Babalar Gününe geri sayım başladı ⏰ Kahraman babanı özel hissettirecek hediyeler %20'ye Varan İndirimlerle! Keşfet 🎁

Plaza Dili Tasarımlı Baskılı Kanvas Defter

Şimdi sipariş verirseniz yarın kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile yarın teslim.
İndirime Son
169.90 TL
139.32 TL
Ürün Kodu: 12016

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 14 x 20 cm ölçülerindedir.
  • 100 Yaprak (200 Sayfa)
  • 90 gr Shamuo Sarı Kağıt (Çizgisiz)
  • %100 Pamuk Kanvas Kapak
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

En güzeli de farklı hediyeler verdiğiniz zaman karşınızdakinin şaşkınlığını ve sevincini aynı zamanda görebilmektir. Eğer siz de karşınızdakini daha çok sevindirmek ve aynı zamanda da şaşırtmak istiyorsanız plaza dili tasarımlı baskılı kanvas defter hediyesini hediye alternatifleriniz arasında düşünmelisiniz. Eğer güzel bir not defteri almak ve karşınızdakinin notlarını alırken kendisini daha özel hissedebileceği bir defter kullanmasını ve o defteri de her zaman yanında bulundurmasından mutlu olmasını istiyorsanız plaza dili tasarımlı baskılı kanvas defter hediyesini mutlaka düşünmelisiniz.

Sevgiliye hediye fikirleri arasında özel bir defter düşünüyor musunuz? Sevgiliye defter fikirleri hediye olarak düşünüldüğünde belki de şimdiye kadar aklınıza gelmemiştir ancak şu anda bu hediye alternatifini düşünmeli ve plaza dili tasarımlı baskılı kanvas defter hediyesi ile sevgilinize özel ve farklı bir hediye vermelisiniz. Plaza dili tasarımlı baskılı kanvas defter hediyesi belki de bu güne kadar aklınıza gelmeyen bir fikirdi ancak bundan sonra değerlendirmeye muhtaç bir fikir… Sevgiliniz için düşünebileceğiniz bu defter ile onun projelerini daha özgürce yazıp çizmesini sağlayabilirsiniz. Tasarımı ile etkileyen plaza dili tasarımlı baskılı kanvas defter hediyesi sayesinde sevgilinizin tüm özel fikirlerini ve projelerini gerçeğe dönüştürmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer siz de sevgilinize, arkadaşınıza ya da ailenizden birisine özel bir defter almak istiyorsanız, defter çeşitleri arasında plaza dili tasarımlı baskılı kanvas defter hediye alternatifi mutlaka değerlendirmelisiniz. 19 cm X 14 cm boyutlarındaki plaza dili tasarımlı baskılı kanvas defterin dış kaplaması kanvas kumaştır. Defterin yaprakları çizgisiz düz olmakla birlikte 80 yapraktır. Plaza dili tasarımlı baskılı kanvas defter hediyesi istediğiniz bir adrese özel hediye paketi ile gönderilmektedir.

Şimdiye kadar sevgiliye farklı sürprizler yapmayı ve onu şaşırtmayı planladınız ama bir türlü başaramadıysanız o zaman şimdi zamanı gelmiş olabilir. Onun için özel ve farklı bir hediye düşünüyorsanız mutlaka plaza dili tasarımlı baskılı kanvas defter hediyesini düşünebilirsiniz. Ona alacağınız bu hediye aşk ile ve sevgi ile hatırlanacak ve hediyesini her kullandığında sizin kulaklarınızı da çınlatacaktır. Plaza dili tasarımlı baskılı kanvas defter hediyesini sadece sevgiliniz için değil, arkadaşınız, ailenizden birisi ya da bir yakınınız için de düşünebilirsiniz.