Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerine Hediye Kanvas Defter

Bugün sipariş verirseniz en geç 2 Ekim Pazartesi günü kargoya verilecektir.
İstanbul içi express teslimat seçeneği ile 2 Ekim Pazartesi günü teslim.
224.90 TL
Ürün Kodu: 12488

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 14 x 20 cm ölçülerindedir.
  • 100 Yaprak (200 Sayfa)
  • 90 gr Shamuo Sarı Kağıt (Çizgisiz)
  • %100 Pamuk Kanvas Kapak
  • Özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Türkçemizin güzelliklerini, edebiyatımızın derinliğini bizlere öğreten Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerimizi 24 Kasım Öğretmenler Gününde unutmak ne mümkün! Şiirlerden romanlara dilimizde yazılmış en güzel eserleri bizlerle daha ortaokul sıralarındayken tanıştıran, dilimizin güzel kullanımı için en büyük çabayı harcayan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerine kendi branşlarında isimlerine özel hediyelerle en güzel günlerine özel sürprizler hazırlayabiliriz.

200 sayfadan oluşan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerine Hediye Kanvas Defter,çizgisiz shamuo sarı kağıttan üretiliyor. Üzerinde edebiyattan esinlenilerek oluşturulan tasarımı, özel mesajı ve öğretmeninizin ismi ile anlam kazanıyor. Öğretmenler Günü hediyeleri arasında öne çıkan Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerine Hediye Kanvas Defter, uygun fiyat avantajıyla da bütçeyi zorlamadan alınabilecek kişiye özel hediyelikler arasında göz kırpıyor.

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerine Hediye Kanvas Defteri, yalnızca Öğretmenler Gününde değil, öğretmen yakınlarınızın doğum günü gibi tüm özel günleri için tercih edebilirsiniz. Örneğin, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni eşe doğum hediyeleri ararken de bu isme özel hediyeliği değerlendirebilir, eşinizin işine duyduğunuz sevgi ve saygıyı özel mesajınızla dile getirebilirsiniz.

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerine Hediye Kanvas Defterin gönderimini, hediye paketi ile dilediğiniz adrese sağlıyoruz. Ürününüzü, Hediye Sepeti üzerinden aynı gün ve ücretsiz kargo imkanı ile alabilirsiniz. İsme ve branşa özel olarak tasarlanan hediyeniz, edebiyat öğretmeni yakınlarınızın gururunu okşayacak emin olabilirsiniz.