böyle jestleri fazlasıyla hak ediyor.

20x14 cm ölçülerine sahip olan kanvas defter, toplamda 100 sayfa olarak kurgulanmış. Kapak kısmı %100 pamuk olan kanvas defterin içeriğinde sarı çizgisiz kağıtlar yer alıyor. Kanvas defter toplamda 100 yaprak içeriyor.

Ön bölümünde veteriner temasına uygun olarak çeşitli figürlerin şeffaf bir şekilde yerleştirildiği kanvas defterin içeriğini, hediye vereceğiniz kişi kendine uygun şekilde özgürce doldurabilir. Veterinerler için günlük defterleri doldurmak ve her daim yanlarında taşımak önemlidir. Mesleki yaşamı boyunca yanından ayırmayacağı bu defterle her daim sizi anımsayacaktır.  Hediye Sepeti ile kişiye özel hediye tasarımların, aynı gün kargo farkıyla tadını çıkarabilirsiniz.