Girl Power Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter

Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
49.90 TL
Ürün Kodu : 15919

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Defteriniz 18 cm x 12 cm ölçülerindedir.
  • Ahşap kapaklı defter çizgisiz 48 yapraktır.
  • Ahşap kapak altında sert PP (polipropilen) malzeme yer almaktadır.
  • Defter üzerine belirleyeceğiniz isim yazılmaktadır.
  • Ahşap kapak üzerine tasarım UV baskı teknolojisi ile uygulanmaktardır.
  • Ahşap kapaklı defterde özel bronz renkli metal malzemeli ve dayanıklı spiral bulunmaktadır.
  • Girl Power Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Arkadaşlıklar her zaman özeldir çünkü arkadaşlar sayesinde yaşam çok daha anlamlı, eğlenceli ve yaşanılası bir yer haline gelir. Öyle ki arkadaşlıklar olmadığında yaşamın tek düzeliği kişiyi etkisi altına alır ve mutsuz hissetmesine neden olur. İyi arkadaşlıklar bulunduğunda bunun kıymeti bilinmeli ve arkadaşlığın ne kadar önemli ve özel olduğunu gösterecek çeşitli hediyeler de tercih edilmelidir.

İster sıradan bir gün için ister en yakın kız arkadaşa doğum günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Girl Power Tasarımlı Ahşap Kapaklı Defter arkadaşlarınızı mutlu etmenin zarif ve kullanışlı bir yolu oluyor. Özenli baskısı ile arkadaşlarınızın kullanmaktan büyük mutluluk duyacağı bu özel defter, iş ve eğitim yaşamında kullanılmaya uygundur.

Bu sayede arkadaşlarınız eğitimlerinde, iş yaşamlarında ya da günlük konularda her zaman not aldığında sizi anımsayacak ve sizin gibi bir arkadaşa sahip olduğu için mutluluk duyacaktır. Arkadaşlığınızın devamlılığını sağlamak ve daha da kökleşmesine neden olacak bu ürün şık tasarımı ile kullanan yakınınıza da ayrı bir hava katacaktır. Özenli yapısı ile birlikte notların alınmasından ya da yazı yazılmasından ayrı keyif verecek defteri dilerseniz sevgiliniz, eşiniz ya da kardeşleriniz için de tercih edebilirsiniz.