Biyoloji Öğretmenlerine Hediye Kişiye Özel Baskılı Defter

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
174.90 TL
145.17 TL
Ürün Kodu: 12495

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 13x21 cm ölçülerinde, 100 yapraktır.
  • 80 gr Ivory kağıttan üretilmiştir.
  • Defter üzerinde lastikli kapama kilidi bulunmaktadır. 
  • Çizgili defterin her yaprağında üst köşede tarih girme alanı vardır. 
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

24 Kasım Öğretmenler Günü yaklaşıyor, herkesi bir heyecan sardı mı? Birçok farklı branşta öğretmenlere hediye ararken bayılacağınız harika ürünler hazırladık. Biyoloji öğretmenlerimizi de unutmadık elbette. Fen bilimleri içinde sayılardan en uzak, resimli anlatımları olan kitaplarıyla her öğrencinin kalbinde ayrı bir yeri olan biyoloji branşı, bir anlamda evrenin gizemini anlatmıyor mu sizce de?

Bir hücrenin yapısını incelerken gördüğümüz organeller, mitokondriler, ribozomlar kendi içinde aslında kocaman bir evren gibi. Bir hücre çekirdeği etrafında olup mikroskop altında incelenen dünyanın hissettirdikleri belki de bir astro fizikçinin teleskopla güneş sistemini incelerken yaşadıkları kadar benzer birbirine. İçimizdeki evrenleri keşfetmemizi sağlayan, öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek yetmez. Yine de bu özel günde onlara sürpriz yapmak isteyenler için, bu isme özel defteri beğeninize sunuyoruz.

Lastikli kapama kilidi olan çizgili defterin her sayfasında üst köşede tarih girme alanı vardır. İsme özel kişiselletirerek daha da özel bir hale getirebileceğiniz gibi, birbirinden şık tasarımlı resimli kupalar ile bir set halinde getirilerek de hediye edilebilir. Sadece bir öğretmeniniz için değil, biyoloji branşına ilgili arkadaşlarınız veya kendiniz için de düşünebilirsiniz.

Uygun fiyat ve ücretsiz kargo imkanından faydalanmak için tek yapmanız gereken şimdi siparişini oluşturmak. Ürününüz özenle hediye paketi yapılarak gönderilecektir. Banka veya kredi kartınızla ödeyebileceğiniz gibi kapıda ödeme seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.