Diş Hekimine Hediye İsme Özel Baskılı Defter

Bugün sipariş verirseniz en geç 16 Temmuz Salı günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 16 Temmuz Salı günü teslim.
224.90 TL
Ürün Kodu: 12642

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 13x21 cm ölçülerinde, 100 yapraktır.
  • 80 gr Ivory kağıttan üretilmiştir.
  • Defter üzerinde lastikli kapama kilidi bulunmaktadır. 
  • Çizgili defterin her yaprağında üst köşede tarih girme alanı vardır. 
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Hayatımız boyunca pek çok kez diş ağrısı ile kapısını çalarız diş hekimlerinin. Kimimiz korka korka kimimiz ise bir an önce tedaviye başlanması umuduyla otururuz dişçi koltuğuna. Fobimiz olsun ya da olmasın diş tedavimizin ardından yaşadığımız rahatlamanın tarifi zordur. Bu bakımdan diş hekimlerimize bizleri sağlığımıza kavuşturdukları için ne kadar teşekkür etsek azdır. Hediye Sepeti olarak gördükleri tedavinin teşekkürü için, diş hekimlerine hediyelikler arayanlara özel seçenekler sunuyoruz. Doktora özel hediyeler araştıranlara Diş Hekimine Hediye İsme Özel Baskılı Defteri öneriyoruz.

İsme ve unvana özel olarak hazırladığımız Diş Hekimine Hediye İsme Özel Baskılı Defter, hekim yakınınızın hem iş planlaması hem de hastalarıyla ilgili notlar alabilmesi açısından oldukça ergonomik bir hediye. 100 yapraktan oluşan defter üzerinde lastikli kapama kilidi bulunuyor. Ayrıca her yaprağında üst köşede tarih girme alanı yer alıyor.

Diş hekimi bir erkeğe doğum günü hediyesi olarak da alabileceğiniz defteri, dilerseniz hekim yakınlarınıza 22 Kasım Dünya Diş Hekimliği Günü için de değerlendirebilirsiniz. Diş hekimi yakınlarınız isimlerine ve branşlarına özel olarak tasarlanan defteri keyif ve gururla kullanacaklar, emin olabilirsiniz.

Uygun fiyat avantajı ile beğeninize sunduğumuz Diş Hekimine Hediye İsme Özel Baskılı Defter için hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Aynı gün ve ücretsiz kargo ile gönderimini sağladığımız ürününüzü hediye paketi içinde sunuyoruz. Hediye Sepeti olarak keyifli alışverişler dileriz.