Kurumsal müşterilerimize özel fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız!

Kurumsal Hediyeler

(330 Ürün)
Kategoriler
Kurumsal Hediyeler
330 Ürün
Filtrele

Kurumsal Hediyeler ile ilgili Editör Önerileri

Yeni işe başlayan bir tanıdığınıza veya iş kuran sevdiklerinize kurumsal hediye önerileri arıyorsanız en doğru yerdesiniz. Hem kullanışlı hem de iş yaşamında ilgi çekici hediyeleri satın almak istediğinizde kurumsal hediyeler kategorisine göz atmanız gerekir. Kurumsal hediyeler şık tasarımlarının yanı sıra iş dünyasında kullanışlı bir yere sahip olmasıyla da tercih edilir. Erkek veya kadın fark etmeksizin her yaştan kişiye hediye bileceğiniz kurumsal hediye seçeneklerine bu yazımızdan göz atabilirsiniz.

Özel Kutusunda Defter Kalem Hediye Seti

Sevdiklerinizin iş yaşamında büyük bir güvenle ve keyifle kullanacağı kurumsal hediyeleri almak istiyorsanız defter kalem setini tercih edebilirsiniz. Kurumsal hediye kutusu olarak hazırlanan bu hediyeler son derece kullanışlıdır. Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılır. Sert kapaklı yapısı sayesinde şık ve dikkat çekici bir tasarıma sahiptir. Son derece kaliteli bir şekilde özelleştirildiği için uzun süreli kullanımda bile isimler deforme olmaz ve silinmez. Kutu içinde yer alan mavi renk mürekkepli roller kalem de son derece şıktır ve iş yaşamında rahatlıkla kullanılabilir.

Kişiye Özel İsimli Kutulu Tükenmez Kalem

Yeni işe başlayan veya terfi alan yakınınıza, sevdiklerinize ve dostlarınıza şık bir hediye sunmak istediğinizde kişiye özel isimli kutulu tükenmez kalem iyi bir tercih olacaktır. Uygun fiyatlı olması ve aynı zamanda kullanışlı yapısı sayesinde kişiye özel isimli tükenmez kalemi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kalem üzerine isminiz lazer teknolojisi ile kazındığı için asla çıkma ve silinme söz konusu değildir. Mavi renkli yazan bu kalem iş yaşamına uygundur. Özenle hediye paketi yapılarak adrese teslim gönderilir.

Kişiye Özel Yeni İş Hediyesi Porselen Kupa

Günümüzde kadın veya erkek fark etmeksizin kurumsal hediye seçenekleri arasında en çok tercih edilen ürünlerin başında kişiye özel porselen kupa hediyesi gelir. Özellikle yeni işe başlayan bir kişinin iş yaşamında en çok ihtiyacı olan ürünlerden biri olan porselen kupalar soı derece kullanışlıdır. Hediyelik olarak hazırlanan kupanın ebatları uygun ölçülerdedir ve kupanın malzeme kalındığı 4 mm standart olarak belirlenir. Klasik beyaz porselen üzerine kaliteli bir şekilde baskı yapılır. Kişiye özel hale getirme işlemi kupanın her iki yüzüne de son teknoloji baskı makineleri kullanılarak tamamlandığı için deforme olmadan kullanılabilir.

Yeni İş Hediyesi Metal Kartvizitlik

İş yaşamında en çok ihtiyaç duyulan ekipmanlarda n biri de şüphesiz ki kartvizitliklerdir. Ortalama 12 adet kartvizitlik veya 5 adet kart sığabilen bu ürünler son derece kullanışlı ve şık tasarımlıdır. İlgi çekici bir yeni iş hediyesi arayanlar için ideal seçim olarak öne çıkar. Metal yüzeyi üzerine lazer kazıma yöntemi ile isim yazıldığı için kalıcıdır ve asla çıkmaz. Deforme olmadan kullanabileceğiniz birinci sınıf kalitedeki metal kartvizitlik ürünlerine en uygun fiyatlarla erişebilirsiniz. Yeni iş hediyesi olarak verilebilecek bu ürünler özenle hediye paketi yapılarak adrese teslim gönderilir.

İsme Özel Çok Amaçlı Tükenmez Kalem

Kurumsal hediye örnekleri denilince akla ilk gelen çok amaçlı tükenmez kalem tasarımlarıdır. Bu ürünler isme özel hale getirebildiği için son derece ilgi çekici bir hediyelik eşya olabilir. Kaleme ve metal kalem kutusu üzerine lazer teknolojisi ile isim kazıması yapılır. Bu sayede isimler asla çıkmaz ve kalıcıdır. Siyah ve sarı olacak şekilde iki farklı renk seçeneğine sahip tükenmez kalem üzerinde aynı zamanda gerçek su terazisi bulunur. Mavi renk yazan kalem üzerinde 7 cm’lik cetvel bulunduğu için iş yaşamında da oldukça kullanışlıdır. Kalemin arkasında tablet ve akıllı telefonlar için yumuşak dokunmatiği bulunur. Bu sayede teknolojik cihazlarla da uyumlu olarak çalışabilir.

Çok amaçlı kullanım özelliklerine sahip bu kalemin arkasında düz ve yıldız uçlu tornavida da mevcuttur. Bu sayede işinizi yaparken bir yandan da tornavida ihtiyacınız olduğu anda hemen kullanım avantajına sahiptir. Şık tasarımının yanı sıra mat yüzeyi sayesinde ergonomik bir tutuş hissiyatı yaratır ve elden kaymadığı için rahat bir şekilde kullanılabilir. İsme özel olarak hazırlanan çok amaçlı tükenmez kalem, özenle hediye paketi yapılarak adrese teslim en kısa sürede gönderilir.

İmza Tasarımlı 3 Kalemli Masaüstü Düzenleyici

Ofis ve iş yaşamının en çok ihtiyaç duyulan ekipmanlarından biri de masaüstü düzenleyicidir. Özellikle şık tasarımlı olmasının yanı sıra 3 kalemiyle de kullanışlı yapısı bulunan bu ekipmanlar son yıllarda en çok tercih edilen iş hediyelerinin başında gelir. Masaüstü organizer ideal ölçülerde imal edildiği için her masada mutlaka yer verilebilir. Ahşap bölümde cüzdan, ataç, USB gibi günlük eşyalarınızı koyabileceğiniz 2 adet cep bulunur. Cep telefonu standı olarak da kullanabileceğiniz masaüstü organizer, anahtar kol saati ve bileklik koyma aparatlarıyla kullanılabilir. Yeni iş hediyesi veya mesleki hediye olarak sevdiklerinize gönül rahatlığı ile armağan edebilirsiniz. Masaüstü organizer ürünü birinci sınıf kalitedeki masif ahşaptan özenle imal edildiği için son derece şıktır. Ayrıca arka bölümüne UV baskı yöntemi ile logo, isim ve firma ismi yazılabilir.

Kurumsal Hediye Baskılı Fincan Bardak

Günümüzde en çok tercih edilen kurumsal hediye alternatifleri arasında baskılı fincan bardak yer alır. Çünkü her ofiste ve her iş yerinde kullanılabilecek ihtiyaç duyulan bir ekipmandır. Sevdiklerinize iş yaşamında rahatlıkla kullanabilecekleri bir kurumsal hediye arıyorsanız birinci sınıf kalitedeki porselen malzemeden imal edilen bu bardakları sunabilirsiniz. Set içinde 1 adet baskılı porselen fincan, 1 adet bardak altlığı ve 1 adet şık tasarımlı çay kaşığı yer alır. Kişiye özel olarak hazırlanan bu bardaklar özenle hediye paketi yapılarak adrese teslim gönderilir.

Kişiye Özel Premium Kutulu Ofis Seti

İş yaşamına yeni başlayanlara veya terfi alanlara kişiye özel kurumsal hediye vermek isteyenler için premium kutulu ofis seti tavsiye edilir. Şık tasarıma sahip ürünlerden oluşan ofis seti içinde iş yaşamında en çok ihtiyaç duyulan ekipmanlar eksiksiz biçimde yer alır. Bu yüzden hem kullanışlı hem de dikkat çekici bir hediye olarak tercih edilebilir. Ofis seti içinde 1 çizgili not defteri, kartvizitlik, anahtarlık ve metal tükenmez kalem yer alır. Ürünlerin üzerine isminiz lazer kazıma yöntemi ile yazıldığı için asla silinmez. Defter 224 sayfalı olmasıyla kullanışlıdır. Metal tasarımıyla dikkat çekici bir ürün olan tükenmez kalem siyah renklidir. Ergonomik ve elden kaymayan yapısı sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Ofis seti özenle hediye paketi yapılarak gönderilir.

İsim Yazılı Hediye French Pressli Çelik Termos

Kullanışlı ve şık tasarımlı iş hediyesi vermek isteyenlere çelik termos önerilir. Özel kaymaz tabana sahip bu ürünün içi ve dışı birinci sınıf kalitedeki paslanmaz çelikten imal edilir. Siyah ve bronz olacak şekilde iki farklı renk seçeneği ile hazırlanır. French Press özellikli kapağı sayesin filtre kahve ve bitki çaylarınızı kolaylıkla yapabileceksiniz. İsim yazma işlemi lazer teknoloji kullanılarak yapıldığı için asla çıkmaz ve kalıcıdır. Çalışanlara kurumsal hediye arayanlar için ideal bir tercih olan French Press özellikli çelik termos her ortamda rahatlıkla kullanılabilir.