Kurumsal Logo Baskılı Kişiye Özel Ajanda

Ürün Kodu : 16155

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ajanda 24cm x 17cm ölçülerindedir.
  • 2021 yılı ajandasıdır.
  • Ajanda üzerine özelleştirmeniz Uv Baskı Tekniği ile yazılmaktadır.
  • Ajandanın son sayfasında Türkiye Siyasi Haritası yeralmaktadır.
  • Kurumsal Logo Baskılı Kişiye Özel Ajanda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Kurumsal hediye ile müşterilerinizi mutlu etmek ya da kendi işletmenize daha kurumsal bir görünüm katmak için Kurumsal Logo Baskılı Kişiye Özel Ajanda tercih edebilirsiniz. Baskı kalitesi ile ajanda çeşitleri arasında öne çıkan bu özel ajanda ile birlikte kurumsal kimliğe büyük bir katkı sunabilirsiniz.

Kurumsal olmak her zaman müşteri ve çalışan memnuniyeti açısından önem taşımaktadır. Bu sayede iş tanımı belirli kurallar çerçevesinde yürütülmekte ve aynı zamanda işlerin de en yüksek kalite standartlarında yapılması olanaklı hale gelmektedir.

Bu özel ajanda ile birlikte kendi firmanız için kurumsal bir kimlik yaratmada farkındalık oluşturabilir ya da firmanızda yer alan çalışanlar için de özel bir kullanım alanı yaratabilirsiniz. Markanızın yüksek baskı kalitesi ile ajanda üzerinde yer alması ile birlikte marka değerinizin artmasına neden olacak bu özel ajanda 2021 yılının tüm programlarını ve iş takviminin yapılması için özel bir imkân yaratıyor. Dayanıklı yapısı ve kolay yazılabilen kağıt kalitesi sayesinde de işlerinizin ve kurumsal kimliğinizin daha fazla ön plana çıkmasına yardım ediyor.