Matematik Severe Pi Sayılı İsme Özel Baskılı Defter

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
299.90 TL
Ürün Kodu: 12006

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 14 x 20 cm ölçülerindedir.
  • 100 Yaprak (200 Sayfa)
  • 90 gr Shamuo Sarı Kağıt (Çizgisiz)
  • %100 Pamuk Kanvas Kapak
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

İşte size farklı ve orijinal bir hediye seçeneği daha; matematik severe pi sayılı isme özel baskılı defter… Hediye almak istediğiniz kişi bir matematik öğretmeni olabilir, bir öğrenci olabilir ya da sadece matematiği seven birisi olabilir ama emin olun bu saydıklarımızdan hangisi olursa olsun bu defter onu etkileyecektir. Matematik severe pi sayılı isme özel baskılı defter ile matematiğe olan sevgisi bir kat daha artacak ve bu defteri yanından asla ayırmayacaktır. Bu defter sayesinde notlarını daha severek alacak, belki de içerisinde birçok matematik sorusunun cevabını bulacaktır.

Şimdiye kadar birçok hediyelik defter görmüş olabilirsiniz ama bu defter şimdiye kadar gördüklerinizden biraz farklı çünkü bu defter isme özel tasarlanmış bir defter… Matematik severe pi sayılı isme özel baskılı defter hediyelik defterde boyut atlayacaksınız ve hediye verdiğiniz kişiyi çok mutlu edeceksiniz. Ona verdiğiniz değeri bu hediye ile bir kere daha gösterme şansına sahip olabileceksiniz. Hediye verdiğiniz kişi arkadaşınız, sevgiliniz, öğretmeniniz, bir yakınınız ya da ailenizden birisi olabilir, her kim olursa olsun matematik severe pi sayılı isme özel baskılı defter hediyesini gördüğünde mutluluktan havalara uçacaktır.

Eğer siz de bu özel gününde hediye vermek istediğiniz kişi için kişiye özel defter hediyesini düşünüyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Ona bu defteri verdiğinizde üzerinde isminin yazılı olduğunu görecek ve kim bilir ne kadar çok sevinecektir. 19 cm X 14 cm boyutlarındaki matematik severe pi sayılı isme özel baskılı defterin dış kaplaması kanvas kumaştan yapılmıştır. Düz yaprak çizgilerine sahip olan defter, 80 yapraklıdır. Sipariş verdikten sonra matematik severe pi sayılı isme özel baskılı defter, tarafınıza ya da belirlediğiniz herhangi bir adrese özel hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Herkesin mutlaka not defteri ihtiyacı vardır ve herkes ona özel olarak tasarlanmış bir not defterini gördüğünde sevinçten havalara uçar. Eğer siz de defter almak istediğiniz matematik sever kişinin not defterine ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız ve ona özel bir not defteri hediye etmek istiyorsanız tam olarak doğru adrese geldiniz demektir. Matematik severe pi sayılı isme özel baskılı defter ile onu sevindirmeye ne dersiniz?