Kurumsal Hediye Porselen Kupa

Ürün Kodu : S-3193
24,90 TL

1 Saat 11 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Şayet kurumsal bir firma yöneticisiyseniz o zaman çalışanlarınıza isme özel ve unvan içeren bu orijinal kupalardan dağıttığınızda, hem onları çok sevindirmiş olacaksınız, hem de çalışma alanlarında onları motive etmiş olacaksınız.

Bu beyaz kupalara dilediğiniz şekilde firma logosu iletişim numaraları, adres ekletebileceğiniz gibi çalışanlarınızın adlarını ve çalışma alanlarındaki titrlerini de ekletebilirsiniz. Kurumsal bir firma olmak, aynı çatı altında yaşayan bir ailenin işleyişini hatırlatır bazen. Bu birliktelik insan üzerinde öyle farklı duygular yaratır ki, bazen aynı iş takibindeyken aynı konuda birlikte endişelenir ya da küçük başarılarda dahi aynı anda sevinirsiniz. Hiyerarşik düzende alt departmanlarda çalışanlardan, üst düzey yöneticilerine kadar herkes aynı gemide yolculuk eden ve yön tayin eden yolculara benzer.

Kişiye özel baskı teknikleri uygulanarak hazırlanan bu bardaklar gemide yol alan tüm çalışanlarınızı çok sevindirecektir. Evde sizi bekleyen ailenizden daha çok vakit geçirdiğiniz çalışanlarınız ve çalışma arkadaşlarınız madem sizin yol arkadaşlarınız ve yeri geldiğinde de en büyük sırt vereninizse, o zaman küçük hediyelikler le onların gönlünü alabilirsiniz. Ünvanlı ve isimli bu kupalardan yaptırdığınızda çalışanlarınız sizin tarafınızdan düşünüldüklerini gördüklerinde son derece sevinecek ve gurur duyacaklardır. Bu sayede firmanız için daha da canla başla çalışacaklar. İsim yazılı hediyeler arasından bu güzel kupayı seçebileceğiniz gibi, çalışanlarınız için kurumsal hediyelik baskılı fincanları da seçebilirsiniz.  Kupa yaptırma konusunda hemen siparişinizi oluşturarak çalışanlarınızı bu kupalarla sevindirebilirsiniz. Ofis hediyeleri konusunda dilerseniz kişiye özel kartvizitlik ürünlerini de inceleyebilirsiniz.

Tüm hediyeliklere aynı gün teslim hediye avantajıyla sahip olabilirsiniz.

Kurumsal firmalara özel logo baskılı kupa şirketinizin ve çalışanlarınızın prestiji için önemli bir seçim olacaktır. Üzerine isim ve logo dışında ünvanda ekletebileceğiniz özel kupa ofis masasında kullanılabilecek ve iyi bir intiba oluşturacak özel bir üründür.


Üzeri süblimasyon tekniği ile şekillenecek kupa üzerindeki yazılar silinmeyeceğinden yıllarca kullanılacak kişisel bir eşya olacaktır.

Kurumsal Hediye Porselen Kupa'yı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa porselen malzemeden imal edilmiştir.
  • Sihirli kupa yalnızca sıcak su ile üzerindeki resmi belirginleştirmektedir.
  • İsim yazdırabileceğiniz özel alan bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Ünal A.
kaliteli
ürün güzel kaliteli tavsiye ederim fakat sipariş notunu dikkate almadılar.
27.04.2016
M C.
Harika
İstediğim şekilde özelleştirme yaptım
11.04.2016
derya y.
Kupa
Çok başarılı erkek beden eğitimi öğretmeninin yanına bşrde bayan yapsanız süper olur:)
04.04.2016
counselor .
Hem ürün sipariş sürecinde verilen destek hem de ürünün kullanımı, hazırlanışı, gönderimi açısından kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer Hediye Sepeti..
09.10.2015